Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

11 lipca 2022, 11:15

Hotdog

Avatar saskacz

20 grudnia 2012, 22:45

piesek is long
a teraz na serio ich tam jest 2

Avatar
Konto usunięte

7 września 2017, 16:57

@saskacz: Thak you capitan, obviously.

Avatar popcorn

24 kwietnia 2011, 21:36

2 są psy

Avatar ewelkapl

4 czerwca 2017, 21:06

@popcorn: Ciekawe co tam robią. ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2009, 21:29

o matko wy to macie takie wymagania ze zaden obrazek wam nie pasuje.... kazdy głupi sie nawet domyśli ze to są dwa psy chodzi tylko o to ze to fajnie wygląda :) 5/5

Avatar malafajna1214

13 kwietnia 2009, 10:27

cow tym smiesznego za tym ksiezycem stoi drugi pies!!

Avatar pawlos

9 kwietnia 2009, 15:15

fajne beagle

Avatar java96

8 kwietnia 2009, 19:56

dwa psy a ten z lewe obwą***e tego z prawej
5/5 ulu

Avatar java96

8 kwietnia 2009, 19:54

dwa psy a ten z lewej obwąC***E tego z prawej

Avatar Fragin

8 kwietnia 2009, 18:48

Fajne;p 4/5

Avatar AgainstModernFootball

7 kwietnia 2009, 21:43

Dokładnie anty_pokemon.
To wyzywanie go wzmacnia;)

Avatar Anty_Pokemon

7 kwietnia 2009, 21:37

wiem, wiem :)
może nie tyle opieprzałem co zwracałem uwagę, ale mówcie na to jak chcecie ;)
Tylko, że mam jakieś dziwne przeczucie ze to nie jest ten sam kajko... Jakby po drugiej stronie siedział starszy, inteligentniejszy człowiek :D

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2009, 21:18

Anty, ty też niekiedy opieprzałeś kajka(ale nie tak bezpośrednio), więc sie nie wypieraj :P

Avatar Nicunia

7 kwietnia 2009, 21:18

Kajko - no dzięki za uwiecznienie mnie w avku.
Ale obrazek leży i kwiczy. Lipa, szajs, dno i badziewie.
1/5

Avatar quba133

7 kwietnia 2009, 21:02

ehh ... No tak niepoimyslalerm ze moze z nas rznac ;]
Sry Kajko ;)

Avatar Martex

7 kwietnia 2009, 20:25

kopiko ma racje
obrazek 4 bo widać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ostry ten sędzia

Znak czasów

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka