Miałbyś odwagę zbezcześcić naklejkami to piękne auto?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Drewniany kominek
Jakby trochę nie fair
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2015, 00:32
1,34 - 173 głosy.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2015, 14:31
1.41. 204 głosy. Admin bije rekordy.
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2019, 15:09
@Hartio: *archeologia weszła za mocno* 34 w górę i 234 w dół
Odpisz
10 września 2024, 11:01
@Kakofonix: 43 i 291 xD
Odpisz
13 lutego 2020, 18:47
Jak to przeszło na główną?
Odpisz
24 września 2020, 00:29
@Polish_Soldier: Heh, dobre pytanie.
Odpisz
17 lipca 2020, 19:20
Ta naklejka jest idealna
Odpisz
21 maja 2020, 22:43
ok co do ku*wy
Odpisz
6 marca 2020, 08:24
Oczywiscie, gdybym ladnie zrobil, sprzedalbym za wincyj, kupilbym skyline r34 gtr i przerobil na 1500KM, to jest plan ale nigdy nie dostane tego lambo wiec dupa
Odpisz
27 grudnia 2019, 17:52
No jasne że tak.
No chyba że by było moje, to wtedy nie.
Odpisz
14 grudnia 2019, 13:08
Tak
Odpisz
12 lipca 2019, 23:05
Jasne że tak!
Odpisz
6 maja 2019, 23:42
Tak
Odpisz
21 października 2018, 21:29
Czemu nie?
Odpisz
21 sierpnia 2015, 18:39
Obrazek z oceną 1.38 na głównej ciekawe...
Odpisz
21 sierpnia 2015, 18:41
@Italyball: 1.36
Odpisz
21 sierpnia 2015, 18:50
@Italyball: Logika adm*na.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 18:50
@Historyjka: 1.44
Odpisz
21 sierpnia 2015, 20:21
@xXx_SmasherPL_xXx: 1.37
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:09
@Historyjka: 1.40
Odpisz
1 stycznia 2016, 15:57
@Italyball: 1.5
Odpisz
1 stycznia 2016, 16:00
@xXx_SmasherPL_xXx: Dzięki za aktualizację Informacji
Odpisz
2 stycznia 2016, 21:30
@Italyball: och, nmzc
Odpisz
17 marca 2017, 18:02
@Italyball: 1.54
Odpisz
17 marca 2017, 22:26
@login04: Jak ty tu się dostałeś?
Odpisz
10 maja 2018, 17:28
@Brachiozaur08: 1.53
Odpisz
18 lipca 2018, 01:15
@Grzechoooo: 34 w góre i 200 w dół
Odpisz
18 lipca 2018, 11:28
@szalonememe: W 10 godzin 20 w dół na starym obrazku? ._.
Odpisz
24 września 2018, 15:11
@Brachiozaur08: nie podoba się :(
Odpisz
9 listopada 2017, 07:28
somsiadowi? oczywiście
Odpisz
24 lipca 2017, 12:01
Odpisz
7 lipca 2017, 21:09
Tak, naklejkę
Odpisz
16 kwietnia 2017, 15:31
Jakby był źle zaparkowany to bym nakleił karnego ku*asa :)
Odpisz