Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALCATROZ

22 sierpnia 2015, 11:08

a ja nie zabijam much

Avatar patryko1234

25 lipca 2019, 00:19

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2015, 03:53

Mi muchy nic nie robią, wystarczy, że masz włączoną lampkę, i wszystkie lecą do niej i się opalają

Avatar BonduellePL

22 sierpnia 2015, 10:45

Wszystkie zdechłe owady mnie obrzydzają...

Avatar AstronHK

22 sierpnia 2015, 19:04

@BonduellePL: Mnie brzydzą nawet żywe

Avatar BonduellePL

22 sierpnia 2015, 19:54

@AstronHK: żywe to pół biedy, dla mnie najgorsze są martwe...

Avatar qaz123

22 sierpnia 2015, 13:18

Niech reszta wie co je czeka.

Avatar m12291221

22 sierpnia 2015, 10:49

zawsze jak pie**olne komara lub muche to zawsze zabrudza mi ściane

Avatar Adsai

22 sierpnia 2015, 10:41

Moje popieprzenie, to moja sprawa.

Avatar adizod

22 sierpnia 2015, 10:08

czy tylko ja lubie znęcać się nad muchami?

Avatar Kolofgen21

22 sierpnia 2015, 10:16

@adizod: a co im robisz?

Avatar Swagger409

22 sierpnia 2015, 10:16

@adizod: U mnie w domu jest ich tyle, że jak zabijesz jedną to przylatuje nastepna o-o

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 10:21

@Kolofgen21: na pewno nic gorszego niż ja.

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 11:39

@adizod: Mój kot bawi się pół-żywą muchą ;-;
To mnie przeraża, jak widze że to robi, to biorę packę i zabijam.
Żeby się nie męczyła!

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 11:43

Ale ona jest ogłuszona i nie czuje bólu (chyba). Bo np. koty czasem zabijają myszy, nie? No i ogłusza ją i ona nie ucieka, ani nic. Nie czuje bólu. Więc odchodzi chyba bezboleśnie

Avatar wilsonXcuddyXhouse

22 sierpnia 2015, 12:06

@adizod: ja też lubię znęcać się nad tymi kurestwami. Jak jakąś zabiję to wtedy nabijam na wykałaczkę.

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 10:20

aha

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

Frustrujące

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Niegrzeczny Oskarek

Mało znany szczegół

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka