Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hadesik13

26 sierpnia 2015, 01:10

Dlaczego akurat Edgar?

Avatar xAzumiKx

25 sierpnia 2015, 17:42

Dolan pie**ol się zabijcie go zanim się rozmnoży pomocy...!!!

Avatar igordybik3010

25 sierpnia 2015, 16:21

Jak narysować kota:
1. Pomaluj go farbą.
2. Wal nim o kartkę.
3. Ciesz sie swoją praca ^-^

Avatar DragonJuzik125

25 sierpnia 2015, 16:39

@igordybik3010: zrobione z kota dzieło picassa xD

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2015, 16:16

Avatar gulpin

25 sierpnia 2015, 16:13

jak namalować kotka
1.weź kotka
2.przyłóż kotka do kartki
3.przyciśnij prasą drukarską

Avatar Darwineek

25 sierpnia 2015, 16:03

dolan bez kolan :v

Avatar MCAssassin

23 sierpnia 2015, 20:32

Czemu ten gościu mi przypomina Słowackiego? (za dużo szkoły ;-;)

Avatar pawel4134

22 sierpnia 2015, 22:36

Albo ja ćpałem albo ta aplikacja mi pokazuje że "są 3 komentarze".

Avatar Roonia

22 sierpnia 2015, 22:38

@pawel4134: Były.

Avatar pawel4134

22 sierpnia 2015, 22:46

@Roonia: Jak to?

Avatar Kubox123456

22 sierpnia 2015, 22:47

@pawel4134: mi, że 4 ;L

Avatar Kubox123456

Edytowano - 22 sierpnia 2015, 22:47

@Kubox123456: nadal pokazuje 4 ;l

Avatar Roonia

22 sierpnia 2015, 22:51

@pawel4134: Były, ktoś usunął.

Avatar pawel4134

22 sierpnia 2015, 22:51

@Kubox123456: Ale od początku, 0 komentarzy tutaj ale aplikacja pokazuje 3.

Avatar pawel4134

22 sierpnia 2015, 22:52

@Roonia: Ktoś? Hmm... Bożydar czy ja o czymś nie wiem?

Avatar Roonia

22 sierpnia 2015, 23:03

@pawel4134: TATA Alkatraza czy jakoś tak,Skrzydlosz i chyba ktoś jeszcze,nie jestem pewna :/

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 23:14

@Roonia: TATATRAZ

Avatar Roonia

23 sierpnia 2015, 08:28

Właśnie :3 Dzięki :3

Avatar MokryAdam

23 sierpnia 2015, 08:18

Avatar elekt2o56

22 sierpnia 2015, 22:49

Nawet bardzo dobrze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Dobrze czasem się oderwać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fajnie że odpowiedzieli

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka