Szef przyłapał mnie dzisiaj na graniu w LOLa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Rel
Drewniany kominek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niegrzeczny Oskarek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2018, 14:36
żaden i to lepiej
Odpisz
23 września 2017, 08:36
Kata, warwick i lux
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:31
Jinx :3
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:40
@jezuz13: ja tam wole teemo , yi albo ziggsa
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:49
@legend77: Gangplank, Xin Zhao, Soraka, Graves i Viktor <3
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:49
@jezuz13: Ori <3
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:30
@legend77: Grasz Teemo? Byłeś molestowany w dzieciństwie?
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:41
@Pstrong_Maciej: nie ale nieźle wkurza wszystkich wrogów :D
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:54
@legend77: grzybki w krzaczkach :3
Odpisz
21 sierpnia 2015, 17:32
@jezuz13: Tahm, Yorick, Threshor
Odpisz
21 sierpnia 2015, 22:48
@jezuz13: Ja lubie Tristane, Karmę, Syndrę, Cassiopeie, Dianke i próbuje ogarnąć Talona. A moim marzeniem jest Lissandra ;-;
Odpisz
21 sierpnia 2015, 22:49
@MokryAdam: Mejnujesz najmniej popularnego champa... Opowiedz mi. Jaki jest ten yorik?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 08:13
op gówno. Wygrasz każdego trade'a na topie bo masz wtedy heal,slow, i dmg z q :D A na szóstym to szerzysz rozpie**ol na całym Summoners Rift.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 15:49
How2Lissandra - trafiaj z Q, jak ktoś podchodzi a nie chcesz go tutaj to W i uciekasz na E, ogólnie poke z Q do połowy a potem ERQW combo i pozamiatane, ewentualnie zamiast E użyć flash na wypadek ganku wrogiego junglera (E ma większy zasięg i można go użyć w ostatniej sekundzie gdzie wydaje się że zasięg się skończył co jest ładnym juke, w najgorszym wypadku wychodzi kill za flash). Lissandra on lane in a nutshell. Tymczasem teamfight - poke z Q a kiedy zaczyna się all in wbijasz na tyły do apc i adc wroga z E, używasz na nich Q i W a następnie kiedy zaczynają focusować ciebie R + Zhonya. Ewentualnie możesz chwilę poczekać między R a Hourglassem żeby dać przeciwnikom chwilę na zmianę focusu minimum jednego z nich przez co rozdzielą dmg na chwilę co da pewnego rodzaju przewagę.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 15:20
@MokryAdam: #Yorickopconfirmedinfo
Odpisz
25 sierpnia 2015, 16:05
@MokryAdam: A tak ogólnie to Yasuo, Thresh, Fiora po reworku, Lee, Yorick
Odpisz
7 lutego 2016, 10:31
@jezuz13: Cieszę się.
Odpisz
7 grudnia 2015, 12:14
Kindred, szczególnie Owca ^^
Odpisz
7 grudnia 2015, 12:16
@Sara231: Ewentualnie Gnar.
Odpisz
24 listopada 2015, 07:08
i wtedy mówię, że AZIR
Odpisz
25 sierpnia 2015, 17:11
Garen. Demaciaaaaa!!!
Odpisz
2 września 2015, 16:32
@Hatapon: Bez przebaczenia.
Odpisz
5 września 2015, 11:59
@Hatapon: Zagramy?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 02:13
Info dla każdego kto piszę że LOL to podróba DOTY: Pierwszy był dodatek do bodajże warcrafta i to on był pierwszą mobą.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 02:15
@Cubek:
I on nazywał się Defenders of the Ancients... (jeżeli się nie mylę)
Odpisz
22 sierpnia 2015, 02:34
@Cubek: dla twojej wiadomości to lol i dota 2 to bliźniacze gry powstałe od pierwszej doty ponieważ skład który tworzył dote 1 rozdzielił się i część zaczęła robić łatwiejszego i wykastrowanego z części systemów lol'a dla szerszego grona graczy a ci drudzy starali się po prostu stworzyć kolejną część doty odwzorowując wszystkie mechaniki z jedynki ;)
Odpisz
2 września 2015, 19:20
@Cubek: Pierwsza była fanowska mapa do pierwszego starcrafta. Nazywała się "Aeon of Strife".
