Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To się nie może nie udać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2018, 10:42
a w tunelu jednak nie zacina
Odpisz
9 kwietnia 2018, 21:54
a czemu to problem?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:00
jestem ze wsi i nie jeżdżę tunelami więc może mi ktoś ten obrazek wytłumaczyć
Odpisz
29 sierpnia 2015, 08:35
@Xx_miki_xX: w tunelach zawsze jest takie jakby echo,które odbija dźwięk samochodu i gówno słychać
Odpisz
1 września 2015, 13:43
dziękuje kolego
Odpisz
3 lutego 2018, 12:22
Heh, a ja myślałem że chodzi o brak sygnału :v
Odpisz
20 sierpnia 2015, 20:23
W radiu od dawna nie ma fajnych kawałków.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 19:59
Tylko że to nie jest w Polsce takie tunele są na Chorwacji.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 19:08
Ja tak mam zawsze ;-; Dlatego włączam muzykę z płyty.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 19:04
albo gdy jedziesz sobie autem pełnym ludzi, w radiu zaczyna się fajny kawałek i nagle ku*wa wszyscy zaczynają paplać ;_;
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:50
U nas wjeżdża się gęsty las. Efekt ten sam: w radiu szumy, rozmowa telefoniczna urwana
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:00
W Polsce nie bawią się w tunele tylko robią serpentynki
Odpisz
20 sierpnia 2015, 11:55
Albo gdy już dojeżdżadsz na miejsce.
Odpisz