Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Płać pan
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2022, 17:48
Ale to jest moździerz
Odpisz
17 grudnia 2021, 10:20
TO JEST MOŹDZIEŻ!!!
Odpisz
27 sierpnia 2015, 20:08
Soviet space program
Odpisz
24 października 2016, 15:04
@UngrammarSoviet: fajny avatar
Odpisz
1 marca 2016, 15:15
Ruscy: Ciekawe, czy można tym szampana otwierać ...
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:32
Polan can into space.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 00:01
Polska puszka w kosmos?
Odpisz
19 grudnia 2015, 08:06
Ale chyba wiesz, że "can" oznacza również "może"?
Odpisz
24 grudnia 2015, 03:21
Tak, wiem, to tylko żart
Odpisz
24 grudnia 2015, 08:49
W takim razie zwracam honor :D
Odpisz
28 sierpnia 2015, 10:01
Dowódca: xD no kur*a IVAN! WRACAJ!
Jvan:I bejlif i ken flaj xD
Odpisz
27 sierpnia 2015, 19:18
co to za gra?
Odpisz
27 sierpnia 2015, 19:58
@ALKATRAZ: ARMA 2 ,ale mogę się mylić
Odpisz
27 sierpnia 2015, 20:01
@Teranert: Raczej trójka.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 09:34
@Maks2603: To ARMA 3
Odpisz
28 sierpnia 2015, 09:17
ko boże jak poleciał jak ten Adam Małysz tylko trochę za daleko xD
Odpisz
23 sierpnia 2015, 22:28
ach ta fizyka w arma niby w 3 fizyka naprawiona a tu takie coś...
Odpisz
28 sierpnia 2015, 03:10
@bylejakbylegdzie: to jest stara wersja Alpha albo Beta army 3 ten gif jest bardzo stary -.-
Odpisz
27 sierpnia 2015, 18:31
Było jakoś 2 lata temu.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 19:29
@Szymon2301: Ja pamiętam te 2 lata temu ._.
A myślałem, że mam słabą pamięć .-.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 19:57
@Wizados: Masz dobrą pamieć, ale nie do tego co trzeba.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 21:17
@Szymon2301: Zaraz znajdę, mam to chyba w ulubionych. No kilkadziesiąt stron, ale gify widać od razu.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 21:29
@Szymon2301: Dobra, zmieniam zdanie, nie znajdę tego.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 01:29
@MrocznyWilk: Dobra przecież nic się nie stało.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 00:09
próbowaliście kiedyś przeczytać komentarze pod każdym nowym gifem I memem(nowym)? Bo nie jest łatwo
Odpisz
27 sierpnia 2015, 22:28
Granatnik?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 17:38
Ehm, to nie jest granatnik, to jest moździerz.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:35
@EziPRO: Czyli granatnik .
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:08
@xAzumiKx: Nie ;-; granatnik to broń ręczna nie przekraczająca 40 mm ;-; jest podział na moździerze, granatniki i haubice.Moździerz to nie granatnik.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:11
Przepraszam masz racje mój błąd .
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:13
@xAzumiKx: Proszę w przyszłości nie wypowiadaj się na tematy na które nie masz pojęcia ;-;
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:21
Rozumiem już nie będe .
Odpisz
27 sierpnia 2015, 18:31
@xAzumiKx: Fajny awatar.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 20:51
Jestem pewny że sprawdziłaś to w wikipedii lub innym źródle
Odpisz
27 sierpnia 2015, 20:53
@misko02: Wat ;-; to już nawet nie można się na wojskowości lekko znać? ;-;Wiem to dlatego, że mój Ojciec jak był w wojsku to był w altyleri i trochę mi opowiadał ;-;
Odpisz
27 sierpnia 2015, 21:15
Jak zwykle w internetach - zawsze znajdzie się ktoś kto myśli że jego punkt widzenia jest tym jedynym słusznym.
Wszystko zależy jak zdefiniujesz granatnik - jeśli jako urządzenie do miotania pocisków z ładunkiem wybuchowym (granatów) to owszem moździerz jest granatnikiem.
Granatnik od moździerza nie różni się rozmiarem (równie dobrze można by skonstruować granatnik 70mm jeśli znajdziesz odpowiedniego koksa do obsługi) a obsługą i konstrukcją w zasadzie moździerz służy do wystrzeliwania pocisków pod wysokim kątem a z granatnika strzelasz pod dowolnym kątem - drugim aspektem jest to iż moździerz stawia się na ziemi przed wystrzałem (nie radze strzelać z ręki) a granatnik jest bronią z której można strzelać z "ręki" choć nie trzeba
Ps. Skąd wziąłeś to 40mm - Polacy swojego czasu produkowali granatniki 46mm
Odpisz
27 sierpnia 2015, 21:19
@kacperperla: Zapewne Ojciec się pomylił :P Co do granatnika i moździerza to nigdy słyszałem o tym, że moździerz to granatnik :P Zawsze byłem w przekonaniu, że są moździerze, haubice, granatniki, pojazdy typu katiusza itp. i zawsze trzymałem się tego przekonania :P choć jak czytam twój komentarz to zdaję sobie sprawę z błędu.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 19:43
iwan cos ty odje**ł
Odpisz
27 sierpnia 2015, 18:39
arma 3 poprawiony silnik mówili...
będzie realistycznie mówili...
Odpisz