Mogłem mu nie kupować tej zabawki...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Niezniszczalne
Nwm co ze mną nie tak
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2015, 13:26
pamiętam kiedyś gumę co miała 20m, taka w pojemniku niebieskim, fajna była bo się prawie nie kończyła
Odpisz
28 sierpnia 2015, 19:50
@ALKATRAZ: Haha,pamiętam ;)
Odpisz
23 listopada 2015, 13:23
@ALKATRAZ: Sam miałem ale coś było popsute ale nadal mam malutką plamę na suficie po tym ;)
Odpisz
28 sierpnia 2015, 19:52
Stare czasy gdy się nie siedziało zbytnio przy kompie a tylko popi***alało na polu dobre czasy :D
Odpisz
28 sierpnia 2015, 19:49
Sperma...konia :O
Odpisz
19 sierpnia 2015, 13:34
Chce to!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:25
Miałem to :')
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:15
@Moon_Knight: Mój kolega kupił puste i nie chcieli mu przyjąć zwrotu, bo "sam wypsikał".
Odpisz
18 sierpnia 2015, 15:26
@Moon_Knight: Tez to "mialem". Mam do dzisiaj ale bez sprayu :D
Odpisz
18 sierpnia 2015, 17:29
No ja też!
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2015, 15:12
I te marzenia o byciu spidermanem z dzieciństwa...
Odpisz
14 sierpnia 2015, 15:19
A co to za zabawka?
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:08
@Macio29: Dildo twojej starej.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:18
@FreezyPop: Chory zjeb to było takie zabawne .
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:19
@FreezyPop: ić stąd
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:40
@Macio29: Serpentyna
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:47
@Macio29: Serpentyna w spreju :P Ja w 6 klasie używałem tego jako miotacza ognia xD Nauczyciel wychodzi z hali gdzie tańczymy...i zapalniczka i przez okno serpentyną xD Taki za**bisty strumień ognia :D
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2015, 12:57
@FreezyPop: Chyba się zgubiłeś, więc pozwól, że pomogę. Dział gier po lewej od obrazków.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:55
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:35
*lenny face*
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:59
Dzieciństwo wróć ;c
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:47
Marzenie z dzieciństwa ;).
Odpisz