Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2016, 21:15
Czyli ok. 12 lat
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:44
Ktoś tu pomylił, powinno być 600 kilo.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 22:45
@Fatality14: fritz?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 23:45
@Jeremy: Jeremy? Co robimy tu jakiś zlot?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 08:38
@Jeremy: Zenek? To Ty?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:20
Mangle ?? =0 Znam jeszcze ThePurpleGuy xd
Jaki zlot Fnafów XD
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:21
@Fatality14: nie nie jestem Zenek jestem Jeremy =)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:22
Mangle ??
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:23
Zlot xD Jestem mordercą ;D
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:24
@ThePurpleGuy: Powinnam zawołać Foxy'ego (FoxyPiratesFox)?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:26
Chyba go nie ma ;P
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:27
@ThePurpleGuy: Ta ale na privie napisze (jak na kompa przejdę) i.. kiedyś przyjdzie.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:30
Kiedyś xd Nie przeszkadza ci to że jestem pieprz*nym mordercą?
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 11:34
@ThePurpleGuy: A Tobie nie przeszkadza to, że jestem pieprz*nym animatronikiem? A tak serio to nie...(trzy mordercze kropki)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:43
Nie mi nie przeszkadza :) Ja nawet lubię Mangle :)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:20
@ThePurpleGuy: A Purple Guy to jedna z moich ulubionych postaci...
Odpisz
24 sierpnia 2015, 17:01
@Jeremy: i ja!
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:53
@PurpleGirl: I ty xd
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:54
Serio :)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:55
@PurpleGirl: I ty :)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:55
@Jeremy: yeeey! :3
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:55
@ThePurpleGuy: yeeey! :3
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:57
@PurpleGirl: Hehe ;D
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:03
@ThePurpleGuy: cieszę się :3
Odpisz
25 sierpnia 2015, 11:28
@PurpleGirl: Ja też ;D
Odpisz
25 sierpnia 2015, 11:59
@ThePurpleGuy: to fajnie :D
Odpisz
25 sierpnia 2015, 12:47
@PurpleGirl: Jaki duży zlot! Hehe... (sorry za ewentualną nokiową autokorekte)
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:15
niech przyjdzie więcej użytkowników :D
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:52
@PurpleGirl: Właśnie ! brakuje jeszcze : Freddy'ego, foxy'ego, Bonni'ego, Chici i Springtrapa xDDD
Odpisz
25 sierpnia 2015, 14:26
@ThePurpleGuy: hmmm... Czekajmy...
Odpisz
25 sierpnia 2015, 21:20
@ThePurpleGuy: Foxy'ego zaproszę jak mi kompa naprawią.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 11:55
a ha xd
Odpisz
26 sierpnia 2015, 12:00
@PurpleGirl: czekamy....
Odpisz
26 sierpnia 2015, 19:10
@Jeremy: Cierpliwość cnotą silnych.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 23:36
Właśnie, ale chyba się nie doczekamy. ;-;
Odpisz
27 sierpnia 2015, 13:17
@Jeremy: jesteś piratem
Odpisz
27 sierpnia 2015, 13:18
@PurpleGirl: gdzie masz puszka w kieszeni ?
Odpisz
27 sierpnia 2015, 13:19
@Jeremy: jestem wyszłem z pairatcowa
Odpisz
27 sierpnia 2015, 13:57
@FoxypiratesFox: mam go na zawołanie...
Odpisz
30 sierpnia 2015, 22:23
@FoxypiratesFox: Jest foxy! !
Odpisz
30 sierpnia 2015, 22:24
JEST FOXY!
Odpisz
30 sierpnia 2015, 22:24
@PurpleGirl: FOXY JEST !
Odpisz
31 sierpnia 2015, 08:13
@Jeremy: WEEEEEEE!
Odpisz
5 września 2015, 20:57
@ThePurpleGuy: A czy jesteś czymś złym?
Odpisz
5 września 2015, 21:14
@Janusz_Przewodnik: Co ??
Odpisz
5 września 2015, 22:17
@ThePurpleGuy: Haśniej chyba nie zapytam :p
Odpisz
5 września 2015, 22:18
@Janusz_Przewodnik: No bo czemu miałbym bać się czegoś dobrego nie?
Odpisz
5 września 2015, 23:21
@Janusz_Przewodnik: Nom jestem trochę dobry trochę zły...no zależy jak ktoś mnie wkurzy, ale do dziewczyn jestem łagodny ^^
Odpisz
5 września 2015, 23:32
@PurpleGirl: Weeeee !!! ;D
Odpisz
6 września 2015, 08:58
@Jeremy: :D
Odpisz
14 września 2015, 10:27
@Jeremy: smouk wid ewri dei
Odpisz
15 września 2015, 22:22
@Jeremy: jest Maik
Odpisz
15 września 2015, 22:22
@Jeremy: tak jestem w korytarzu
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:03
11 lat. Oooo to jeszcze bobas.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:07
@ziomek2009: 12*
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2015, 19:11
@KoziLowca: 11. Rok ma 53-54 tygodnie zazwyczaj. Po podzieleniu przez 53 wychodziło mi 11,cośtampoprzecinku
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2015, 19:18
@ziomek2009: A no, 11,3, mój błąd.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:23
@KoziLowca: Nie szkodzi. Nikt nie jest nieomylny. Nieraz na kartkówce z matmy takie byki sadziłem, że do dziś się z nich śmieję :V
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:24
@ziomek2009: 11,5 lat. Rok ma 52 tygodnie i 1-2 dni (lata przestępne).
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:59
@rakso: Czasami ma 53. (Pełne) a czasami 53 niepełne lub 54 niepełne różnie to bywa ale nadal ma 11 lat
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2015, 20:23
@ziomek2009: bfy*tw/1RG7
*kropka
"Nikt nie jest nieomylny." Przyznanie się do błędu tak bardzo boli, że musisz wymyślać jakieś głupoty?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 20:39
@ziomek2009:
Odpisz
24 sierpnia 2015, 06:22
@rakso: ale 11,5 roku to nadal jednak 11 chyba, że pójdziesz drogą zaokrąglania to wtedy będzie 12.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 10:48
@ziomek2009: Nie twierdzę, że jest inaczej. Podałem jedynie dokładniejszy wynik.
Ale skąd wytrzasnąłeś te 53 i 54 tygodnie?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 12:55
@rakso: popatrzyłem w kalendarz
Odpisz
24 sierpnia 2015, 10:33
@lucky20 lucky 3/4 jeja tego nie zrozumie.... tak samo te memy z ,,upośledzonym" psem
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:11
To dziecko może mieć chorobe.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 08:59
@lucky20: Grubizm Przewlekły :v
Odpisz
24 sierpnia 2015, 07:02
Gruba jak ta mama
Odpisz
23 sierpnia 2015, 23:52
Ale te dzieci szybko rosną, niedługo trzeba będzie większy wózek kupić.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:16
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:41
To się nazywa wbić na "matkę z dzieckiem" :v
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:20
dziecko roku
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:31
@ALKATRAZ:
Odpisz