memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 września 2015, 17:19
Kto przetłumaczy? :v
Odpisz
4 września 2015, 17:21
@jacek1s: tłumacz Google :3
4 września 2015, 17:23
On jest do dupy :|
Edytowano - 4 września 2015, 17:28
@jacek1s: myślisz, że niby ku*wa czemu mieszanki memów bawią mnie tak bardzo? Wow nie jestem pewien czy liczba użytych memów nie jest zbyt duża. Mam nadzieję, że wszyscy stracą rozum, byłoby świetnie. Widzę, że masz już awatar :3
4 września 2015, 17:56
Dziękuję za tłumaczenie, jesteś bardzo miłym i pomocnym człowiekiem. Tak, już mam avatar ^^ Ban był na tydzień, tak jak zawsze na profilach.
4 września 2015, 18:13
@jacek1s: Za to do mnie napisał bożydar i kazał przestać obrażać dział gier ;-;
4 września 2015, 18:20
Bo każdy dział jest równy i nie należy poniżać innego.
Edytowano - 4 września 2015, 18:23
@jacek1s: To gdzie będziemy odsyłać "pewnych" użytkowników? Na Syberii ich nie chcą, w grach ich nie chcą...
4 września 2015, 18:31
Pozostaje tylko jedna opcja...
4 września 2015, 18:38
@Lubiesiebie: Chyba nie mówisz o... O ku*wa
5 września 2015, 07:59
holocaust tylko to zostało
5 września 2015, 10:40
Będzie trzeba sporo telefonów zrobić I przywrócić sprawność obozowi w Birkenau.
Edytowano - 6 września 2015, 16:55
@jacek1s: :P
6 września 2015, 15:08
Nic nie rozumiem, ale ok.
5 września 2015, 10:54
czy wy też to czytaliście z przerwami ( jakbty coś zacinało ) po każdej linijce chwila przerwy?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 września 2015, 17:19
Kto przetłumaczy? :v
Odpisz
4 września 2015, 17:21
@jacek1s: tłumacz Google :3
Odpisz
4 września 2015, 17:23
On jest do dupy :|
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 17:28
@jacek1s: myślisz, że niby ku*wa czemu mieszanki memów bawią mnie tak bardzo? Wow nie jestem pewien czy liczba użytych memów nie jest zbyt duża. Mam nadzieję, że wszyscy stracą rozum, byłoby świetnie.
Widzę, że masz już awatar :3
Odpisz
4 września 2015, 17:56
Dziękuję za tłumaczenie, jesteś bardzo miłym i pomocnym człowiekiem.
Tak, już mam avatar ^^ Ban był na tydzień, tak jak zawsze na profilach.
Odpisz
4 września 2015, 18:13
@jacek1s: Za to do mnie napisał bożydar i kazał przestać obrażać dział gier ;-;
Odpisz
4 września 2015, 18:20
Bo każdy dział jest równy i nie należy poniżać innego.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 18:23
@jacek1s: To gdzie będziemy odsyłać "pewnych" użytkowników? Na Syberii ich nie chcą, w grach ich nie chcą...
Odpisz
4 września 2015, 18:31
Pozostaje tylko jedna opcja...
Odpisz
4 września 2015, 18:38
@Lubiesiebie: Chyba nie mówisz o...
O ku*wa
Odpisz
5 września 2015, 07:59
holocaust tylko to zostało
Odpisz
5 września 2015, 10:40
Będzie trzeba sporo telefonów zrobić
I przywrócić sprawność obozowi w Birkenau.
Odpisz
Edytowano - 6 września 2015, 16:55
@jacek1s: :P
Odpisz
6 września 2015, 15:08
Nic nie rozumiem, ale ok.
Odpisz
5 września 2015, 10:54
czy wy też to czytaliście z przerwami ( jakbty coś zacinało ) po każdej linijce chwila przerwy?
Odpisz