Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2025, 06:47
@Konto usunięte: ta?
Odpisz
22 stycznia 2022, 00:36
@Konto usunięte: thank you mr obvious
Odpisz
23 kwietnia 2016, 14:08
jak by co to piłka bo balon z gumy jak coś dotknie to pęka a ta piłka dotyka ściany
Odpisz
5 września 2015, 15:34
niezła
Odpisz
5 września 2015, 15:26
ale w takiej gumie można się wypróżnić i można spokojnie to wyrzucić
Odpisz
5 września 2015, 15:15
Boże to piłka.... -_-
Odpisz
5 września 2015, 15:17
@ThePurpleGuy: Thank you Captain Obvious!
Odpisz
5 września 2015, 17:14
@ThePurpleGuy: Ale jesteś pewien ?! o.O
Odpisz
Edytowano - 5 września 2015, 20:21
@ninja618: To niemożliwe ! przecież to jest guma wybuchowa o smaku cebuli i rabarberu a nie jakaś tam piłka...
Odpisz
5 września 2015, 20:23
@matiExtreme: No przecież a on mówi ,że to piłka! Nieuk! Haha! :D
Odpisz
5 września 2015, 20:25
@ninja618: ciekawe co ma z matematyki że nie potrafi napisać zwykłego 2 zdaniowego zdania
Odpisz
Edytowano - 5 września 2015, 20:42
@matiExtreme: xD Matematyka ,matematyką ale Polski zaniedbany...
Odpisz
5 września 2015, 21:10
@GetRekt_MLG: No przecież to piłka jprd...
Odpisz
5 września 2015, 21:12
@ninja618: Tak xd
Odpisz
5 września 2015, 21:13
@ThePurpleGuy: Ale jesteś na 1000% pewien ?
Odpisz
5 września 2015, 21:15
@ninja618: Tak !
Odpisz
5 września 2015, 21:21
@ThePurpleGuy: Ale czy na pewno?
Odpisz
5 września 2015, 21:24
@ThePurpleGuy: a mi się tak nie wydaje...
Odpisz
5 września 2015, 23:17
@ninja618: ku*wa tak! XD
Odpisz
5 września 2015, 23:19
@matiExtreme: kufa! !!
Odpisz
5 września 2015, 23:19
@ThePurpleGuy: Hmm.... mam tylko jedno pytanie... Ale na pewno ?!
Odpisz
5 września 2015, 23:22
@ninja618: -_-
Odpisz
5 września 2015, 23:24
@ThePurpleGuy: No tak czy nie?
Odpisz
5 września 2015, 23:30
@ninja618: Tak...jeżeli zadasz to pytanie jeszcze raz to się naprawdę wku*wię !
Odpisz
5 września 2015, 23:34
@ThePurpleGuy: Ale na pewno ?
Odpisz
5 września 2015, 23:39
@ninja618: Hhhhhhh.....Posłuchaj mnie bardzo uważnie....!
Odpisz
5 września 2015, 23:41
@ThePurpleGuy: Ale jak mam Cię słuchać przez internet?
Odpisz
5 września 2015, 23:43
@ninja618: Hahaha XD Nareszcie tego nie powtórzyłeś !! ;DD !!
Odpisz
5 września 2015, 23:43
@ThePurpleGuy: Ale jesteś pewien ?
Odpisz
5 września 2015, 23:48
@ninja618: ....
Odpisz
5 września 2015, 23:54
@ThePurpleGuy: Na pewno? Czy jesteś pewien ?
Odpisz
6 września 2015, 00:18
@ninja618: Nie będę już odpowiadać Pa!
Odpisz
6 września 2015, 00:20
@ThePurpleGuy: Pa. Ale czy na pewno?
Odpisz
6 września 2015, 15:15
@ninja618: NIE KU*WA NIE !
Odpisz
6 września 2015, 15:29
@ThePurpleGuy: A widzisz. Ale ja bym jednak obstawiał piłkę...
Odpisz
6 września 2015, 16:03
@ninja618: JAPIER.....XD !! jakiś ty głupi xd
Odpisz
6 września 2015, 16:13
@ThePurpleGuy: Jesteś tego pewien?
Odpisz
6 września 2015, 16:45
@ninja618: ...
Odpisz
6 września 2015, 16:47
@ThePurpleGuy: Na pewno?
Odpisz
Edytowano - 6 września 2015, 16:55
@ThePurpleGuy: jesteś na 10000 % pewien ?
Odpisz
7 września 2015, 18:19
@matiExtreme: Ty też zaczynasz..no jeszcze w życiu nie widziałem większych debili xP
Odpisz
7 września 2015, 18:20
@ninja618: Nie ku*wa niech ci będzie NIE !!
Odpisz
7 września 2015, 18:32
@ThePurpleGuy: Ale ja jednak bym obstawiał ,że tak...
Odpisz
24 września 2015, 18:19
@ThePurpleGuy: Ale na pewno?
Odpisz
24 września 2015, 19:15
@TheMiecina: wez ty też ryj zamknij D;
Odpisz
24 września 2015, 21:25
@ThePurpleGuy: Chyba nie wiesz co to sarkazm..
Ale na pewno? Tak na 101%?
Odpisz
25 września 2015, 17:26
@TheMiecina: Nie odpowiadam debilom naśladującymi debili..jesteś debilem...?
Odpisz
25 września 2015, 19:15
@ThePurpleGuy: Po tym, że nie rozumiesz sarkazmu, chyba bardziej nazywałbym tak ciebie.
Co ja kurna mówię, trollujesz przecież.
Odpisz
25 września 2015, 19:41
@TheMiecina: jesteś debilem..?
Odpisz
25 września 2015, 19:55
@ThePurpleGuy: Tak. Jesteś trollem na 1000%.
Odpisz
25 września 2015, 23:09
@TheMiecina: Jesteś debilem?
Odpisz
26 września 2015, 11:34
@ThePurpleGuy: Bye. Nie karmię trolli.
Odpisz
26 września 2015, 15:21
@TheMiecina: Ale czy na pewno?
Odpisz
26 września 2015, 16:26
@ThePurpleGuy: Ale na pewno napisałeś "na pewno?"
Odpisz
17 sierpnia 2015, 12:36
Dat ass
Odpisz
16 sierpnia 2015, 16:30
Wysiij mi bąka z pi**y
Odpisz
16 sierpnia 2015, 16:52
@Agario: A ty mi, z pi**y.
Odpisz