memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 kwietnia 2020, 23:07
Nie lubię takich kanapek z nutellą bo słoik jest zbyt twardy
Odpisz
6 lipca 2018, 07:39
TAK
18 sierpnia 2017, 20:13
Oto kanapka jakiej potrzebujemy
3 lipca 2012, 13:04
*poker face*
18 czerwca 2012, 13:15
DOBRE HeH
14 czerwca 2012, 20:14
facepalm
13 czerwca 2012, 14:56
Jeden słoik wte czy wewte a dupa rośnie.
13 czerwca 2012, 13:48
fajne
13 czerwca 2012, 13:01
jem podobnie tylko bez słoika
13 czerwca 2012, 11:00
; DD
13 czerwca 2012, 09:17
źle jemy :(
13 czerwca 2012, 09:10
:P
13 czerwca 2012, 05:42
Fajny pomysł :)
13 czerwca 2012, 08:06
@AstonFan: nom
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2020, 23:07
Nie lubię takich kanapek z nutellą bo słoik jest zbyt twardy
Odpisz
6 lipca 2018, 07:39
TAK
Odpisz
18 sierpnia 2017, 20:13
Oto kanapka jakiej potrzebujemy
Odpisz
3 lipca 2012, 13:04
*poker face*
Odpisz
18 czerwca 2012, 13:15
DOBRE HeH
Odpisz
14 czerwca 2012, 20:14
facepalm
Odpisz
13 czerwca 2012, 14:56
Jeden słoik wte czy wewte a dupa rośnie.
Odpisz
13 czerwca 2012, 13:48
fajne
Odpisz
13 czerwca 2012, 13:01
jem podobnie tylko bez słoika
Odpisz
13 czerwca 2012, 11:00
; DD
Odpisz
13 czerwca 2012, 09:17
źle jemy :(
Odpisz
13 czerwca 2012, 09:10
:P
Odpisz
13 czerwca 2012, 05:42
Fajny pomysł :)
Odpisz
13 czerwca 2012, 08:06
@AstonFan: nom
Odpisz