Powinienem żyć w zupełnie innych czasach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Deal życia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Wielka przygoda
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2016, 21:47
Zorro pirat?
Odpisz
25 stycznia 2016, 21:35
Łowców nagród już nie będzie, jedyna szansa na bycie pie**olonym hardcorem siejącym postrach jest wojna, ale wtedy będziesz mówił, że jednak nie chcesz...
Odpisz
23 grudnia 2015, 17:21
ale możesz biegać po ulicy w stroju np.Boba/y Fetta i go udawać (udawać że masz karabin albo coś)
wtedy trafisz na gwiazdę śmierci zwaną psychiatrykiem
Odpisz
14 grudnia 2015, 21:53
Więc zostań najemnikiem.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2015, 13:54
Wcale nie !
Odpisz
22 sierpnia 2015, 13:55
.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 13:56
I w tym momencie komputer odmawia mi posłuszeństwa , lepiej być nie może .
Odpisz
24 sierpnia 2015, 12:44
Takiemu to dobre- zawsze ma z kim pogadać...
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:08
@eragon00: A jak . :D
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:41
Proszę o nazwę filmu z trzecim łowcą nagród bo film jest fajny a nie pamiętam nazwy
Odpisz
23 sierpnia 2015, 00:00
Elysium, a przynajmniej tak mi się wydaje
Odpisz
23 sierpnia 2015, 10:04
@piotrex2302: Tak to to :D
Odpisz
22 sierpnia 2015, 09:11
Ja zostałem łowcą noobów.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2015, 00:58
A ja zostałam łowcą wampirów.
PS. Niech nikt sobie nie myśli, że naczytałam się jakiś "Zmierzchów", albo innych głupot.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 06:22
Pozostaje mi tylko wezwać ją. Marcelinę Królową Wampirów. Pozdrowienia dla widzów tivolta, którzy będą kojarzyć o co chodzi. :)
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:09
Zorro był piratem? Od kiedy :_:?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 00:22
@as13zx: też to zauważyłem
Odpisz
21 sierpnia 2015, 17:43
boba fet jest przecież z gwiezdnych wojen, więc powinien być pod "za późno" bo w końcu na początku każdej części było "dawno, dawno temu, w odległej galaktyce"
Odpisz
21 sierpnia 2015, 23:43
Urodziłem się w złej galaktyce.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 22:13
Zawsze możesz zostać piratem na torrentach lub łowcą nagród na osiągnięciach steama.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 17:21
Zawsze możesz zostać płatnym zabójcą.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 18:59
@malaho2000: nalepiej w meksyku tam jest wysoka liczba gwałtów na kobietach...
Odpisz
21 sierpnia 2015, 17:33
A Miss Fortune?
Odpisz
21 sierpnia 2015, 17:24
Ale przecież transformersy istnieją! Jakby inaczej nakręcili film??? Hehe, wy to jednak gupi jesteście
Odpisz
21 sierpnia 2015, 18:42
@piotrex2302: co ku*wa?
Odpisz
21 sierpnia 2015, 18:58
@piotrex2302: masz całkowita racje
Odpisz
22 sierpnia 2015, 09:12
@piotrex2302: Wracaj do działu gier.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:30
Za wcześnie aby walczyć przeciwko Żniwiarzom
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:35
@Liara: Ale ty będziesz żyć setki lat może jeszcze dożyjesz.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 17:00
@DoodilyDoo: no racja nie pomyślałam o tym
Odpisz