Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2018, 10:02
gdzie ja dałem mój miotacz ognia...
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:46
Stefan, złaź z klawiatury.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:50
Pogłaszcz mnie, smutam :(
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:52
@Kivera: *głaszcze* Czemu smutasz?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:56
Bo mam focha.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 18:01
@Kivera: Opowiesz mi?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 18:39
@Kivera: shejtować kiverę, zrobione. Jak mówiłem już zawsze cię będę hejcił. oko za oko kurna.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 18:59
@panther500: ból dupy?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 19:32
@wojtun: twojej ? tak. A tak btw. upadłaś tak nisko że zrobiłaś sobie multikonto KIVERA ?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 19:48
@panther500: po pierwsze:jestem chłopakiem
po drugie:kto to kivera?
po trzecie:mam konto od listopada 2013. No i tyle.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 19:49
@panther500: aha, kivera to ta na górze, kumam.Jestem zupełnie innym użytkownikiem.
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2015, 20:11
@panther500: Nie ;-; Jakby co, to tamto pisała moja siostra ._.
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2015, 20:12
@wojtun: Wojtun masz ozdwojenie jaźni? ;_;
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:16
@panther500: 1. Wielka litera.
2. zhejcić.
3. Znowu wielka litera.
Chyba ponownie rozpocznę karierę Grammar Nazi...
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2015, 20:16
*zanosi się szlochem* No bo... no bo... panther500 mnie hejtuje!
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:18
@panther500: Daj jej spokój, proszę.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:24
@Kivera: Czemu cię hejtuje?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:29
bo jej nie lubi. polecałbym się przenieść się na pw
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:34
@Fatality14: Oddawaj mię tę czapkę!
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:41
Jak mi się zechcę.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:48
Bo moja siostra napisała: "A z mojego to już ku*wa w ogóle. Muszę założyć drugie konto". Chyba o to jej chodzi ;-;
Odpisz
17 sierpnia 2015, 02:06
@Kivera: *rzuca pod pysk dużo rybę* chce łzy smoka, dasz je za to, że go zalatwie...
Odpisz
17 sierpnia 2015, 08:49
@WolfWolfyWolf: *daje mu łzy smoka* *zjada rybkę*
Dzięki :P
Odpisz
17 sierpnia 2015, 12:23
@Kivera: za darmo? a ok, w rybie był jeszcze lek który cię uchroni przed ogniem i trucizną.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 17:04
@WolfWolfyWolf: Dzięki ^^
Odpisz
18 sierpnia 2015, 00:40
@Kivera: transformacja? a po co to komu
Odpisz
30 sierpnia 2015, 11:43
@Kivera: jesteś spoko użytkowniczka
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:57
@vanesska8: Thx :3
Odpisz
16 sierpnia 2015, 18:29
Nie dziwie się że poszedłeś grać na konsole..
taki brud miedzy klawiszami B i N każdego by odstraszył
Odpisz
20 sierpnia 2015, 17:31
@Goral796: Ale pająka nie. :P
Odpisz
17 sierpnia 2015, 23:33
Takie to znajduje w piwnicy.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 10:43
@ZeeKo: Ja w toalecie ^^
Odpisz
18 sierpnia 2015, 12:05
@Kivera: Jakim cudem?
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2015, 12:56
@ZeeKo: Za pralką.
Wczoraj gówniarz wlazł mi do brodzika jak się kąpałam ;-; Zawału ku*wa dostałam, bo mam arachnobię :(
Odpisz
18 sierpnia 2015, 19:30
@Kivera: Spal dom mogła mieć młode jak to ona ;__;
Odpisz
17 sierpnia 2015, 11:51
A co jak w klawiaturze złożył jaja ?
Odpisz
17 sierpnia 2015, 09:58
Wirusa wgrałeś i wyszedł z komputera! (reakcja matki)
Odpisz
17 sierpnia 2015, 02:07
pssst! otruj go czymś!
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:38
Za***isty...
Odpisz
16 sierpnia 2015, 18:12
@olwia214: Wzywałaś?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:58
Tak XD
Odpisz
16 sierpnia 2015, 21:01
@olwia214: O co chodzi?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 21:05
Pytanie czemu nazywasz się za**bisty SER a na avatarze masz jabłko? .-.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 21:08
@olwia214: Skąd pomysł, że na avku jest jabłko?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 21:12
Heh. Wejdz na jeja z innego konta
Odpisz
16 sierpnia 2015, 21:18
@ZielonyDywanik: Mam jedno konto. Moje stare niby istnieje, ale nie da się zalogować na nie.
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2015, 21:18
Aha OK :)
Odpisz
16 sierpnia 2015, 21:31
So sad, ale masz jablko na awatarze
Odpisz
16 sierpnia 2015, 19:57
A ja po prostu zabiłbym pająka(Nie miotaczem płomieni a gazetą ) i wyczyścił klawiaturę .
Odpisz
16 sierpnia 2015, 19:58
@samex: To chyba logiczne... Roztopiłbyś sobie klawiaturę.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:47
@samex: ... i miał byś robaki gdybyś zagazetowal
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:19
Ewentualnie go spal :).
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:35
Pisałbym.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 19:53
@Fatality14: Nie pisałabym.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 19:54
Aha.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 19:56
@Fatality14: TF nie działa :(
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2015, 17:14
Wszyscy w Polsce się boją pająków , a ja sobie lezalem na plaży w wakacje w Sydney I Obok mnie chodziły sobie większe pająki od mojej siostry ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:39
@JPsoldier: Serio wszyscy? Ja je uwielbiam ^ ^
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2015, 21:39
@olwia214: Najlepsze są z musztardą :)
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:35
Hah...
Gorzej jak bedzie ci sie chcialo spac.
;)
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:27
no i bardzo dobrze, a najlepiej na ps4
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:29
@ALKATRAZ: ty masz ps4
Odpisz
16 sierpnia 2015, 17:07
-Mamo trzeba kupić nową klawiaturę.
-Zepsuła się czy co.
-No tak przypadkowo uderzyłem w nią 47 razy młotkiem wylałem na nią alkohol i podpaliłem ale tak odruchowo.
-A co sprawia że masz takie odruchy ja się pytam.
-Pająki...
-Może kupimy po prostu wszystko nowe tak na wszelki wypadek.
Odpisz