Świętowanie w różnych krajach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2012, 13:50
Znowu Smoleńsk...? -_-
Odpisz
17 lipca 2023, 08:52
@Bartex301: Nie, to grób Bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Odpisz
26 maja 2020, 13:11
Jesteśmy prostym ludem
Odpisz
15 grudnia 2018, 13:17
Ehm ehm...
Odpisz
14 września 2016, 10:46
Jak byliśmy w Warszawie tam jakaś babka weszła na pomnik powstańca i przez telefon mówi "Słuchaj Beatka ja chcę takie kwiaty jak na pomniku małego powstańca".
Odpisz
15 stycznia 2015, 19:39
@KontoUsunięte: Kto ci powiedział że to Polki które przyjechały do Niemiec.
Odpisz
14 czerwca 2012, 17:35
pierwsze zdjecie to na pewno nie niemcy ;) srodkowa babka (bardziej z prawej) jest ladna, a nie ma ladnych niemek ;DD
Odpisz
15 czerwca 2012, 16:00
Widać kolejne dziecko stereotypów.
Odpisz
14 czerwca 2012, 15:26
Ja bym strasznie chciała żeby halloween obchodzono w Polsce .__. co roku bym łaziła po cukierki!
Odpisz
14 czerwca 2012, 17:19
To jest najbardziej po***one święto,. jakie można wymyślić. Chcesz Halloween? To zapraszam za ocean.
Odpisz
14 czerwca 2012, 20:32
jak to nie jest obchodzone? ._.
poza tym jak można porównywać zabawę z pamięcią o zmarłych? ...
Odpisz
14 czerwca 2012, 20:15
bardzo smieszne, ***a
Odpisz
14 czerwca 2012, 17:03
Tak, bo Polacy np. na sylwestra stawiają znicze. 1/5
Odpisz