Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Chciał tylko pomóc
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2012, 02:54
No i 5/5, akurat ten obrazek przypomniał mi, że Linkin Park wydają niebawem piąty już album ^^
Odpisz
12 czerwca 2012, 08:33
@BombowyAhmed: Byłem na Orange Warsaw Festival, gdzie zagrali kilka piosenek z tego albumu, warto kupić, a jeszcze lepiej było być tam XD
Odpisz
12 czerwca 2012, 12:59
@SilverRanger: zazdroszczę ci :|
ale obejrzałam na yt i nawet przed ekranem czułam tę nieziemską atmosferę <3
Odpisz
12 czerwca 2012, 15:20
@BombowyAhmed: Ja tam nie zabardzo uwielbiam Linkin Park , ale ok.
Odpisz
12 czerwca 2012, 15:32
@silient: no i? do czegoś przyda mi się ta wiedza? prosze Cie nie spamuj, nie wszędzie musi być twój komentarz. Jest tu już taki jeden co zawsze musi coś napisać - niejaki Wiktor i nie wychodzi mu to na dobre.
Odpisz
12 czerwca 2012, 16:46
@BombowyAhmed: Nareszcie normalny komentarz. Nie ma to jak znaleźć normalnych ludzi :-)
Odpisz
13 czerwca 2012, 20:54
@BombowyAhmed: Niestety, z każdą płytą są coraz słabsi.
Odpisz
14 czerwca 2012, 17:11
@mikulek04: Był tylko jeden mankament... wszyscy w mojej rodzinie (a przez to i ja) są niscy. Ledwo co widziałem, musieli się ludzie przede mną dobrze "gibnąć", bym coś widział. XD
Odpisz