Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 października 2015, 10:08

A polska? 97 jedynek?

Avatar Maszterek583

5 grudnia 2016, 12:34

Avatar Gaiaphage

29 sierpnia 2015, 21:43

Czemu francuzi tak dziwnie liczą?

Avatar MrStick

1 kwietnia 2016, 11:39

@Gaiaphage: Tu akurat nie chodzi o dodawanie tylko wymowę/pisanie liczb. My mówimy 97 - "dziewięćdziesiąt siedem" a tacy Francuzi "quatre-vingt-dix-sept" co dosłownie oznacza "cztery-dwadzieścia-dziesięć-siedem"

Avatar ArabVegeta

3 marca 2016, 15:02

tylko w rosji liczenie 0+0=1

Avatar
Konto usunięte

30 października 2015, 10:07

SZOK! Takie rzeczy...tylko w Danii

Avatar Jasonicos

29 sierpnia 2015, 18:50

1000-7= ?
Pozdro dla kumatych.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 12:53

@Fina258: O kuwa teko sie nie spdziwauem

Avatar Drag_on

8 lipca 2021, 17:13

@Jasonicos: to może pisz takie komentarze, żeby chociaż większość rozumiała

Avatar seweryn111

30 sierpnia 2015, 01:26

A myślałem że matmy już bardziej nie da się spier*olać a tu proszę takie zaskoczenie

Avatar BrutAlDubsteP

30 sierpnia 2015, 00:52

A myślałem że w Niemczech mają przeje*ane.

Avatar kamiko555

30 sierpnia 2015, 00:47

\\\\\MATMA/////

Avatar Chemical

29 sierpnia 2015, 17:14

A mnie na Francuskim uczyli, ze 80+17

Avatar ignacyb1

29 sierpnia 2015, 17:42

@Chemical: Po francusku nie ma osiemdziesiąt tylko quatre vingt dix sept czyli cztery dwudziestki i 10 7

Avatar Chemical

Edytowano - 29 sierpnia 2015, 23:18

@ignacyb1: Wiem, bo to moj drugi jezyk
EDIT: Zle cie zrozumialem

Avatar przem179

29 sierpnia 2015, 19:45

wszyscy nie potrafią dodawać tylko szwedzi i polacy umiejom

Avatar MruczekV

29 sierpnia 2015, 22:01

@przem179: Poprawnie pisać też w większości UMIEJĄ.

Avatar MrWonny

29 sierpnia 2015, 23:10

@MruczekV: W większości niestety nie... :v

Avatar kasia101112

29 sierpnia 2015, 18:52

tak dosłownie to w japońskim mówi się "dziewięć dziesięć siedem" bez "naście" i "dziesiąt"
kyuujyuu nana (jakoś tak)
a po tysiącach nie mają miliona tylko 10 tyś ( 1 man)
Ale to szczegół

Avatar Polska_z4smazka

29 sierpnia 2015, 19:52

@kasia101112: Aha, spoko.

Avatar xAzumiKx

Edytowano - 13 sierpnia 2015, 19:16

czekam na komentarze to ostatnie jest źle czekam ......

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Crobat

29 sierpnia 2015, 17:08

@xAzumiKx: Moja racja jest moja najmojsza.

Avatar Polska_z4smazka

29 sierpnia 2015, 19:53

@Crobat: Moja jest mojsza niż Twojsza.

Avatar dopefish

14 sierpnia 2015, 01:13

przyznaj się, ostatnie zmyśliłeś.

Avatar
Captain_0bvious

13 sierpnia 2015, 20:50

W takim razie mówimy jak Japończycy.

Dziewięć-dziesiąt(ek) siedem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nie są aż takie pyszne

To by wystarczyło

Młodzi gniewni

Były nóżki, nie ma nóżek

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka