Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
schopenhauer7

Edytowano - 30 listopada 2019, 23:01

Krwa mać

Avatar Fenix12

29 sierpnia 2015, 22:51

moim zdaniem powiedział :
Nosz Ku*wa

Avatar cOla1825

15 czerwca 2012, 13:48

Ja zanim powiedziałąm kur*** mać to krzyknęłam JEEST bo myślałam że jest gol xd

Avatar hartus

15 czerwca 2012, 14:21

@cOla1825: nie tylko ty :D

Avatar TheOwnCityPL

2 lutego 2014, 13:23

@cOla1825: To widać że nie znasz sie na piłce, bo spalony dla piłkarza jest łątwo zauwarzyć.

Avatar mati59

10 czerwca 2015, 19:29

@TheOwnCityPL: nie zawsze

Avatar fischer

15 czerwca 2012, 19:18

wyszłem z kanapy jak był gol wracam ,a tu spalony!?krzyczę k****a mać

Avatar DeaDe

2 października 2013, 20:46

@fischer: wyszles? A nie przypadkiem wyszedles?

Avatar kotouakk

12 stycznia 2014, 15:55

@fischer: "wyszłem"

Avatar rekin567

7 lutego 2015, 10:32

@DeaDe: to jego sprawa jak chodzi

Avatar TheOwnCityPL

Edytowano - 2 lutego 2014, 13:21

Kruca, niezaliczyli

Avatar Ronaldo11

15 czerwca 2012, 11:21

Hehe ...jak Tytoń obronił karniaka to pokazywali Szczęsnego w szatni było tylko.... JEST ***A!!

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2012, 14:28

@Ronaldo11: ale był żałośnie prosty do obronienia ale lepiej bronił lepiej od szczęsnego

Avatar Umpa94

27 listopada 2012, 17:13

Nie znasz się...mimo kartki Szczęsny uratował nam dupę...
Polacy na pewno studiowali zachowanie Greków przy karnych,więc Wojtek robił to z pełną świadomością.Gdyby nie podstawił mu haka,w tabeli mielibyśmy jeden,malutki,punkcik.

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2012, 12:25

Nosz ***a mać

Avatar
Konto usunięte

18 września 2012, 19:29

to 3 słowa :)

Avatar
Konto usunięte

18 września 2012, 22:41

ale to widać z jego ust :)

Avatar Umpa94

8 lipca 2012, 19:49

amete żurek?

Avatar EMO1112

16 czerwca 2012, 15:08

Krurwa mac

Avatar Tommy251

16 czerwca 2012, 09:10

powiedział,,***a mać"

Avatar kezsss

15 czerwca 2012, 18:40

Mówi "kocham żur" ;*

Avatar DeaDe

15 czerwca 2012, 19:22

@kezsss: on mówi smuda żal :)

Avatar pater256

27 września 2013, 20:23

@DeaDe: jebnij pal

Avatar matii1997

15 czerwca 2012, 15:40

***A MAC ale sie wtedy wkurzylem

Avatar dominik200136

15 czerwca 2012, 14:57

Też to miałem dodać xD

Avatar glukonard70

15 czerwca 2012, 14:56

Jak oglądałem Polska vs Grecja to dali zbliżenie Perquiza ( Czy tam podobnego ) jak tak mówił.

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2012, 14:48

Był goool goooool wszyscy hepi wszyscy się cieszą,a tu "spalony!" no ***a mać.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Hobby dla faceta

Angielskie śmieszki

Jakby trochę nie fair

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka