Sam nie wiem, która opcja byłaby lepsza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Rel
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2015, 08:33
oni żyją tylko raz, więc 2 opcja jest w 100% możliwa
Odpisz
31 sierpnia 2015, 08:08
#YOLO
Odpisz
30 sierpnia 2015, 23:18
@wszyscy_jejowicze YOLO
Odpisz
13 sierpnia 2015, 17:24
To przez reklamę "ju łin ol maj słeg ju łin ju łin ol maj słeg"
Odpisz
14 sierpnia 2015, 01:31
@noszkurnawszystkozajete: ona jest zje**na!
Odpisz
30 sierpnia 2015, 16:20
@noszkurnawszystkozajete: widziałaś że ktoś cię kopiuje?
Odpisz
30 sierpnia 2015, 17:38
@noszkurnawszystkozajete: Dokładnie.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 20:16
@noszkurnawszystkozajete: Ta reklama zniszczyła za**bistość IKEI
Odpisz
30 sierpnia 2015, 19:34
Tak, oni umarli. >:3
Odpisz
30 sierpnia 2015, 17:17
Umarli, umarli. Zadbałem o to
Odpisz
30 sierpnia 2015, 17:19
@SetAbominae: Chyba kogoś pominąłeś ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2015, 17:27
@LaPrincessA: Było tego tyle że nawet najlepszemu się mogło zdażyć
Odpisz
30 sierpnia 2015, 17:07
Chyba to drugie.
...
Poprawka, mam nadzieję, że to drugie.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 16:06
Ja tak mówię i jeszcze żyje...
YOLO! *jeb o samochód*
Okey z tym żyje to cofam to...
Odpisz
30 sierpnia 2015, 16:05
@KontoUsunięte: 69
Odpisz
30 sierpnia 2015, 16:04
Ju o lo lo kochana.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 19:40
You Only Life Once ha nie powiedzialem yolo ku*wa powiedzilem yolo aaa jak mam to zakonczym wiem kulka w łep bo yolo aaaa jak mam przestać pociągam za spust .............
Odpisz
30 sierpnia 2015, 17:40
@xAzumiKx: 1. Proszę, przestań razić moje oczy.
2. LIVE*.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:01
Yolo
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:47
@elekt2o56: oloy
Odpisz
13 sierpnia 2015, 15:01
Swag
Odpisz
13 sierpnia 2015, 21:38
@elekt2o56: Gaws
Odpisz
30 sierpnia 2015, 18:33
@elekt2o56: hashtag
Odpisz
30 sierpnia 2015, 20:25
gathsah
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:01
Yolo
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2015, 13:46
Ja nadal tak mowie.
Yolo
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:07
@Jedenzwielu: i ten twój nick
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:08
@reLik: Tak
Odpisz