Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 sierpnia 2015, 08:18
Żaden z 29 użytkowników nie zrozumiał żartu :c
Odpisz
14 sierpnia 2015, 14:24
) :Kocham ten żart ;-)
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2015, 10:50
Geralt w grze wiedźmin nienawidził przechodzić przez portale
Odpisz
9 maja 2016, 15:18
Nie tylko w grze
Odpisz
9 maja 2016, 16:12
@Troler151: Wiem ale Geralt bardziej kojarzy mi się z grą niż z książką czy serialem (który był swoją drogą słaby) ponieważ wolę gry niż filmy i książki
Odpisz
9 maja 2016, 16:42
Film i seriale były gównem, mam nadzieję że ten z 2017r nie będzie zły. Gry są też za**biste.
Odpisz
15 marca 2017, 08:00
Książki o Wiedźminie są fajne powinieneś przeczytać
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2015, 09:22
@KawaiiSenpai: jprdl czemu to sie nie dodaje pod spodem tylko oddzielnie
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:32
to je roonia? ;-;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:46
@RussiaBall: To jestem ja ;_;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:47
@Roonia: dałaś pozwolenie na publikację?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:48
@RussiaBall: Dałam ;_;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:49
@Roonia: ok bo bym zgłosił ale jak dałaś to nie zgłaszam
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:52
@RussiaBall: :333
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:04
@Roonia: Czeekaj to ty?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:10
@KapitanOczywisty: Tooooo jaaaa :3
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:25
@Roonia: ;-;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:29
@matik711matik: No co?To ja ;_;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:30
@Roonia: Właśnie dlatego płaczę ;_;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:34
@matik711matik: Czemu? ;_/
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:35
@Roonia: Sama pisałaś że jesteś taka brzydka że płakać się chce ;__;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:40
@matik711matik: To płacz,ja uwielbiam płakać :3
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:41
@Roonia: ;_; ;-; :-: :_: ;__;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:45
@matik711matik: ;_______;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:46
@Roonia: ;—; ;=;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:48
@matik711matik: ;______________________________;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:56
@Roonia: ;––––––————————;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:37
@RussiaBall: Ile razy jeszcze mnie zgłosisz?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:43
JA?! JA CIĘ NIE ZGŁASZAM!!!
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:44
@Roonia: Ej, psst, jesteś ładna :3
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:47
@FanOfMarkiplier: Co wyście wszyscy ćpali?! ;_;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:50
@Roonia: Nic :3
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:53
@Roonia: To nie było do cb :)
Ćpaliśmy marihuanen z dodatkiem marihuaneny
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:56
ale ja cie nie zgłaszałem ;-;
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:58
@RussiaBall: Pamiętasz jak mi to w żywe oczy napisałeś? Kiedy miałem bana? Pamiętasz? Ja tak, ale mam to w dupie :)
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:59
wut?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 14:15
Dzisiaj koniec bana :3
Odpisz
29 sierpnia 2015, 14:16
@Roonia: Szybko zleciało :)
Odpisz
29 sierpnia 2015, 14:19
Yhy :3
Odpisz
29 sierpnia 2015, 16:17
lol pierwsza dziewczyna pokazała swoje zdjęcie na jeja xd
Odpisz
29 sierpnia 2015, 16:23
@mistrz_lamorozcow: I ładna do tego :D
Odpisz
29 sierpnia 2015, 17:51
ohoho:D
Odpisz
21 stycznia 2017, 02:03
Marihuana z ciasteczkami
Odpisz
30 października 2016, 10:08
Metacritic? raczej MEGAFAGGOT
Odpisz
29 sierpnia 2015, 21:53
Bardziej Ciri nie lubi.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 09:28
Nie lubi też placków ziemniaczanych, bankietów i wielkich miast.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 09:28
@serio: Nie lubi placków? Zabić!
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:12
powodzenia w zabijaniu gealta
Odpisz
29 sierpnia 2015, 13:18
@WolfWolfyWolf: Fuck.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 08:07
czy wiedzieliście że geralt to tak naprawdę wiedźmin?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 09:11
@Smashrum: O ile mi wiadomo nie był w pełni wiedźminem .-.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 09:24
@Smashrum: Wiesz, że multipla jest brzydka?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:25
@MrStick: Geralt był wiedźminem, nawet lepszym niż zwykły, ponieważ on bardzo dobrze zareagował na próbę traw i prowadzono na nim eksperymenty czy jakoś tak.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:38
@Dovahkiin: Ja słyszałem że zostały mu ludzkie odruchy
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:47
@MrStick: Część emocji tak, ale nie odruchy. Ogólnie był lepszy ze względu na te eksperymenty
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:53
@MrStick: Sporej części wiedźminów zostały ludzkie emocje, a Geralt był w pełni wiedźminem.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:25
@MrStick: TO prawda, Geralt to nie jest zwyczajny wiedźmin.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 05:48
Francis czy to ty?
Odpisz
13 sierpnia 2015, 23:41
To mnie morduje bardziej niż Chell :c
Odpisz
13 sierpnia 2015, 23:35
nie powinno być "Geralt FROM rivia?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 01:48
@WolfWolfyWolf: Nie
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:15
@WolfWolfyWolf: **SPOILER**
W "Chrzcie Ognia" Geralt sam się przyznał, że nie jest z Rivii, a "Geralt z Rivii" to coś na kształt tytułu. Gdy był młodszy chciał mieć "dźwięczny tytuł więc wymyślił "Geral Roger Eryk..." (Nie pamiętam trudniejszej/głupszej części w każdym razie była głupawa i długa a ja dawno Wiedźmina nie czytałem) więc Vesemir kazał mu zrezygnować z tego tytułu i wybrać jakąś miejscowość, która by mu pasowała. W książce jest napisane, że Geralt pociągnął patyki żeby wybrać i padło na Rivie nie wiem ile w tym prawdy ale... Ironią jest to, że na koniec "Chrztu Ognia" po odbiciu mostu nad Jarugą został ranny i w obozie Riviańsko-Lyriańskim (nie bijcie za odmiane ;( ) jakaś królewna pasowała go na Geralta z Rivii (Przedstawił się tylko Geralt... och ironio...)
Odpisz
29 sierpnia 2015, 07:37
@Kamil292: I tak dobrze, że nie pasowała go jako Geralta z Lyrii.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:06
@Kamil292: Geralt z Rivii z Rivii.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:14
@Kamil292: To już nawet nie o to chodzi,tylko po angielsku pochodzenie jako tytuł mówi się "of".
Odpisz
13 sierpnia 2015, 23:19
Gorzej dla niego. Portale są super.
Odpisz