Kiedyś nie było ekranów dotykowych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Drewniany kominek
Co to takiego?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2015, 08:46
A jeśli wcisnąłeś za dużo razy, usuwaj wciskaj jeszcze raz, ale nie wiem kiedy ty żyłeś? Telefony dotykowe weszły całkiem nie dawno i nawet ja "gimbus" w wieku 13 lat pamiętam te czasy
Odpisz
18 kwietnia 2018, 17:51
@misko02: smartfony weszły chyba w 2012
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:38
@moth12334: dzięki za odpowiedź po 3 latach
Taka ciekawostka, dawno nie widziałem tak starego swojego komentarza z którym się zgadzam
Odpisz
13 stycznia 2018, 17:25
pamiętam jak dostałem taki i łatwiej mi się nim pisało. DWUKROTNIE
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:55
Mój telefon jest tak stary, że nawet takich rzeczy nie robi.
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 11:08
W sumie to produkują takie telefony jeszcze teraz więc nie wiem w czym problem, ale z tego typu obrazków wynika, że to "lepsze" pokolenie wolałoby, żeby ludzkość zamiast rozwijania się raczej się cofała w rozwoju. Bo kiedyś było lepiej, bo nie było zaawansowanej technologii, były tylko stare dobre klawiaturkowe telefony, windows 95, pegasusy, a nie to co dzisiaj. Po co komu nowe rzeczy i rozwój, skoro można cofnąć się 25 lat wstecz i nie iść do przodu? Może mnie poniosło, ale z mojego gimbazjalnego punktu widzenia tak to wygląda
Odpisz
24 sierpnia 2015, 08:43
A żeby wpisać literkę Ż trzeba było aż SZEŚĆ razy nacisnąć klawisz 9.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 00:36
"Twoje czasy" są czasami 98% ludzi z tej strony. Reszta to siedmiolatki. Nie ma w sumie czym szpanować.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 18:41
Ja dalej żyję w tych czasach - mam bardzo starą noki. Kiedyś miałam nowoczesny telefon na miarę XXI wieku - wiecznie się psuł i wieszał więc pewnego dnia po kolejnej awarii i stracie cennych danych zrobiłam mu egzekucję :)
Odpisz
23 sierpnia 2015, 17:16
Odpisz
23 sierpnia 2015, 14:57
Naprawdę? Teraz by trzeba było wprowadzać do historii telefony z klawiszami. Bożydar uspokój się.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 14:45
Moim zdaniem to było prostsze, teraz na dotykowcach przez przypadek wciśniesz złą literę, wyślij, i jakieś dziwne zdanie powstanie .-.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 14:26
Ją lepiej pisze na starych telefonach.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 14:05
ja cały czas taki mam ;-: muszę pisać z 10 minut coś typu: jade autobusem i zaraz bede. a kolega odpisuje mi w 1:30 dwa razy krócej D:
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:31
Mi się wygodniej na takiej klawiaturze pisze. Po prostu jestem przyzwyczajony.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:10
Ja za pierwszym razem gdy wzialem do ręki telefon komórkowy nie mogłem tego rozkminić :P
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:02
Też tego nienawidziłam ;-;
Odpisz