Gdy legalnie zainstalujesz Windowsa 10
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nwm co ze mną nie tak
Robi wrażenie
Typowy NPC
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2021, 18:42
Ej wy też macie win 11 za Free? Opłaca się?
Odpisz
10 marca 2022, 16:52
@Zpolskijestem0: Tak średnio bym powiedział.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:33
Z obrazków pana A dowiedziałem się że pan A jest:
Ziemniakiem,
Przestępcą,
Mieszka w Afryce,
A teraz, że spiracił nawet Windowsa :/
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:44
@Hartio: A co jeśli Ci powiem, że jest więcej niż jeden administrator? Zburzyłam twój światopogląd?
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:45
@Myszkapl: Nie, bo doskonale wiem, że ich jest trzech. :P Ale zwykle to jeden tylko wstawia te obrazki.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:50
@Hartio: A skąd masz taką wiadomość, że tylko jeden wstawia obrazki?
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:51
@Myszkapl: Yyyy... Bo rozpoznaje charakter. :P
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:53
@Hartio: Nie wiem kto Ci takie ch**owe informacje przemycił.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 23:37
@Hartio: Trzech adminów, leżę i nie wstaję.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 01:35
@as13zx: no bo jest ich 4 ci 3 to pomagierzy a największy to bożydar który lubi marchewki i robi kasę na reklamach z całego świata
Odpisz
20 sierpnia 2015, 01:39
@bylejakbylegdzie: Wiem że jest jeden główny admin i kliku mniejszych, pewnie więcej niż 3.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2015, 07:55
@bylejakbylegdzie: No widzisz. Całe życie w kłamstwie. :P
A dowiedziałem się tego pod innym obrazkiem.
"Jak to jest możliwe, no jak?!"
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2015, 12:32
@Hartio: tutaj napisałem głupi komentarz sorka że głowe zawracam
Odpisz
20 sierpnia 2015, 13:36
@Myszkapl: TRZECH BOŻYDARÓW?!
Odpisz
20 sierpnia 2015, 13:37
@Hartio: To uczucie gdy dowiesz się, że jesteś takim n00bem, że nawet ziemniak ogarnia lepiej kompy niż Ty.
No me gusta.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 13:38
@as13zx: 50 dokładniej.
Odpisz
18 marca 2018, 22:59
@Hartio: jpdl czy tylko Bożydar dodaje obrazki wg ciebie? *odkop*
Odpisz
18 marca 2018, 23:04
@NoNieSmieszne: Tak.
Odpisz
19 marca 2018, 22:19
@NoNieSmieszne: masz co do tego jakiekolwiek choćby najmniejsze wątpliwości?
Odpisz
21 sierpnia 2015, 10:19
Miałem Win 10, nie polecam ;-;
Odpisz
28 sierpnia 2015, 11:46
@portugas123: też miałem win 10 ale jednak 7 lepszy
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:07
Gratulacje, masz pirackiego Win 10 który skoro jesteś piratem znajdzie twoje pirackie gry...
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:55
Czyli piraty na nim nie działają? Filmy też? Jak tak to h*jnia.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2015, 22:03
@VanQuisch: Ten system wykrywa spiracone oprogramowanie itd ;-;
Odpisz
19 sierpnia 2015, 22:25
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Owszem, potrafi zablokować pirackie oprogramowanie, ale nikt nie mówi że to robi. I dotyczy to tylko oprogramowania i gier wydanego przez Microsoft, czyli praktycznie niczego.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 22:26
@Piotr99: Ok, źle zapamiętałem. Dzięki za poprawienie.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 00:38
@VanQuisch: Ekhem,Ekhem.
*Chujnia
Odpisz
20 sierpnia 2015, 10:24
@VanQuisch: Pobrane filmy z internetu są legalne, nie są piratami.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 08:22
@Piotr99: czyli microsoft office nie zadziała, a to też kiepsko.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 09:30
@TheGreatcat: A po co to komu? Do domowego uzytku jest masa zamienników, jak używa się go profesjonalnie to i tak trzeba kupić.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 13:39
Administrot nieładnie.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 10:44
Odpisz
20 sierpnia 2015, 10:29
Microsoft powiedział, że jeśli masz piracką wersję Windows i zrobisz upgrade, to Windows 10 będzie też traktowany jako piracka kopia.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 08:51
Tutaj firma MICROSOFT COMPANY masz przeje**ne. Jedziemy po ciebie
Odpisz
20 sierpnia 2015, 08:20
nawet kolego nie wiesz w jakie gówno się wpakowałeś...
Odpisz
20 sierpnia 2015, 05:05
bożydar, wiemy o tobie już dużo.... Dużo za dużo...
Odpisz
20 sierpnia 2015, 02:41
Który chodzi jak ślimak.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 00:54
Gdzie moja papuga?
Odpisz
20 sierpnia 2015, 09:45
@PLtymek: W dupie.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 12:00
@Twojastara12345: Nie, długo tam szukałem.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 22:03
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:55
Bożydarze przegiąłeś. Dzwonię na policję.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:49
I kno dat feel
Odpisz