Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SongMan

12 października 2018, 23:32

lol

komentarz obrazkowy

Avatar eretann

13 września 2017, 13:57

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2018, 17:02

@eretann: Nyet.

Avatar edi89

8 maja 2017, 17:15

jak by wyszła taka bajka (choć nie lubię księżniczek) to bym się rzucała do telewizora XD

Avatar BahuzankaPL

15 marca 2017, 08:04

Oglądałabym jak opętana *.*

Avatar OLusiaKotusia13

26 listopada 2016, 14:42

Z jakiej jest bajki 5 od dołu?
Nie znam

Avatar Rainbow9

1 stycznia 2017, 18:48

@OLusiaKotusia13: Iniemamocni (wiem, w samą porę :D)

Avatar Pandzianikki

5 października 2016, 20:21

Jane jako Nidalee? czemu nie,fajnie wygląda :)

Avatar JaNuSZeq

28 maja 2016, 18:50

Kyuubi Naruto jako Ahri :q

Avatar Ares011

29 sierpnia 2015, 10:36

LoL na Jeja powraca ?

Avatar Sara231

13 listopada 2015, 23:51

@Ares011: Tak, Pantheonie.

Avatar konbed

29 sierpnia 2015, 00:07

Kończe mainować fiorę..

Avatar panther500

29 sierpnia 2015, 00:22

@konbed: Ale ogółem teraz zje**li jej arta i wygląda jak z przetrąconą rzuchwą

Avatar Hoggehr

29 sierpnia 2015, 07:53

@konbed: Kończę mainować Ahri...

Avatar DanateDMC

1 września 2015, 08:50

@konbed: Kontynuuję mainowanie Jinx

Avatar Windows_10

29 sierpnia 2015, 08:18

DIDNEY WORL!

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2015, 12:10

@Windows_10: SOMBODY SEZ DIDNEY WORL??!??!?!??

Avatar Windows_10

29 sierpnia 2015, 16:07

yez! didney worl!

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2015, 10:18

Coraz bardziej kusi mnie do zainstalowania LoLa. Warto?

Avatar ShadowNorman

29 sierpnia 2015, 10:56

Zależy. Jeśli zainstalujesz lola to szykuj się na ostrą gownoburze w każdym meczu.Ale im dalej w las tym lepiej.

Avatar ShadowNorman

29 sierpnia 2015, 10:57

Zależy. Jeśli zainstalujesz lola to szykuj się na ostrą gownoburze w każdym meczu.Ale im dalej w las tym lepiej.

Avatar Sebzer

29 sierpnia 2015, 12:58

Jak umiesz współpracować z dróżyną i ogarniasz gre to tak a jeśli nie to nie instaluj bo po co komu kolejny noob w lolu.

Avatar Sebzer

29 sierpnia 2015, 12:57

słabo wykonana fiora (ostatni obrazek)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 sierpnia 2015, 12:02

Noi wwkońcu jakoś wygladaja...!

Avatar pysiowatosc

29 sierpnia 2015, 12:00

Fajny pomysł z tym LoL'em :P

Avatar serio

29 sierpnia 2015, 09:31

Ale gdzie sona ;___; mój ulubiony champ ;__;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Typowy NPC

Angielskie śmieszki

Ikony

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka