Patrzcie, co znalazłem dzisiaj w garażu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To się nie może nie udać
Nie znoszę kleszczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2015, 20:17
Nawet reklamują we Włocławku na ścianach :P
Odpisz
7 września 2015, 20:19
@dolares97: O to mi chodziło! Sam nie muszę wstawiać, dzięki ;)
Odpisz
Edytowano - 7 września 2015, 20:25
@FanOfMarkiplier: Prosze uprzejmie :)
Odpisz
Edytowano - 7 września 2015, 20:48
@dolares97: Zaraz! Też jesteś z Włocławka?! :D
Odpisz
8 września 2015, 07:21
@FanOfMarkiplier: no tak :P
Odpisz
8 września 2015, 07:41
@dolares97: To jutro na privie popiszemy?
Odpisz
7 września 2015, 21:14
A myślałem że chlorofom
Odpisz
7 września 2015, 23:12
@KapitanOczywisty: Wącha*... Nie wiem bo mdleje... możę.
Odpisz
Edytowano - 7 września 2015, 23:11
Wypij jedną kroplę max bo inaczej założysz Naszyjniki zaczniesz śpiewać Pop i Illuminati porwie cię w ciągu 24 godzin... :o Tru
Odpisz
7 września 2015, 21:47
no, a jak sie to zostawi w ciepłym miejscu na jakiś czas to sie pedał wylęgnie :P
Odpisz
7 września 2015, 21:20
Bierz szybko do łóżeczka i dowiesz się czy SWAG jest jeszcze do spożycia:
2 możliwości
Skisły: Obudzisz się z mamą
Dobry: Obudzisz się z "pupami" *heheszki Time*
Odpisz
7 września 2015, 21:01
Płynny swag :o
Odpisz
7 września 2015, 20:42
Może nie SWAG ale jednak.
Odpisz
7 września 2015, 20:38
czemu trzymasz geja w garażu? o.O
Odpisz
7 września 2015, 20:31
SWAG w płynie :D
Odpisz
7 września 2015, 20:29
lol?
Odpisz
18 sierpnia 2015, 16:42
To jest niemiecka firma, mam obok domu reklamę SWAG germany, jak chcecie to zrobie zdjęcie i wstawie na jeja...
Odpisz
7 września 2015, 20:05
@FanOfMarkiplier: Wstaw
Odpisz
7 września 2015, 20:10
Lepszym dowodem będzie strona internetowa firmy: swag. de (oczywiście bez tej spacji po kropce). Jak do adresu dopiszecie "/pl", będzie przetłumaczona na polski.
Odpisz
7 września 2015, 20:16
Ok,ale za kilka dni bo nie mam czasu, szkoła itp... :/
Odpisz
18 sierpnia 2015, 15:35
Ostatnia butelka SWAG-u.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 15:13
"Ej bo ci jeszcze SWAG wypadnie !"
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2015, 14:52
Buteleczka czystego SWAGU.
Odpisz