Odpisz
21 sierpnia 2015, 23:52
Nautlius support mam nawet figurkę :3
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 17:35
Hejty od graczy Doty :D Skoro tak na lola gadacie, że podróba to w takim razie każda gra MoBa jest podróbą. Ludzie pracujący kiedyś przy Docie przeszli do Riot Games i zaczęli rozwijać League of Legends. Prawda jest taka, że gdyby nie pomysły wprowadzone w Docie, które zamieszały w rynku gier nie powstało sporo gier o tematyce MoBa, lecz wnerwiają mnie osoby, które biorą udział w takich kłótniach bo jest to kompletnie bezcelowe dzięki Docie zawdzięczamy powstanie LoL'a, Smita, Heroes of the storm i tm podobnych, lecz to właśnie gra ze studia Riot rozwinęła się najbardziej.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:06
Ciekawostka: League of Legends to marna podróba Doty w formie Pay 2 Win (czekam na hejty).
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:09
@Kostus0013: No shit sherlock.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:09
@Kostus0013: LoL Pay 2 Win xDDDD
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 11:11
@Kostus0013: Zmartwię cię, ale w lolu płaci się jedynie za zmianę wyglądu bohaterów oraz kupowanie ich, choć ta druga opcja jest trochę nieopłacalna.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:12
@Kostus0013: Pay2Win leże xD
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 11:16
@Kostus0013: Słabe prowo chłopie :v
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:39
@Kostus0013:
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:42
@Kostus0013:
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:51
@Kostus0013: Ku*wa kiedy w końcu zrozumiecie że wszystkie gry typu moba są do siebie podobne. Tak samo jak battlefield i call of duty
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 12:08
@TheNasster: BF i CoD podobne xD
Nie wszystkie gry moba są podobne a np smite.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:30
@Kostus0013: W którym momencie LoL to Pay2Win? Za prawdziwą kasę można kupić zmianę wyglądu (co nie daje Ci nic) oraz nowych bohaterów, jednak lepiej i tak kupować ich za kasę w grze. To nie jest tak, że im więcej bohaterów tym jesteś lepszy. Możesz umieć grać tylko jednym, najtańszym bohaterem i zajść wysoko.
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 13:06
@Kostus0013: Doszedłem do jednej z najwyższych dywizji, nie wydając ani grosza. Za**biste Pay 2 Win. Wygląd postaci nie daje Ci bonusu do statystyk, golda, czy częstotliwości spawnowania się minionów.
Strzelam, że nawet w lola nie grałeś.
//
Ulubione postacie: Azir, Gnar, Yasuo, Zed, Vel Koz, i naj, Riven.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:07
Grałem, trochę grałem.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:16
@Kostus0013: Zagranie 30 meczy nie czyni z Ciebie znawcy gry. Dalej jesteś nbem.
Nie moja wina, że nie rozkminiłeś, że za mecz dostajesz punkty, które wymieniasz na postacie XD
Przynajmniej nie siej więcej takich herezji w internecie.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:35
@TheNasster: Akurat BF się od CoD'a mocniej różni niż LoL od DOTY.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 14:46
Niestety trzeba się przyzwyczaić do tego że są tacy ludzie. Mimo wszystko NIE namawiajmy ich żeby przestali grać w DOTA i zaczęli w LoL'a. Nie potrzeba nam jeszcze więcej boostowanych feederów.
#BlitzSupportFTW
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 14:53
@Kostus0013: League of Legends istnieje od 2009 roku, w przeciwieństwie do konkurencji co powstała w 2012... nawet później, 2013 roku.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 15:16
@Kostus0013: Nad tym należy się głębiej zastanowić. Bo Dota była pierwsza, ale była jedynie modem. Więc jej twórca rozwinął pomysł i stworzył jej nowszą i lepszą wersję czyli LoL'a (pójdą za to hejty, ale jakby nie patrzeć to taka jest prawda). Później powstała Dota 2, która stara się konkurować z LoL'em.
Zresztą grałem w obie gry i zostałem przy LoL'u. Według mnie bardziej dynamiczny, czytelniejszy i przyjemniejszy w ograniu oraz posiada jak dla mnie o wiele ciekawszych przedmiotów, do tego historia tego wszystkiego (postaci, świata, relacje). Dota nie jest zła, ale jest lekko za skomplikowana i przez to odrzuca ludzi. Porównałbym te dwie gry do Battlefielda i Army. Obydwie dają radość z grania, mają różne bronie, pojazdy, mapy itp., są z tego samego gatunku ale przeznaczone są dla zupełnie różnych odbiorców. I tak samo jest tutaj.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:39
@Kostus0013: To ten sam gatunek nie podróba. Podróba/zżynanie to wszystkie gry które mają podobne logo do powszechnie znanej i podobne nazwy oraz postacie w grze.
