Błąd, który zniszczył świat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To się nie może nie udać
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Należy się za piękne oczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2016, 11:00
@KontoUsunięte: Jakie multikonta ? Kosmici
Odpisz
25 lutego 2019, 17:13
ale beka, zabawny jestes
Odpisz
23 lutego 2018, 08:38
To było w 2015? Japie**ole
Odpisz
24 czerwca 2018, 04:10
kogo?
Odpisz
24 czerwca 2018, 08:16
Odpisz
24 czerwca 2018, 12:20
no kogo?
Odpisz
8 września 2018, 11:58
czyli kogo?
Odpisz
31 stycznia 2018, 16:26
Boże ta ortografia niszczy jeja i świat
Odpisz
6 listopada 2016, 19:40
Fajna koszulka z jeja.pl
Odpisz
26 lipca 2016, 11:15
Odpisz
18 sierpnia 2015, 21:36
Jest więlej like'ów niż ludzi we wszechświecie...
Odpisz
18 sierpnia 2015, 22:22
@Yashire: Multikonta :v
Odpisz
19 sierpnia 2015, 00:51
to samo chciałem napisać xd
Odpisz
26 grudnia 2015, 16:05
@Yashire: Czasami ludzie na facebooku mają więcej kont niż jedno...
Odpisz
26 grudnia 2015, 16:06
@loginloginlogin: Masz prędkość światła! :D
Odpisz
26 grudnia 2015, 16:14
@Yashire: Prędkość światła może nie. Ale na pewno prędkość dźwięku! :D
Odpisz
26 grudnia 2015, 16:17
@loginloginlogin:
Odpisz
19 listopada 2015, 08:59
fajna koszulka z logiem jeja
Odpisz
27 września 2015, 20:16
Ja nadal używam NK...
Odpisz
4 września 2015, 21:36
to już dawno...
Odpisz
4 września 2015, 15:14
Facebook też jest debilny.
hejty: \____/
Odpisz
4 września 2015, 20:34
@popek9001: Jakie hejty? Wszyscy tak chyba uważają (oczywiście poza tym, że Facebook może być przydatny, jeśli umie się go używać).
Odpisz
4 września 2015, 18:36
Czy ktoś wie może co znaczy "s333t"? Jeszcze chyba nie doszłam na ten poziom nauki czytania języka pokemoniastego :P
Odpisz
4 września 2015, 19:03
@Catastrophe: Wydaje mi się że "sweet"
Odpisz
4 września 2015, 12:51
@Konto usunięte: A okazuje się ze wszystkie multi konta są tej laski xD
Odpisz
4 września 2015, 12:52
@Natalia1402: Napisałaś to w tej samej sekundzie co ja :o
Odpisz
4 września 2015, 12:54
@TheMiecina: Bywa xddddddd
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 16:06
@Natalia1402: Batbywa xddddddd
Odpisz
4 września 2015, 14:33
Nie!!! Strzel w nią, ale z czegoś większego.
Odpisz
4 września 2015, 13:00
Ja chcę tę koszulkę. ;_;
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 12:51
Ale fajna koszulka.
A poza tym, pewnie sama se zrobiła multikonta.
Odpisz