Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piotro165

15 lutego 2016, 21:47

Zorro pirat?

Avatar TheHunterMikiPL

25 stycznia 2016, 21:35

Łowców nagród już nie będzie, jedyna szansa na bycie pie**olonym hardcorem siejącym postrach jest wojna, ale wtedy będziesz mówił, że jednak nie chcesz...

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2015, 17:21

ale możesz biegać po ulicy w stroju np.Boba/y Fetta i go udawać (udawać że masz karabin albo coś)
wtedy trafisz na gwiazdę śmierci zwaną psychiatrykiem

Avatar michalst5

14 grudnia 2015, 21:53

Więc zostań najemnikiem.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 sierpnia 2015, 13:54

Wcale nie !

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 13:55

.

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 13:56

I w tym momencie komputer odmawia mi posłuszeństwa , lepiej być nie może .

Avatar eragon00

24 sierpnia 2015, 12:44

Takiemu to dobre- zawsze ma z kim pogadać...

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2015, 19:08

@eragon00: A jak . :D

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 16:41

Proszę o nazwę filmu z trzecim łowcą nagród bo film jest fajny a nie pamiętam nazwy

Avatar piotrex2302

23 sierpnia 2015, 00:00

Elysium, a przynajmniej tak mi się wydaje

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2015, 10:04

@piotrex2302: Tak to to :D

Avatar kajtekk

22 sierpnia 2015, 09:11

Ja zostałem łowcą noobów.

Avatar
Rudy_Kruliczek

Edytowano - 22 sierpnia 2015, 00:58

A ja zostałam łowcą wampirów.
PS. Niech nikt sobie nie myśli, że naczytałam się jakiś "Zmierzchów", albo innych głupot.

Avatar VaultHunter

22 sierpnia 2015, 06:22

Pozostaje mi tylko wezwać ją. Marcelinę Królową Wampirów. Pozdrowienia dla widzów tivolta, którzy będą kojarzyć o co chodzi. :)

Avatar as13zx

21 sierpnia 2015, 16:09

Zorro był piratem? Od kiedy :_:?

Avatar coloman

22 sierpnia 2015, 00:22

@as13zx: też to zauważyłem

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 17:43

boba fet jest przecież z gwiezdnych wojen, więc powinien być pod "za późno" bo w końcu na początku każdej części było "dawno, dawno temu, w odległej galaktyce"

Avatar Young_Thug

21 sierpnia 2015, 23:43

Urodziłem się w złej galaktyce.

Avatar Macio720

21 sierpnia 2015, 22:13

Zawsze możesz zostać piratem na torrentach lub łowcą nagród na osiągnięciach steama.

Avatar malaho2000

21 sierpnia 2015, 17:21

Zawsze możesz zostać płatnym zabójcą.

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 18:59

@malaho2000: nalepiej w meksyku tam jest wysoka liczba gwałtów na kobietach...

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 17:33

A Miss Fortune?

Avatar piotrex2302

21 sierpnia 2015, 17:24

Ale przecież transformersy istnieją! Jakby inaczej nakręcili film??? Hehe, wy to jednak gupi jesteście

Avatar Shadow_blade

21 sierpnia 2015, 18:42

@piotrex2302: co ku*wa?

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 18:58

@piotrex2302: masz całkowita racje

Avatar kajtekk

22 sierpnia 2015, 09:12

@piotrex2302: Wracaj do działu gier.

Avatar Liara

21 sierpnia 2015, 16:30

Za wcześnie aby walczyć przeciwko Żniwiarzom

Avatar DoodilyDoo

21 sierpnia 2015, 16:35

@Liara: Ale ty będziesz żyć setki lat może jeszcze dożyjesz.

Avatar Liara

21 sierpnia 2015, 17:00

@DoodilyDoo: no racja nie pomyślałam o tym

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Deal życia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niezniszczalne

Wielka przygoda

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka