Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

18 sierpnia 2015, 13:26

pamiętam kiedyś gumę co miała 20m, taka w pojemniku niebieskim, fajna była bo się prawie nie kończyła

Avatar Schwarzenegger

28 sierpnia 2015, 19:50

@ALKATRAZ: Haha,pamiętam ;)

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 13:23

@ALKATRAZ: Sam miałem ale coś było popsute ale nadal mam malutką plamę na suficie po tym ;)

Avatar Schwarzenegger

28 sierpnia 2015, 19:52

Stare czasy gdy się nie siedziało zbytnio przy kompie a tylko popi***alało na polu dobre czasy :D

Avatar Schwarzenegger

28 sierpnia 2015, 19:49

Sperma...konia :O

Avatar JapanBall

19 sierpnia 2015, 13:34

Chce to!

Avatar Moon_Knight

14 sierpnia 2015, 16:25

Miałem to :')

Avatar DeTeO238

18 sierpnia 2015, 12:15

@Moon_Knight: Mój kolega kupił puste i nie chcieli mu przyjąć zwrotu, bo "sam wypsikał".

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2015, 15:26

@Moon_Knight: Tez to "mialem". Mam do dzisiaj ale bez sprayu :D

Avatar Moon_Knight

18 sierpnia 2015, 17:29

No ja też!

Avatar Tymoslaw0

Edytowano - 18 sierpnia 2015, 15:12

I te marzenia o byciu spidermanem z dzieciństwa...

Avatar Macio29

14 sierpnia 2015, 15:19

A co to za zabawka?

Avatar FreezyPop

18 sierpnia 2015, 12:08

@Macio29: Dildo twojej starej.

Avatar xAzumiKx

18 sierpnia 2015, 12:18

@FreezyPop: Chory zjeb to było takie zabawne .

Avatar trolem

18 sierpnia 2015, 12:19

@FreezyPop: ić stąd

Avatar lolek0240

18 sierpnia 2015, 12:40

@Macio29: Serpentyna

Avatar Lacoste

18 sierpnia 2015, 12:47

@Macio29: Serpentyna w spreju :P Ja w 6 klasie używałem tego jako miotacza ognia xD Nauczyciel wychodzi z hali gdzie tańczymy...i zapalniczka i przez okno serpentyną xD Taki za**bisty strumień ognia :D

Avatar Hartio

Edytowano - 18 sierpnia 2015, 12:57

@FreezyPop: Chyba się zgubiłeś, więc pozwól, że pomogę. Dział gier po lewej od obrazków.

Avatar Slenderowiec2012

18 sierpnia 2015, 12:55

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2015, 12:35

*lenny face*

Avatar MinionAndrzej

14 sierpnia 2015, 16:59

Dzieciństwo wróć ;c

Avatar Mateusz_gameplay

14 sierpnia 2015, 16:47

Marzenie z dzieciństwa ;).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Typowy NPC

Niezniszczalne

Nwm co ze mną nie tak

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka