Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawel4134

23 sierpnia 2015, 10:04

To ja w Elsword :C

Avatar xRobsonN

28 sierpnia 2015, 15:50

@pawel4134: Na górze czy na dole?

Avatar xRobsonN

28 sierpnia 2015, 15:53

@xRobsonN: A dobra źle Cię zrozumiałem. Ja tam wszystkich piorę moim żelaznym paladynem. :D

Avatar pawel4134

28 sierpnia 2015, 22:42

@xRobsonN: Dół i Paladyn to 1 z najbardziej wkurzających postaci.

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2015, 01:19

@pawel4134: ile razy byles top 1 pvp amatorze?

Avatar pawel4134

29 sierpnia 2015, 09:28

W jakim sensie top 1 ?

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2015, 12:06

@pawel4134: ze w rankingu na samej gorze

Avatar pawel4134

30 sierpnia 2015, 22:06

Nigdy, wolę grać na planszach albo na treningowym.

Avatar gobo333

29 sierpnia 2015, 07:16

Ja w team fortress 2

Avatar mistrzu12pl

28 sierpnia 2015, 19:20

ehh przypomina mi się ten moment co goku próbuje uderzyć beerusa ale ten wszystko unika lub blokuje...

Avatar Aragok666

23 sierpnia 2015, 02:40

Należy pamiętać że wygrywasz z komputerem tylko dlatego bo ci na to pozwala.

Avatar bylejakbylegdzie

23 sierpnia 2015, 10:37

@Aragok666: są czasami takie gry gdzie gracze są łatwiejszym celem...

Avatar Szymon123PL

Edytowano - 23 sierpnia 2015, 11:13

@Aragok666: Dobra... Podaje przykład. Gra nie z typu bijatyk, ale z rozbudowanym systemem walki: Dark Souls II :P

Avatar KingsMax

28 sierpnia 2015, 14:25

@Szymon123PL: System walki może rozbudowany, ale sztuczna inteligencja już nie tak bardzo.

Avatar
MaciekzPolski

28 sierpnia 2015, 15:46

@KingsMax: Potwierdzam. Okrążasz i tylko backstab.

Avatar GetRekt_MLG

28 sierpnia 2015, 15:33

Mam tak w street fighterze. Nie wiem, jak to możliwe, ale wszyscy walczą tam jak jacyś mistrzowie ;-;

Avatar Smashrum

28 sierpnia 2015, 14:42

bo mam lagi!
bo mój team to nooby!
a pieprzyć to.

Avatar minecraft007

28 sierpnia 2015, 14:09

CS 1.6 na kosy rozwalam każdego :D

Avatar GetRekt_MLG

28 sierpnia 2015, 15:31

@minecraft007: Powiedział minecraft w służbie jej królewskiej mości.

Avatar minecraft007

28 sierpnia 2015, 15:48

@GetRekt_MLG: Powiedział ktoś kto na pewno grał w minecrafta tylko poszed za fejmem... Pozatym jeja nie chce mi zmienić nicku na ziomek00725 -.-

Avatar GetRekt_MLG

28 sierpnia 2015, 17:13

@minecraft007: Grałem w Minecrafta i CS'a.

Avatar Hatapon

28 sierpnia 2015, 23:23

Avatar minecraft007

29 sierpnia 2015, 10:35

@GetRekt_MLG: A ja teraz gram tylko w csa ;p

Avatar Penseta

23 sierpnia 2015, 12:50

W planetside2 zadał bym 1 cios na hm 10000

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2015, 08:56

ja na odwrót w star craftcie

Avatar bylejakbylegdzie

22 sierpnia 2015, 23:42

w online to w niektórych grach jestem całkiem niezły np. w doom 2 jak dopadnę się ssg to nawet bfg nie ma szans

Avatar Bilolus1

23 sierpnia 2015, 00:02

@bylejakbylegdzie: Gdy ja próbuję kozaczyć w jakimś total war to niezbyt mi to wychodzi ;-; , jedynie w Shogunie jakoś ogarniam ;-; .

Avatar GrazZ

23 sierpnia 2015, 00:29

@Bilolus1: A ja o dziwo ostatnio mam 80-90% zwycięstw w HotSie ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Nigdy na to nie wpadną

Powodzenia

Fajnie że odpowiedzieli

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka