Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xdamix

8 września 2015, 20:51

Najlepsza gra ever i nikt mi nie wmówi że nie .

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
MaciekzPolski

7 sierpnia 2016, 11:16

@Mangle_the_FOX: Nie no, cały rok zajęło ci wymyślenie riposty, szacun.Bardziej opóźnionej osoby jeszcze nie widziałem.

Avatar Mangle_the_FOX

7 sierpnia 2016, 11:26

zbieram odznaki złotego interentu explorer

Avatar punia191a

26 listopada 2015, 15:47

@MaciekzPolski: mikołaj nie przyjdzie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 listopada 2015, 16:57

Tymczasem w wot na prima aprilis...

Avatar shizofrenik

9 września 2015, 08:21

"Ja strzelam ty pilnujesz orzełka".

Avatar arki316

9 września 2015, 07:50

Aż się łza w oku kręci. Graliśmy w to z tatą godzinami, było super :)

Avatar lukasz649

8 września 2015, 20:44

Moja ulubiona wersja WoT'a w ktòrą grałem na moim już zepsutym Pegasusie który jest na strychu!

Avatar
Konto usunięte

8 września 2015, 20:46

@lukasz649: to komputer?

Avatar Green_Arrow

8 września 2015, 20:51

słaby troll.

Avatar lukasz649

8 września 2015, 20:56

@Green_Arrow: Jeśli piszesz do mnie to to nie jest troll. (Nie widzę do kogo odpowiadasz bo jestem na aplikacji :/ )

Avatar Green_Arrow

9 września 2015, 06:55

@lukasz649: Piszę do pilotsamochodu2006.

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2015, 13:22

"BATTLECITY JEST SUPER!" ~ Dark Archon

Avatar dopefish

20 sierpnia 2015, 20:47

też chciałem to napisać. 😞

Avatar Lopmon

8 września 2015, 20:26

@dopefish: Ja też

Avatar MaxiorPL

9 września 2015, 03:21

ArhnEu na propsie na jeja widzę :P

Avatar MaxiorPL

9 września 2015, 03:19

Powiedziałbym że wersja Wota przed ewolucją do P2W

Avatar LubieKartofle

9 września 2015, 01:08

je**ć wota
tank 1990 jest milion razy lepszy

Avatar ALKATRAZ

8 września 2015, 23:34

zawsze byłem zielonym i musiałem bronić orła, tak samo jak w mario musiałem być luigim, czyli tym zielonym

Avatar Szoko

8 września 2015, 22:56

i to budowanie posranych map, i kto jest "matką" :D

Avatar WolfWolfyWolf

8 września 2015, 22:04

raz mnie na cały dzień wciagnelo

Avatar dustin2001

8 września 2015, 21:05

Pamiętam, grałem, bardzo fajna. Niby prosta, ale ponadczasowa.

Avatar
Konto usunięte

8 września 2015, 21:03

Grałem! Aż się łezka w oku kręci jak widze jak mój młodszy brat gra.

Avatar
Konto usunięte

8 września 2015, 20:54

o, jak ja pamiętam tę grę :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Frustrujące

Niegrzeczny Oskarek

Ostry ten sędzia

Północne Węgry

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka