Gdyby szturmowcy trochę przypakowali
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ikony
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2015, 21:43
Połączenie uniwersów star wars i warhammer'a to nie jest dobry pomysł.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 22:59
@Shibitsu: Nie ma sensu tego robić. Wiadomo, że Warhammer 40k i tak wygra. *cofa się i ostrożnie podnosi miskę z popcornem*
Odpisz
19 sierpnia 2015, 23:30
@Borealum: Shitstorm is coming :v
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2015, 19:44
@Borealum: Za mało fanów WH40k na shitstorm.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 20:41
A szkoda. Takie za**biste uniwersum, a tak mało popularne.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 16:19
@Borealum: Niestety komandorze Boreale,niestety...
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:48
@Borealum: Nie no,sporo tu na jeja.
Odpisz
18 listopada 2017, 15:41
@bartol987: Mów za siebie, Bracie-Kapitanie Barto
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:17
Tylko nadal nie trafiają...
Odpisz
20 sierpnia 2015, 08:32
For the Emperor!!!
Odpisz
20 sierpnia 2015, 11:18
@Frogimen: Wydaje mi sie ze to Chaos.
Spojrz na gwiazde
Odpisz
20 sierpnia 2015, 11:31
@Jedenzwielu: Imperium używa podobnych symboli.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 12:32
Moze tak ale zauwaz ze Chaos uzywa strojow SM,a jako ze za zli (jak imperium) mozna uznac ze sa wzorowani na Chaosie
Odpisz
21 sierpnia 2015, 23:30
@Jedenzwielu: Emerorem był w Gwiezdnych wojnach Sith, o to mi chodziło
Odpisz
22 sierpnia 2015, 09:35
@Frogimen: Ano tak :-D
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:48
@Frogimen: Nasz Impek lepszy :U
Odpisz
28 sierpnia 2015, 19:51
Starhammer
Odpisz
29 sierpnia 2015, 10:57
@konbed: War Wars
xD
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:12
@Crobat: war hammer :/
Odpisz
29 sierpnia 2015, 11:44
@konbed: Nie rozumiem.
Odpisz
29 sierpnia 2015, 02:00
ehh. Jak mi tego brakuje. Zmasowane ataki krotoxów vs Avatar :) mmmmm ta animacja z odgryzieniem głowy best
Odpisz
29 sierpnia 2015, 00:41
Przecież to Warhammer
Odpisz
28 sierpnia 2015, 17:17
Jestem szczęśliwy.
Za Imperatora!
Odpisz
28 sierpnia 2015, 21:15
@Crobat: Za Imperatora!
Odpisz
28 sierpnia 2015, 22:58
@Crobat: Za Imperatora !
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:05
czasami obawiam się że powtórzy się sytuacja z furry i ludzie zaczną hejtować warhammera
Odpisz
19 sierpnia 2015, 22:00
@WickedHeart: ja tak samo :/
Odpisz
20 sierpnia 2015, 11:32
@WickedHeart: We will never let this happen!
Odpisz
28 sierpnia 2015, 16:42
@WickedHeart: Niby czemu?
Odpisz
28 sierpnia 2015, 20:00
@WickedHeart: No to poślemy dobrą serię z boltera i będzie po sprawie.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 21:17
@bartol987: Miecz Nemesis i stormbolter rozwiązują wszystkie problemy.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 17:24
"trochę"
Odpisz
19 sierpnia 2015, 22:01
połączenie 2 świetnych uniwersów moje życie jest spełnione
Odpisz
20 sierpnia 2015, 11:37
@NekromantaWooHoo: Vader zamiast posiadania cybernetyki zostałby umieszczony w drednocie. Oglądałbym.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 11:52
mi się wydaje że lepiej by on przewodził regimentom gwardii imperialnej z kriegańskich korpusów śmierci
Odpisz
28 sierpnia 2015, 17:19
Posadzili by go na Złotym Tronie.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 16:47
Odpisz
28 sierpnia 2015, 16:11
Space Marines ze skinami ;-;
Odpisz
28 sierpnia 2015, 16:34
@Szeptol02: Tak
Odpisz
28 sierpnia 2015, 16:23
Za Imperium!
Odpisz
20 sierpnia 2015, 11:17
Warhammer so much
Odpisz
20 sierpnia 2015, 10:00
Nie wiem czemu przypomnieli mi się ,,tatuśkowie'' z Bioshocka
Odpisz