Finlandia nie rozpieszcza kierowców
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Cóż za brak szacunku
Przyszłość jest piękna
Papierowa szkoła posting
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2016, 17:48
w całej skandynawi tak jest
Odpisz
21 sierpnia 2015, 19:57
Fajnie, mi by jeszcze dopłacili.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 23:19
W Polsce średni mandat wynosiłby 2,50 zł więc rządowi się nie opłaca organizowanie takiego czegoś
Odpisz
20 sierpnia 2015, 22:08
Powinni to wprowadzić u nas
Odpisz
20 sierpnia 2015, 20:07
Bezrobotni mają wyje**ne?
Odpisz
20 sierpnia 2015, 20:19
Bezrobotnych pewnie nie byłoby by stać za samochód :V
Odpisz
20 sierpnia 2015, 20:28
Teraz nie mówi się bezrobotny tylko freelancer XD Tak samo jak nie mówi się że ktoś jest samotny, tylko jest singlem :D
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:23
@iger3: freelancer to osoba, która zatrudnia się na zlecenia, które wykonuje w domu.
Bezrobotny nie zatrudnia się wcale
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:28
Ja to wiem :D Ale freelancer nie jest zatrudniona na stałe, tak samo jak bezrobotny, więc bezrobotny też może zatrudnić się na zlecenie co oznacza że też byłby freelancerem :P Nie wiem czy to ma sens :D
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:43
@iger3: Różnica jest taka, że freelancer nie dostaje zasiłku
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:50
No dobra, wygrałeś :P Dziękuje kapitanie oczywisty :D
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:30
No i prawidłowo!
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:01
No i q*wa prawidłowo.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:01
Jestem dosyć sprawiedliwy...
Odpisz
20 sierpnia 2015, 21:00
Jestem sprawiedliwy...
Odpisz
20 sierpnia 2015, 20:14
Prezes Nokii. Najwyższy mandat na świecie :)
Odpisz
20 sierpnia 2015, 20:03
Holy moterfucking god
Odpisz