Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Młodzi gniewni
Zdeklasowani znowu
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2017, 23:36
ahh arhonie
Odpisz
21 sierpnia 2015, 17:53
Kyrie ten chory poziom w jaskini co się jechało tymi ścigaczami i unikało tych belek ;-; To ciągle przyspieszało, a w pewnym momencie to się pojawiało tak szybko że było nie do przejścia ;-;
Odpisz
21 sierpnia 2015, 18:24
jeden koleś the mexican runner przeszedł ja w 30 min 0_0
Odpisz
21 sierpnia 2015, 19:21
@BrutAlDubsteP: jest w 50% polakiem.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 20:19
@misterbzyku: nom
Odpisz
9 września 2015, 15:54
I jeszcze na amerykańskiej wersji, która była jedną z najtrudniejszych gier wszechczasów ;_;
Odpisz
9 września 2015, 14:38
pegazus
Odpisz
9 września 2015, 14:08
to jest trudniejsze niż dark souls (nie grałem w oba)
Odpisz
21 sierpnia 2015, 19:51
Ktoś tu oglądał Archona...
Odpisz
21 sierpnia 2015, 20:20
@Kambot: nie widziałem top 5 rekordów w battletoads.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 21:41
@Kambot: Oczywiście. Live był super
Odpisz
9 września 2015, 14:02
@Kambot: Niee, no gdzie. :P
Odpisz