Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar krzysiulka10

3 stycznia 2018, 20:25

Aż mi się "puściła" w uszach czołówka 1 serii Digimon...

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

30 września 2021, 11:26

@krzysiulka10: Trzecia imo lepsza

Avatar zoe2209

2 czerwca 2018, 22:19

tylko mi ten przedostatni przypomina anglię z hetalii ?

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

30 września 2021, 11:22

@zoe2209: W sumie jest trochę w stylu tej "komedii"

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

30 września 2021, 11:21

Ciekawe, że pierwotne formy Agumona i Gatomona to Botamon i Snow Botamon, czyli podgatunki. A Tai i Kari to rodzeństwo.

Avatar Drag_on

8 lutego 2021, 16:21

Co to wgl jest niby?

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

2 maja 2021, 22:41

@Drag_on: Chyba chodzi o to, że OP się podjarał faktem istnienia Digimon Adventure Tri

Avatar BahuzankaPL

16 marca 2017, 17:37

Co to jezt bo jezd ładne *.*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar BahuzankaPL

7 maja 2017, 06:37

@Rafik005: Aha..... dobra dzięki

Avatar Mega_Groudon

29 listopada 2019, 19:27

@BahuzankaPL: Lepsze wytłumaczenie: Digimony, Cyfrowe Potwory, które znajdują się w "internecie". Składają się z danych i wbrew niektórych cech fizycznych nie posiadają płci (także Angewomon nie jest kobietą). W przeciwieństwie do pokemonów digimony potrafią zmieniać się w najróżniejsze rzeczy, wprawiając Eevee w zakłopotanie. Dodatkowo w anime nikt nie łapie digimonów, a ma jednego (zazwyczaj) i w jakiś sposób staje się on coraz silniejszy dzięki więzi pomiędzy nimi

Avatar skullgreymon

15 lutego 2018, 12:20

Przepiękne... ALE GDZIE JA?

Avatar Mega_Groudon

29 listopada 2019, 19:23

@skullgreymon: A ty nie jesteś w głównej linii ewolucji, więc wygreymoniaj

Avatar shturmowiec

2 sierpnia 2017, 22:46

BAKUGANY!!!!!

Avatar shizofrenik

19 sierpnia 2015, 08:35

Nie lubię digimonów. Grałem i po 15 minutach czytania dialogów dostałem ku*wicy. A animu wydaje mi się parodią pokemonów. [_____]

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Husarz101

9 maja 2016, 20:37

@renamon: W przypadku digimonów anime było oryginałem.

Avatar Mega_Groudon

29 listopada 2019, 19:34

@Husarz101: Tylko, że digimony po raz pierwszy pojawiły się jako figurki w 1995 roku... Wyszukaj sobie "co było pierwsze digimon czy pokemon". Pierwszy wynik już to potwierdza

Avatar renamon

19 sierpnia 2015, 22:19

*płacz ze szczęścia*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Seth_Mint

9 maja 2016, 17:53

@renamon: szkoda że narazie tylko w Japonii.

Avatar renamon

Edytowano - 9 maja 2016, 18:06

@Seth_Mint: W: Co do pisania pamiętam :P A te Linkz jakbyś nie był przekonany to można znaleźć gameplay na kanałach anglojęzycznych i się przekonać czy fajne, ale jak wiesz już, że na razie tylko w Japonii to pewnie już coś widziałeś :3

Avatar AZKABANA

19 stycznia 2016, 19:02

Kto by chciał parówkę która zamienia się na parę sekund w chińską dz*wkę a potem znowu w parówkę?

Avatar
niemamnietu

15 października 2019, 23:01

@AZKABANA: Ale Patamona to ty szanuj

Avatar Kambot

Edytowano - 17 sierpnia 2015, 18:02

Nigdy nie oglądałem digimonów ;v
a dopiero miesiąc temu odkryłem że coś takiego istnieje ;v

Avatar TheGreatcat

19 sierpnia 2015, 08:22

@Kambot: pff to jeszcze nic, ja odkryłem że digimony istnieją jak szukałem fan artów pokemonów na r36 i dopiero potem obejrzałem anime XD.

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 00:01

@Kambot: A ja dopiero czytając te komentarze :D

Avatar AZKABANA

25 grudnia 2015, 20:46

Pamiętajmy że pokemony były o rok młodsze od digimonów ale to Poki się wybiły na skalę światową.

Avatar MangleTogether

24 października 2015, 21:22

Mają potwory anioły które mają taką samą inteligencje ludzką i trzymają je w kulkach cz czymś...To trochę nienormalne

Avatar Murkrow

14 listopada 2015, 09:54

@MangleTogether: ty chyba pomyliłeś z moim uniwersum

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2015, 10:49

"Którego Ty wybierzesz?"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Husarz101

1 października 2015, 16:53

To już zależy od gustu.

Avatar
Konto usunięte

1 października 2015, 16:55

@Husarz101: Przemawi za większość, która woli Digimon Adventures, nie mam zamiaru nikomu narzucać swojej woli.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 września 2015, 15:35

Czemu to jest w tagu "Pokemon"? ;__;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Co za przypadek

Lekko nie będzie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka