Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zpolskijestem0

27 października 2021, 18:42

Ej wy też macie win 11 za Free? Opłaca się?

Avatar kajba

10 marca 2022, 16:52

@Zpolskijestem0: Tak średnio bym powiedział.

Avatar Hartio

19 sierpnia 2015, 21:33

Z obrazków pana A dowiedziałem się że pan A jest:
Ziemniakiem,
Przestępcą,
Mieszka w Afryce,
A teraz, że spiracił nawet Windowsa :/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Hartio

18 marca 2018, 23:04

Avatar YFYDB

19 marca 2018, 22:19

@NoNieSmieszne: masz co do tego jakiekolwiek choćby najmniejsze wątpliwości?

Avatar portugas123

21 sierpnia 2015, 10:19

Miałem Win 10, nie polecam ;-;

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2015, 11:46

@portugas123: też miałem win 10 ale jednak 7 lepszy

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2015, 21:07

Gratulacje, masz pirackiego Win 10 który skoro jesteś piratem znajdzie twoje pirackie gry...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar TheGreatcat

21 sierpnia 2015, 08:22

@Piotr99: czyli microsoft office nie zadziała, a to też kiepsko.

Avatar Piotr99

21 sierpnia 2015, 09:30

@TheGreatcat: A po co to komu? Do domowego uzytku jest masa zamienników, jak używa się go profesjonalnie to i tak trzeba kupić.

Avatar YFYDB

20 sierpnia 2015, 13:39

Administrot nieładnie.

Avatar bartol987

20 sierpnia 2015, 10:44

Avatar Debian

20 sierpnia 2015, 10:29

Microsoft powiedział, że jeśli masz piracką wersję Windows i zrobisz upgrade, to Windows 10 będzie też traktowany jako piracka kopia.

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2015, 08:51

Tutaj firma MICROSOFT COMPANY masz przeje**ne. Jedziemy po ciebie

Avatar Frogimen

20 sierpnia 2015, 08:20

nawet kolego nie wiesz w jakie gówno się wpakowałeś...

Avatar world_ball

20 sierpnia 2015, 05:05

bożydar, wiemy o tobie już dużo.... Dużo za dużo...

Avatar carley200

20 sierpnia 2015, 02:41

Który chodzi jak ślimak.

Avatar PLtymek

20 sierpnia 2015, 00:54

Gdzie moja papuga?

Avatar Twojastara12345

20 sierpnia 2015, 09:45

@PLtymek: W dupie.

Avatar PLtymek

20 sierpnia 2015, 12:00

@Twojastara12345: Nie, długo tam szukałem.

Avatar RoundHere

19 sierpnia 2015, 22:03

Avatar shizofrenik

19 sierpnia 2015, 21:55

Bożydarze przegiąłeś. Dzwonię na policję.

Avatar Tig53

19 sierpnia 2015, 21:49

I kno dat feel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Typowy NPC

Robi wrażenie

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Taktycznie

Azjatycki mistrz

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka