Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Typowy NPC
Angielskie śmieszki
Ikony
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2018, 23:32
lol
Odpisz
13 września 2017, 13:57
Odpisz
13 maja 2018, 17:02
@eretann: Nyet.
Odpisz
8 maja 2017, 17:15
jak by wyszła taka bajka (choć nie lubię księżniczek) to bym się rzucała do telewizora XD
Odpisz
15 marca 2017, 08:04
Oglądałabym jak opętana *.*
Odpisz
26 listopada 2016, 14:42
Z jakiej jest bajki 5 od dołu?
Nie znam
Odpisz
1 stycznia 2017, 18:48
@OLusiaKotusia13: Iniemamocni (wiem, w samą porę :D)
Odpisz
5 października 2016, 20:21
Jane jako Nidalee? czemu nie,fajnie wygląda :)
Odpisz
28 maja 2016, 18:50
Kyuubi Naruto jako Ahri :q
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:36
LoL na Jeja powraca ?
Odpisz
13 listopada 2015, 23:51
@Ares011: Tak, Pantheonie.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 00:07
Kończe mainować fiorę..
Odpisz
29 sierpnia 2015, 00:22
@konbed: Ale ogółem teraz zje**li jej arta i wygląda jak z przetrąconą rzuchwą
Odpisz
29 sierpnia 2015, 07:53
@konbed: Kończę mainować Ahri...
Odpisz
1 września 2015, 08:50
@konbed: Kontynuuję mainowanie Jinx
Odpisz
29 sierpnia 2015, 08:18
DIDNEY WORL!
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:10
@Windows_10: SOMBODY SEZ DIDNEY WORL??!??!?!??
Odpisz
29 sierpnia 2015, 16:07
yez! didney worl!
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:18
Coraz bardziej kusi mnie do zainstalowania LoLa. Warto?
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:56
Zależy. Jeśli zainstalujesz lola to szykuj się na ostrą gownoburze w każdym meczu.Ale im dalej w las tym lepiej.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:57
Zależy. Jeśli zainstalujesz lola to szykuj się na ostrą gownoburze w każdym meczu.Ale im dalej w las tym lepiej.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:58
Jak umiesz współpracować z dróżyną i ogarniasz gre to tak a jeśli nie to nie instaluj bo po co komu kolejny noob w lolu.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:57
słabo wykonana fiora (ostatni obrazek)
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2015, 12:02
Noi wwkońcu jakoś wygladaja...!
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:00
Fajny pomysł z tym LoL'em :P
Odpisz
29 sierpnia 2015, 09:31
Ale gdzie sona ;___; mój ulubiony champ ;__;
Odpisz