Lol jest lepszy od doty bo jest dynamiczny i bardziej rozbudowany i sie rozwija a Dota stoi w miejscu.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:54
@marcusfenix345: W lola tyme noobów gra a lol jest prosty to co w docie musi być skoro jest taka trudna? Pozatym dobrze gadasz. Dota była modem do warcrafta.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:38
Dota lepsza
pudło na śmiecie z lola [___________________________]
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:31
Bezimienny najlepszy czempion całego Minecraft.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:01
draven
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:29
chce u ciebie pracowac
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:34
Kto jeszcze gra w LoL'a ?
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:42
Wystarczająco osób, żeby lol był drugą najwięcej zarabiającą grą świata
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:28
@konbed: halo, a cs ? i dota ?
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 12:42
@Illuminati: dota jest gra kup i graj a nie f2p cs też nie jest f2p a lol daje ci skórki po 1280rp czyli ok 20zl ale musisz doladowac 2x800 = 30zl albo 2680 = 50zl
chyba ze skorka jest po 590 to wtedy 15zl ale jak kupujesz legendarną czyli 3200 (pulsefire ezreal) to jakies 200zl
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:42
@legend77: gdy wchodzisz na strone glowna doty, widzisz BUY NEW T-SHIRTDZ Kappa wiec dot ma wiecej zyskow ze sklepu itp. a czy widzisz na stronie lola reklame koszulek ? nie ? no wlasnie... wiec riot zarabia poprzez zdobywanie rp, a utrzymanie serverow kosztuje...
Odpisz
21 sierpnia 2015, 17:08
@Illuminati: riot zarabia z mistrzostw organizowanych w chinach/japoni. Ale z rp też ale pewnie mniej bo dużo osób woli pograć kilka razy i uzbierać na herosa niż kupować.
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 17:26
@Sebzer: ahehe sory ale oni wiecej zarabiaja z rp niz mistrzostw, ostatnie mistrzostwa; koszt 3mln$ a zysk to 10k... oni robia mistrzostwa by promowac lola, ;)
Odpisz
21 sierpnia 2015, 18:05
@Illuminati: To, że LoL nie ma wszędzie nasranych reklam swojego sklepu to wcale nie znaczy, że na nim nie zarabia i btw. w obecnym patchu (5.16) jest reklama koszulki z Blitzcrankiem
Odpisz
21 sierpnia 2015, 20:57
@Pixellend: wooooooooooooo po 3 latach pojawila sie PIERWSZA REKLAMA woooooooooooooooooo
Odpisz
21 sierpnia 2015, 21:27
@Illuminati: Riot ma własny sklep z gadżetami takimi jak koszulki, figurki itp.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 22:38
@Illuminati: Po 1. pojawiła się głównie dlaczego, że owa koszulka ma powiązanie z serią skórek arcade, które właśnie wyszły (chodzi o Riven i Blitza) i po 2. Rito zarabia na wszystkim tak dużo i jest tak popularne, że nie musi się reklamować
Odpisz
21 sierpnia 2015, 22:58
@Pixellend: jesli jak napisales "jest bogate" tpo dlaczego dota daje 10razy wieksze nagrody ? przecież riot jest bogatsze ;)
Odpisz
21 sierpnia 2015, 22:59
@Rayman87: a czy jest reklamowany jak sklep doty ? ( wielki napis KUP MNIE )
Odpisz
21 sierpnia 2015, 23:15
@Illuminati: Bo Rito inwestuje nie w nagrody lecz w ulepszanie i rozwijanie LoL'a
Odpisz
22 sierpnia 2015, 07:51
@Pixellend: a dota odwrotnie, z tad ryle bugow i nie zbalansowane postacie, jestem ciekaw czy oni w ogóle balansuja te postacie...
Odpisz
22 sierpnia 2015, 08:08
@Illuminati: Głównie dlatego przerzuciłem się z DOTY na LoL'a
Odpisz