Niełatwe jest życie kobiety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2015, 16:45
Dziewczęta- w rozpuszczonych włosach wam najładniej :)
Odpisz
26 sierpnia 2015, 19:47
Mam dokładnie tak samo...
Dlatego ścięłam włosy.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 19:13
Jaki problem zrobić 2,5 pętli?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 22:02
@DeadExtreme: Nie zrozumiesz tego bólu. Nie da się. Nie znasz się. Pewnie nie jesteś kobietą.
Hehe.
He.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 16:40
@Kinga123598: Ja znam :c Smutny metal jest smutny.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 16:43
@DoodilyDoo: No. W. Sumie.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 19:23
ja zawsze spinam se włosy. Nie lubie jak są rozpie**olone i wszędzie latają ;v
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:35
@WampirzycaMarcelina: ja tak samo ale zawsze w kitke,nigdy warkocz
Odpisz
23 sierpnia 2015, 17:40
bo gumka się rozciągnęła:/ smutnee
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:33
Luźne włosy = Piękność
Pamiętajcie o tym dziewczyny!
Odpisz
23 sierpnia 2015, 08:44
@SirPomarancza: Dokładnie
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:49
Miałem kiedyś długie włosy, robiłem sobie kitke i bawiłem się w bezimiennego.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 19:23
@Adsai: Shiro? Ostro...
Odpisz
22 sierpnia 2015, 21:17
@Naruumi: Nie mam ku*wa pojęcia o co ci chodzi.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:39
Albo kiedy twoja gumka do włosów nie jest gumką do włosów tylko inną gumką.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 19:14
@MokryAdam: Do mazania?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 09:59
@DeadExtreme: Do żucia :v
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:47
Ja rzadko związuje włosy zwykle robię loki potem delikatnie czeszę, pryskam lakierem ale nie za dużo i mam lekkie fale z którymi mi bardzo do twarzy ;)
Odpisz
22 sierpnia 2015, 19:13
@Nameless: A z włosami na nogach jak robisz?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 22:43
@DeadExtreme: Tak samo.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 08:31
@Nameless: Czeszesz włosy na nogach? O.o
Odpisz
23 sierpnia 2015, 09:54
@DeadExtreme: Tak a pod pachami robię warkoczyki -,-
Odpisz
23 sierpnia 2015, 09:56
@Nameless: A na rękach?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 10:00
@DeadExtreme: A na (he he) dole ?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:32
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Tam mam dredy żeby nie było że jestem nudna.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:13
A ja nie znoszę mieć kitki, wolne włosy - szczęśliwe włosy :)
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:42
a moze nasa niech zrobi pentle 2 i pół
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:34
Tru :/
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:03
i dla tego lepiej być chłopakiem
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:05
Tylko wiesz... Chłopak też może mieć długie włosy...
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:06
@Volny: ja mam ;v
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:08
@Volny: Wiem. Ale pacz na tytuł.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:10
Nieprzemyślany tytuł jest nieprzemyślany.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:10
@Volny: Właśnie
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:21
@mooped: No to witam w klubie.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:04
A 2 i pół?
Odpisz