Dodawanie w różnych krajach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Młodzi gniewni
Były nóżki, nie ma nóżek
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2015, 10:08
A polska? 97 jedynek?
Odpisz
5 grudnia 2016, 12:34
Odpisz
29 sierpnia 2015, 21:43
Czemu francuzi tak dziwnie liczą?
Odpisz
1 kwietnia 2016, 11:39
@Gaiaphage: Tu akurat nie chodzi o dodawanie tylko wymowę/pisanie liczb. My mówimy 97 - "dziewięćdziesiąt siedem" a tacy Francuzi "quatre-vingt-dix-sept" co dosłownie oznacza "cztery-dwadzieścia-dziesięć-siedem"
Odpisz
3 marca 2016, 15:02
tylko w rosji liczenie 0+0=1
Odpisz
30 października 2015, 10:07
SZOK! Takie rzeczy...tylko w Danii
Odpisz
29 sierpnia 2015, 18:50
1000-7= ?
Pozdro dla kumatych.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 20:00
@Jasonicos: Ten ból ...
Odpisz
29 sierpnia 2015, 20:59
@Jasonicos: 7 - 1000 = 993
Odpisz
29 sierpnia 2015, 22:36
@Jasonicos: Ku*wa jak ktoś nie wie o co chodzi niech nie ocenia.
Chodzi o Tokyo Ghoul Tortury Jasona.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 11:12
@Fina258: 7-100? Co ku*wa? Fina, staph!
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:20
To nie liczenie po polsku.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2015, 10:27
@Fina258: ...
*gimbo-patriota mode : on*
To lic po polzgu!!11!1!1!!1
*gimbo-patriota mode : off*
Odpisz
31 sierpnia 2015, 10:56
Nje.
Odpisz
31 sierpnia 2015, 12:53
@Fina258: O kuwa teko sie nie spdziwauem
Odpisz
8 lipca 2021, 17:13
@Jasonicos: to może pisz takie komentarze, żeby chociaż większość rozumiała
Odpisz
30 sierpnia 2015, 01:26
A myślałem że matmy już bardziej nie da się spier*olać a tu proszę takie zaskoczenie
Odpisz
30 sierpnia 2015, 00:52
A myślałem że w Niemczech mają przeje*ane.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 00:47
\\\\\MATMA/////
Odpisz
29 sierpnia 2015, 17:14
A mnie na Francuskim uczyli, ze 80+17
Odpisz
29 sierpnia 2015, 17:42
@Chemical: Po francusku nie ma osiemdziesiąt tylko quatre vingt dix sept czyli cztery dwudziestki i 10 7
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2015, 23:18
@ignacyb1: Wiem, bo to moj drugi jezyk
EDIT: Zle cie zrozumialem
Odpisz
29 sierpnia 2015, 19:45
wszyscy nie potrafią dodawać tylko szwedzi i polacy umiejom
Odpisz
29 sierpnia 2015, 22:01
@przem179: Poprawnie pisać też w większości UMIEJĄ.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 23:10
@MruczekV: W większości niestety nie... :v
Odpisz
29 sierpnia 2015, 18:52
tak dosłownie to w japońskim mówi się "dziewięć dziesięć siedem" bez "naście" i "dziesiąt"
kyuujyuu nana (jakoś tak)
a po tysiącach nie mają miliona tylko 10 tyś ( 1 man)
Ale to szczegół
Odpisz
29 sierpnia 2015, 19:52
@kasia101112: Aha, spoko.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2015, 19:16
czekam na komentarze to ostatnie jest źle czekam ......
Odpisz
13 sierpnia 2015, 19:48
@xAzumiKx:
jest dobrze:
7 + (-1/2 + 5) x 20=97
7 + 4.5 x 20 =97
7 + 90= 97
Odpisz
13 sierpnia 2015, 19:56
@xAzumiKx: A co tam niby jest źle żeby miał być takie komenty?
Odpisz
13 sierpnia 2015, 19:57
@Adrian000PL: wiem
Odpisz
13 sierpnia 2015, 19:58
@Adrian000PL: wiara w ludzkość odzyskana
Odpisz
13 sierpnia 2015, 19:59
chodzi o tą bande debili ze swoimi racjami
Odpisz
29 sierpnia 2015, 17:08
@xAzumiKx: Moja racja jest moja najmojsza.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 19:53
@Crobat: Moja jest mojsza niż Twojsza.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 01:13
przyznaj się, ostatnie zmyśliłeś.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 20:50
W takim razie mówimy jak Japończycy.
Dziewięć-dziesiąt(ek) siedem
Odpisz