Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar albatrosia

13 września 2015, 13:29

Niektórzy ludzie po prostu lubią raz na jakiś czas pokazywać innym, że głupota ludzka nie ma granic.

Avatar
Konto usunięte

12 września 2015, 17:35

bo tak

Avatar Tymoslaw0

Edytowano - 12 września 2015, 14:29

Dżapan

Avatar LaPrincessA

12 września 2015, 16:31

@Tymoslaw0: To są akurat Chiny :v

Avatar SteelFoxi

12 września 2015, 13:18

Pewnie chodzi o higienę. Azjaci nie chcą pić z puszki, którą ktoś dotykał.

Avatar mrklorens

12 września 2015, 13:52

@SteelFoxi: pomysłowe

Avatar TakaSobieDJ

12 września 2015, 13:31

Piłam, jest dobra.

Avatar furry_candy_husky_

12 września 2015, 18:35

@TakaSobieDJ: czy smakuje jak pepsi? gdzie ją kupiłaś?

Avatar TakaSobieDJ

12 września 2015, 22:08

@furry_candy_husky_: Smakuję jak zmieszana kawa z cukrem. Kupiłam ją, daleko,daleko,daleeeko w Afryce.

Avatar Paproot

22 sierpnia 2015, 20:27

Avatar Wikta5

23 sierpnia 2015, 01:42

@Paproot: To są Chiny.

Avatar kosodrzewina111

22 sierpnia 2015, 22:52

No spoko

Avatar Axl_MMX

22 sierpnia 2015, 22:50

Żeby była z lodówki, duh!

Avatar PikachuAlka

22 sierpnia 2015, 20:08

Bo mogę! #TheBeczkaa

Avatar PikachuAlka

22 sierpnia 2015, 20:08

Bo mogę! #TheBeczkaa

Avatar pawel4134

Edytowano - 22 sierpnia 2015, 23:04

@PikachuAlka: Może jeszcze 1 ?

Avatar PikachuAlka

Edytowano - 23 sierpnia 2015, 11:05

@pawel4134: Kocham swój internet ;-; Pierwszy raz tyle razy się dodało ;-;

Avatar pawel4134

23 sierpnia 2015, 13:28

@PikachuAlka: Łączmy się w bulu i rzalu z naszymi internetami.

Avatar PikachuAlka

23 sierpnia 2015, 15:56

@pawel4134: Łącze się ;-;

Avatar pawel4134

24 sierpnia 2015, 19:21

@PikachuAlka: Ić, IĆ mam dziewczyne, sioooo.

Avatar PikachuAlka

24 sierpnia 2015, 20:36

@pawel4134: 😂😂😂

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Północne Węgry

Lekko nie będzie

Niezniszczalne

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka