Grupka przyjaciół zabrała bezdomnego na obiad i zakupy :)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2020, 20:57
<3
Odpisz
16 sierpnia 2015, 16:46
"Wiara w ludzkość odzyskana" w Polsce , też byliby ludzie , którzy by tak robili tylko nigdy nie wiadomo , czy bezdomnemu bardziej zależy na wódce czy na domu
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:43
@JPsoldier: nie wiem ale, boje sie co bedzie dalej moze bedą prosic o nasze domy kto wie ??
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:47
@JPsoldier: Mój wujek jest "bezdomny" (miał się wyprowadzić do marca). Ostatnio tak się upił że miał 4 promile. Niby dawka śmiertelna, ale wujek przyzwyczajony.
Odpisz
22 października 2016, 16:18
Dla Polaków dawka śmiertelna to 6 promili.
Odpisz
9 listopada 2015, 21:20
Się wzruszyłem aż popłakałem, więcej takich ludzi potrzeba, to musiał być najszczęśliwszy dzień w jego życiu. Potrzeba więcej takich ludzi.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:38
Jacy dobrzy ludzie ^^ Nie to co większość
Odpisz
24 sierpnia 2015, 15:47
@Black_Lady_13: o mój Boże tęcza a pewnie jak widzisz jakiegoś to brzydzisz się i odchodzisz na drugi koniec chodnika c:
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 11:11
@mistrz_lamorozcow: Ja tak nie robię, nie wiem czy wiesz, ale jakbym mogła i jakbym wiedziała jak pomóc to bym od razu mu pomogła. Widzisz, ja tak naprawdę mam bardzo dobre serce...
Odpisz
25 sierpnia 2015, 01:15
Odzyskałem wiarę w ludzkość!!!
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:01
Jest roznica jednak miedzy zulem ktory chleje a biednym ktory potrzebuje:)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 17:38
Pod publike ale wiecej takich ludzi mogłoby chodzic po swiecie.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 17:38
I to są prawdziwi ludzie
Odpisz
24 sierpnia 2015, 16:16
U mnie w mieście kilku piekarzy jeździło po ulicach rowerami z przymocowanym wózkiem, po brzegi świeżym chlebem i rozdawali bezdomnym/biednym. Aż się chciało za nimi jechać i oglądać to.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:49
Bo czasem potrzeba tak niewiele, żeby kogoś uszczęśliwić :)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 15:14
@Zwariowany_Czesiek: Zgadzam sie ☺👌
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:15
Wiara w ludzkość odzyskana-mogę umierać spokojnie:)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:49
Odzyskana, ale raczej nie na zbyt długo...
Odpisz
24 sierpnia 2015, 15:11
Wejdź w dział gier i czytaj komentarze...
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:57
Podobny do Pele
Odpisz
16 sierpnia 2015, 01:57
Aż mam łzy w oczach! Naprawdę tacy ludzie są potrzebni, a wiadomo że jest takich coraz to mniej na świecie :( Mnie smuci fakt, że na świecie są bezdomni, którzy nie są pijakami i naprawdę potrzebują pieniędzy na jedzenie itp.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:50
@Bonnie_Girl: Mój ojciec znał bezdomnego, który był profesorem: -:
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:52
Bardzo fajnie zrobili,przyznam że chyba nigdy bym tak nie postąpił :(.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:59
@Grammar_ZSRR: Bo jesteś sowietem a sowieci tylko kradną:]]]
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:00
@jezuz13: Panie,nie obrażaj Pan!
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:59
Odpisz