Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2023, 23:13
Oby ta nowa część wyszła lepiej
Odpisz
19 września 2015, 09:38
Film był dobry. Tylko za krótki. Przestańcie widziwiać.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 15:44
@pater256: obejrzę, żeby ocenić
Odpisz
15 sierpnia 2015, 13:48
W pierwszej chwili myślałam że powstał jakiś nowy kanał pokrewny z tv4.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 12:47
Odpisz
14 sierpnia 2015, 23:21
Wszyscy na niego narzekacie a i tak większość z was pójdzie go obejrzeć
Odpisz
14 sierpnia 2015, 15:01
A właśnie dziś na to się wybieram. Chociaż ten obrazek ma w sobie dużo prawdy.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:00
@CityOfAngel: Powróciłem z filmu! Muszę przyznać, iż film w ogóle nie trzyma się w kupie z komiksami, ale sam w sobie jest bardzo dobrze wykonany, efekty specjalne wspaniałe, aktorzy umieli odegrać odpowiednio swoje role. Irytuje mnie jedynie że Johny jest czarnoskóry, i że F4 posiedli swoje moce w inny sposób niż komiksach. Ale nie zważając na te dwa fakty, film mogę polecić
Odpisz
14 sierpnia 2015, 15:12
Ehh po raz kolejny pisze że choć postacie nie pasują to sam film może powtarzam może być fajny.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:09
Z oceną mniejszą niż 5 na IMDB?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:17
@Moon_Knight: I z 9% na Rotten Tomatos.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 19:29
@piotrekwariat: Tak i owszem bo kiedy ten obrazek został wstawiony to autor raczej nie był jeszcze na filmie.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 18:50
ej film jest fajny, byłem dzisiaj na premierze D:
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:54
A gdzie najwieksze gówno Bieber ?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 15:13
było dwa razy
Odpisz
14 sierpnia 2015, 15:38
Tak samo jak twój komentarz.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:21
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2015, 16:45
@Polska_z4smazka: You got rekt, m8 B)
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:44
M9*
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2015, 15:13
było dwa razy
Odpisz
14 sierpnia 2015, 10:55
zaj*bali 4 z tv4
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2015, 15:00
@BrutAlDubsteP: Pierwszy raz widząc tę reklamę, też o tym pomyślałam.
Odpisz