Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2016, 20:14
tak
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:35
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:45
@Kurewski_Komentator: haaahahahah dobre łapa w góre
Odpisz
21 sierpnia 2015, 19:43
@Hungary__Ball: ej za co w dół?? węgier nie lubicie??
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 11:37
@Hungary__Ball: Nie. Poza tym komy tego typu są tutaj z niewiadomych przyczyn hejtowane.
Poza tym, Ortografia.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:21
True Story
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:25
No tak, bo przecież wcale na lekcjach nie uczą tego samego w inny sposób, np. religia i biologia... Przez 45 minut pie**olą o Bogu, a później zapi***alaj do sali 2 piętra wyżej, żeby uczyć się, że człowiek pochodzi od małp, takie pie**olenie o szopenie... Oceny są gówno warte i wiedza ze szkół też jest gówno warta, to czego uczą mnie 9 lat wystarczyło 5 w internecie... Szkoły są przereklamowane powoli...
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:30
@jacek1s: O boże, co za pie**olenie ; - ;
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:32
Ale to prawda... W szkole na np. Angielskim niczego się nie nauczyłem, za to grając w gry czy oglądając filmy już tak... To się tyczy wszystkich przedmiotów...
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:33
@jacek1s: Ja tam ze szkoły nauczyłem się minimum 5 czasów z angielskiego, około pierdyliona słów i (co najważniejsze) potrafię się dogadać z angolem.
I uczę się w takim samym systemie szkolnictwa, wiesz? :V
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:36
Ja też się potrafię dogadać z angolem czy amerykaninem, nawet od Chupy dostałem nobla za niemiecki "Ich bin kartoffel, waffe panzer ich rosenrot strauche bich rododentron ich umlaut" :v
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:40
@jacek1s: Ja cannot into niemiecki.
Aczkolwiek po angielsku dogaduję się składnie i gramatycznie, nie żeby co :v
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:44
Ja też, jeszcze zależy o czym się gada, ale jak po prostu " o życiu" a nie jakiś skomplikowanych rzeczach to nie mam problemu :P
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:47
@jacek1s: Skoro nie szkoła, to co cię nauczyło angielskiego?
Bo w gry/piosenki nie uwierzę xD
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:49
Właśnie gry, piosenki i filmy mnie nauczyły. Miałem nawet kolegę w Iraku z którym po angielsku bez problemu sobie gadałem.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:58
Akurat gry potrafią nauczyć więcej niż szkoła. Ah i takie małe spostrzeżenie: jeżeli ktoś siedział dużo w grach, to na pewno ma tak jak my, że więcej z gier się nauczył.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:01
@jacek1s: Łał, jacuś, wracasz do formy :^
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:02
Z gier można się nauczyć słownictwa albo paru zwrotów, ale nie będzie się dzięki nim miało dobrej gramy.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:05
Ależ ja nie mówię tylko o języku.
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 14:28
@jacek1s: Co ma ewolucja do religii? Czego ci co nie wiedza, musza zawsze najglosniej krzyczec? Cala Ksiega Rodzaju to jedna wielka przypowiesc, a nie fakty historyczne. Kazdy teolog czy katecheta o tym wie, a przynajmniej powinien. Mnie tak od zawsze uczono. Nie pitol prosze, ze na angielskim nauczy sie mniej niz z gier, muzyki etc. Wszystko zalezy od tego, jak kto do czego sie przyklada. Wiedzia ze szkol g*wno warta? Juz widze, jak to chcesz zostac lekarzem i tylko czytasz artykuly na powiedzmy Wikipedii, gdzie kazdy moze zedytowac tak, by bylo zle.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 14:36
@jacek1s: Zgadzam siem :B
Odpisz
21 sierpnia 2015, 14:37
Będzie sie miało, jest taka opcja options>subtitles>ON ;)
Odpisz
21 sierpnia 2015, 14:40
@Agaran: Po zdaniu "Co ma ewolucja do religii" przestałem czytać bo wiem, ze jest tam wielkie gówno, w raju byli ludzie, ewolucja mówi, ze od małp to się nie zgadza, jedno z drugim się kłóci, więc wpi***alają swoje prawdy wszyscy na każdym zajęciu.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 15:03
żadnej gramatyki? ja się sporo nauczyłem angielskiego z gier potem jak byłem na forach angielskich to nauczyłem się gramatyki angielskiej a to wszystko w 2 lata i umiem pisać słuchać i czytać po angielsku w czasie gdy od 10 lat uczę się w szkole niemieckiego i poza gutenmorgen nic nie umiem
Odpisz
21 sierpnia 2015, 15:46
@jacek1s: To prosze przeczytaj, a nie piszesz o tym, co ja wyjasnilem.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 15:54
@jacek1s: Szkoła jest potrzebna, ale trzeba zmienić system szkolnictwa. Trzeba uczyć tak, by zaciekawić i by młodzi ludzie chcieli się uczyć. No i przede wszystkim trzeba uczyć więcej w krótszym czasie...
Mam ten sam problem. Chodzę do szkoły tylko po to, żeby siedzieć i słuchać tego, co od dawna już wiem :/
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:50
@jacek1s: dlatego lepiej wiezyc w Illuminati !
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:58
@jacek1s: Biblia przedctawia obrazowo powstanie człowieka. Nie wiesz kiedy te małpki otrzymały duszę...
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:27
rekord 39 głosów i 5.0
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:45
46 :V
Odpisz
21 sierpnia 2015, 13:56
50 :D
Odpisz
21 sierpnia 2015, 14:24
To nie rekord. Sam mialem w okolicach 75 ocene 5. A pewnie byly jeszcze wyzsze.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 15:23
@Agaran: najwyższy jaki ją widziałem
Odpisz
21 sierpnia 2015, 14:17
54 głosy, średnia 5.0
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
*daje 4*
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:44
101% prawda
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:12
Tak.
Odpisz