Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2015, 13:31
ahahhahaha XD dolan bes kolan XDDD
Odpisz
6 września 2015, 10:19
Właśnie przypomniała mi się typowa, polska, szkolna rymowanka. ,,Dupa Jasiu, pierdzi Stasiu".
Odpisz
6 września 2015, 10:50
@LifeToLife: Mi się przypomniał obrazek na jeja na którym był pokazany kanał yt "dupa pierdzi stasiu"
Odpisz
6 września 2015, 09:58
Czemu tam mój avek jest.
Odpisz
6 września 2015, 10:49
@TakaSobieDJ: Bo lubi.
Odpisz
Edytowano - 6 września 2015, 15:10
@TakaSobieDJ: Bo może.
Odpisz
6 września 2015, 09:52
Genius
Odpisz
Edytowano - 6 września 2015, 09:18
,,dupa jasiu'' heh
Odpisz
6 września 2015, 09:04
"Dupa Jasiu" ;-;
Odpisz
6 września 2015, 08:53
jeszcze leci
Odpisz
6 września 2015, 08:48
dolan piepsz sie ;_;
Odpisz
6 września 2015, 08:46
Trochę jak w zwiastunie "Hotel Transylwania 2"
Odpisz
6 września 2015, 07:19
Dlaczego mnie to śmieszy?
Odpisz
6 września 2015, 08:33
@Fatality14: Bo jest śmieszne.
hehe
Odpisz
6 września 2015, 08:05
co on rzucił?
Odpisz
6 września 2015, 08:08
@komandor13: Zyzia
Odpisz
18 sierpnia 2015, 18:06
Odpisz
18 sierpnia 2015, 17:58
Pewnie z adopcji
Odpisz