Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Frustrujące
Phi!
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2009, 21:26
No niby też, ale chodzi o to, że znów czepiają się tego jak kobiety jeżdżą. Ale w sumie ja i tak narazie prawka nie mam, więc mnie to nie aż tak bardzo tyka.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 13:08
@Fall_Out_Girl: już masz prawko czy jeszcze czekasz xd
Odpisz
28 kwietnia 2020, 20:10
@szeregowy_koci_mietka: pewnie teraz to już rodzinę ma. Albo się zabił czy coś.
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:06
albo ty go zabiłeś ┐( ̄3 ̄)┌
Odpisz
4 stycznia 2022, 09:44
@szeregowy_koci_mietka: Zginęła nie ta osoba...
Odpisz
13 listopada 2021, 21:40
Rel
Odpisz
22 kwietnia 2009, 19:48
zjadlam skarpetke to drugi kajko
Odpisz
30 stycznia 2014, 14:38
@mich2x: ?!
Odpisz
27 marca 2018, 18:51
@Karso21Respawn: Pikny okaz.
Odpisz
19 sierpnia 2018, 13:08
@Archeologwinternetach: a masz rację
Odpisz
22 kwietnia 2009, 19:49
bo ma 8 lat i juz ma prawko tylko kajko to potrafi a jednak
Odpisz
21 kwietnia 2009, 19:57
O ile wiem to 10-latkom nie dają, ale trudno...
Odpisz
20 kwietnia 2009, 16:28
A ja mam prawko ;]
Odpisz
19 kwietnia 2009, 20:22
fall to chłopaków cały czas się czepiają jak rzep psiego ogona
niciunia a może będzie miał a tobie nic do tego
Odpisz
19 kwietnia 2009, 16:46
Ersers, bo jesteś jeszcze dzieciakiem. Zobaczysz, że kiedyś będziesz chciał mieć dziewczyne, a to, czy będziesz ją miał, to już nie moja sprawa.
A co do obrazka to jest szowinistyczny 2/5
Odpisz
19 kwietnia 2009, 16:01
I kolejny raz się czepiają kobiet ;/
Niech będzie 3/5
Odpisz
19 kwietnia 2009, 15:17
night1pl w sumie on ma racje. a to ze nie chce miec dzieczyny nie znaczy ze jest pedałem
Odpisz
19 kwietnia 2009, 15:09
Kajko a ty pedał że kobiety ciśniesz??
Odpisz
19 kwietnia 2009, 13:59
więcej miejsca mają bo nie umieją jeździć bany 1/5
Odpisz
19 kwietnia 2009, 12:34
4/5 Zauważcie, że kobiety mają 2 razy więcej miejsca na zaparkowanie niż mężczyźni xD.
Odpisz
19 kwietnia 2009, 12:28
Nie no troche mnie juz dobija to, ze mowicie, ze kobiety jezdzic nie potrafia... Ale juz nawet na to nie patrzac to obrazek denny a opis jeszczce bardziej..
Odpisz
19 kwietnia 2009, 10:31
zdjecie fajne ale jak zwykle opis je psuje 4/5
Odpisz