memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 czerwca 2021, 12:07
Wszyscy go znają tylko z "Agentka", a przecież grał w wielu innych filmach :< (Choćby w "Transporter", czy "Szybcy i Wściekli")
Odpisz
7 września 2015, 10:48
napisać scenę z filmu bezcenne :p
6 września 2015, 16:12
*Złamałem obie nogi. Nie "złapałem".
6 września 2015, 22:52
@Jasonicos: No co, może mu odpadły?
6 września 2015, 21:48
Gość grał w tak za**bistych filmach jak '' transporter'' lub ''adrenalina'' a wszyscy go kojarzą z drugoplanowej postaci w komedi.
6 września 2015, 18:05
****A za długie
6 września 2015, 19:33
Rekordziku się zachciało?
6 września 2015, 19:50
Ku*wa krótkie.
6 września 2015, 20:38
@kamykPL: Dokładnie :#
6 września 2015, 17:37
a ja z rzeźni uciekłem, wykorzystałem okazje bo była kolej na żubra
6 września 2015, 17:16
._. wow
6 września 2015, 16:47
To z filmu Agentka :) Super film :)
6 września 2015, 16:39
to z filmu "agentka", polecam :3
17 sierpnia 2015, 19:02
teraz masz już pewność, że twój argument jest inwalidą.
17 sierpnia 2015, 20:32
@world_ball: Według wszelkiej logiki to on powinien być inwalidą.
17 sierpnia 2015, 20:39
@kamykPL: według wszelkiej logiki on w ogóle nie powinien BYĆ.
6 września 2015, 16:23
@world_ball: Według wszelkiej teoretyki nikogo nie ma.
6 września 2015, 16:16
To z filmu "Agentka", który był naprawdę świetny :)
6 września 2015, 16:04
Kto nie czytał bo mu się nie chciało?
6 września 2015, 16:20
@ThePurpleGuy: Tylko ty.
6 września 2015, 16:46
@ZawiszaMikolow: WOW !
6 września 2015, 16:54
@ThePurpleGuy: ić grać f fajw najts at fredis.
6 września 2015, 17:05
@world_ball: Ale żeby komuś tak źle życzyć!?
6 września 2015, 18:13
@TimeOfMy: masz rację, jestem szatanem ;-;
7 września 2015, 18:21
@world_ball: Hehe xd
7 września 2015, 18:58
@ThePurpleGuy: XD
8 września 2015, 14:44
@world_ball: ;)
6 września 2015, 16:01
klamie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2021, 12:07
Wszyscy go znają tylko z "Agentka", a przecież grał w wielu innych filmach :< (Choćby w "Transporter", czy "Szybcy i Wściekli")
Odpisz
7 września 2015, 10:48
napisać scenę z filmu bezcenne :p
Odpisz
6 września 2015, 16:12
*Złamałem obie nogi.
Nie "złapałem".
Odpisz
6 września 2015, 22:52
@Jasonicos: No co, może mu odpadły?
Odpisz
6 września 2015, 21:48
Gość grał w tak za**bistych filmach jak '' transporter'' lub ''adrenalina'' a wszyscy go kojarzą z drugoplanowej postaci w komedi.
Odpisz
6 września 2015, 18:05
****A za długie
Odpisz
6 września 2015, 19:33
Rekordziku się zachciało?
Odpisz
6 września 2015, 19:50
Ku*wa krótkie.
Odpisz
6 września 2015, 20:38
@kamykPL: Dokładnie :#
Odpisz
6 września 2015, 17:37
a ja z rzeźni uciekłem, wykorzystałem okazje bo była kolej na żubra
Odpisz
6 września 2015, 17:16
._. wow
Odpisz
6 września 2015, 16:47
To z filmu Agentka :) Super film :)
Odpisz
6 września 2015, 16:39
to z filmu "agentka", polecam :3
Odpisz
17 sierpnia 2015, 19:02
teraz masz już pewność, że twój argument jest inwalidą.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 20:32
@world_ball: Według wszelkiej logiki to on powinien być inwalidą.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 20:39
@kamykPL: według wszelkiej logiki on w ogóle nie powinien BYĆ.
Odpisz
6 września 2015, 16:23
@world_ball: Według wszelkiej teoretyki nikogo nie ma.
Odpisz
6 września 2015, 16:16
To z filmu "Agentka", który był naprawdę świetny :)
Odpisz
6 września 2015, 16:04
Kto nie czytał bo mu się nie chciało?
Odpisz
6 września 2015, 16:20
@ThePurpleGuy: Tylko ty.
Odpisz
6 września 2015, 16:46
@ZawiszaMikolow: WOW !
Odpisz
6 września 2015, 16:54
@ThePurpleGuy: ić grać f fajw najts at fredis.
Odpisz
6 września 2015, 17:05
@world_ball: Ale żeby komuś tak źle życzyć!?
Odpisz
6 września 2015, 18:13
@TimeOfMy: masz rację, jestem szatanem ;-;
Odpisz
7 września 2015, 18:21
@world_ball: Hehe xd
Odpisz
7 września 2015, 18:58
@ThePurpleGuy: XD
Odpisz
8 września 2015, 14:44
@world_ball: ;)
Odpisz
6 września 2015, 16:01
klamie
Odpisz