Dwa słowa, które wypowiedziało pół Polski po niezaliczonym golu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Hobby dla faceta
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 listopada 2019, 23:01
Krwa mać
Odpisz
29 sierpnia 2015, 22:51
moim zdaniem powiedział :
Nosz Ku*wa
Odpisz
15 czerwca 2012, 13:48
Ja zanim powiedziałąm kur*** mać to krzyknęłam JEEST bo myślałam że jest gol xd
Odpisz
15 czerwca 2012, 14:21
@cOla1825: nie tylko ty :D
Odpisz
2 lutego 2014, 13:23
@cOla1825: To widać że nie znasz sie na piłce, bo spalony dla piłkarza jest łątwo zauwarzyć.
Odpisz
10 czerwca 2015, 19:29
@TheOwnCityPL: nie zawsze
Odpisz
15 czerwca 2012, 19:18
wyszłem z kanapy jak był gol wracam ,a tu spalony!?krzyczę k****a mać
Odpisz
2 października 2013, 20:46
@fischer: wyszles? A nie przypadkiem wyszedles?
Odpisz
12 stycznia 2014, 15:55
@fischer: "wyszłem"
Odpisz
7 lutego 2015, 10:32
@DeaDe: to jego sprawa jak chodzi
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2014, 13:21
Kruca, niezaliczyli
Odpisz
15 czerwca 2012, 11:21
Hehe ...jak Tytoń obronił karniaka to pokazywali Szczęsnego w szatni było tylko.... JEST ***A!!
Odpisz
15 czerwca 2012, 14:28
@Ronaldo11: ale był żałośnie prosty do obronienia ale lepiej bronił lepiej od szczęsnego
Odpisz
27 listopada 2012, 17:13
Nie znasz się...mimo kartki Szczęsny uratował nam dupę...
Polacy na pewno studiowali zachowanie Greków przy karnych,więc Wojtek robił to z pełną świadomością.Gdyby nie podstawił mu haka,w tabeli mielibyśmy jeden,malutki,punkcik.
Odpisz
17 czerwca 2012, 12:25
Nosz ***a mać
Odpisz
18 września 2012, 19:29
to 3 słowa :)
Odpisz
18 września 2012, 22:41
ale to widać z jego ust :)
Odpisz
8 lipca 2012, 19:49
amete żurek?
Odpisz
16 czerwca 2012, 15:08
Krurwa mac
Odpisz
16 czerwca 2012, 09:10
powiedział,,***a mać"
Odpisz
15 czerwca 2012, 18:40
Mówi "kocham żur" ;*
Odpisz
15 czerwca 2012, 19:22
@kezsss: on mówi smuda żal :)
Odpisz
27 września 2013, 20:23
@DeaDe: jebnij pal
Odpisz
15 czerwca 2012, 15:40
***A MAC ale sie wtedy wkurzylem
Odpisz
15 czerwca 2012, 14:57
Też to miałem dodać xD
Odpisz
15 czerwca 2012, 14:56
Jak oglądałem Polska vs Grecja to dali zbliżenie Perquiza ( Czy tam podobnego ) jak tak mówił.
Odpisz
15 czerwca 2012, 14:48
Był goool goooool wszyscy hepi wszyscy się cieszą,a tu "spalony!" no ***a mać.
Odpisz