Gdy Twoja drużyna przegrywa i ktoś mówi: "Nie przejmuj się, to tylko gra"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Papierowa szkoła posting
Były nóżki, nie ma nóżek
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2015, 12:43
Odpisz
17 sierpnia 2015, 02:26
@UngrammarSoviet: no, im sure this IS
motherfucking game
Odpisz
16 sierpnia 2015, 23:38
a grasz rankeda....
Odpisz
16 sierpnia 2015, 22:46
Kiedy jesteś pro graczem, i przegrywasz mecz z easy botami...
Odpisz
16 sierpnia 2015, 15:42
Kiedy od je*iesz kawał niezłej roboty a twoja drużyna wszystko z je*ie:
Noob say: Eeee [Twój nick] sucks!
Odpisz
16 sierpnia 2015, 13:09
- dont worry, this iz only game m9
- shut the fuck up you fucking piece of shit
Odpisz
16 sierpnia 2015, 13:59
@Polska_z4smazka: Zawsze w Cs'ie.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 14:42
@TypowyPolak: Raczej w lolu, w Cunter Striku nie ma czasu pisać :D
Odpisz
16 sierpnia 2015, 15:04
@Polska_z4smazka: No ale jak się ktoś spina jak wszyscy nie żyją to zawsze tak ludzi uspokajam to odpowiedź jest zawsze taka jak napisałeś/aś.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 14:42
I ten ktoś jest z wygranej drużyny...
Odpisz
16 sierpnia 2015, 12:59
najpewniej francuz bo skoro tak mówi
Odpisz
16 sierpnia 2015, 12:52
ale nasze życie to gra
Odpisz
16 sierpnia 2015, 12:37
graj w piłke mówili, będzie fajnie mówili...
Odpisz
16 sierpnia 2015, 12:16
To tylko gra mówi a ty w tej rundzie miałeś najlepsze statystyki od miesiąca.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:41
wiem że to messi ale w tej minie wygląda jak gej albo gożej
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:47
@m12291221: Umrzyj!
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:49
@DoktorDiksior: dlaczego?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:51
@m12291221: Bo jak żyjesz to jest ,,gożej''.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:54
@DoktorDiksior: a co ja zrobiłem?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:59
@DoktorDiksior: dobra wiem każdy się może pomylić
Odpisz
16 sierpnia 2015, 16:41
@m12291221: avada kedavra, wyjdź.
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2015, 11:31
A sam w takiej sytuacji morduje kogo popadnie na swojej drodze.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:24
No bo to tylko gra
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:12
gra ale ważna
Odpisz