Idź dzisiaj wcześniej spać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Powodzenia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2019, 14:02
Czemu
Odpisz
19 września 2015, 23:32
myślałem że tylko ja tak mam ;/
Odpisz
20 września 2015, 21:13
@loloja: Ja też. :P
Odpisz
20 września 2015, 21:18
@loloja: Jutro 6.00 trening POZDRAWIAM
Odpisz
20 września 2015, 21:27
@Jedenzwielu: Jutro wycieczka 😂
Odpisz
20 września 2015, 21:32
@polandball1: Co 😮 😭😭😭😭😭😱
Odpisz
20 września 2015, 22:31
@polandball1: ja jutro z przyrody a ty ?
Odpisz
20 września 2015, 22:39
@Jedenzwielu: oj ty biedaku :/
Odpisz
21 września 2015, 00:00
@polandball1: do bankuspermy
Odpisz
21 września 2015, 00:34
@loloja: Ja tez :3
Odpisz
21 września 2015, 05:39
@loloja: Pozdrawiam x2 (Pacz godzine ,pisze z samochodu)
I wracam dzis o 18 ..uhh..
Odpisz
21 września 2015, 14:58
@ZanZ0: Masz rację ta wycieczka była ch**owa
Odpisz
21 września 2015, 15:25
@Jedenzwielu: współczuję X2
Odpisz
21 września 2015, 17:52
@loloja: Wow,wrocilem wczesniej!
Odpisz
21 września 2015, 20:07
@Jedenzwielu: o całe 8 minut !!!
Odpisz
21 września 2015, 20:19
@loloja: Taa...:) Ale nie ma pracy domowrj przynajmniej!
Odpisz
21 września 2015, 22:27
@Jedenzwielu: przynajmniej tyle...
Odpisz
21 września 2015, 17:50
moja mama mi mówiła tak w ostatnim tygodniu wakacji...
Odpisz
21 września 2015, 10:15
Jak zwykle. Też tak mam.
Odpisz
21 września 2015, 07:20
Codziennie na 8:55. ^-^
Odpisz
20 września 2015, 22:04
Hahahaah. Na 8.35 w poniedziałek, wtorek i piątek, w środę na 9.25 a w czwartek na 7.45.
Odpisz
20 września 2015, 22:19
Ty farcie jeden. Cały tydzień 8 lekcji i na 7.30.
Odpisz
20 września 2015, 22:23
@DeTeO238: Też mam sporo lekcji.
Odpisz
20 września 2015, 23:27
Szkoła?
Odpisz
20 września 2015, 23:29
@AresXX22: Za**bista.
Odpisz
21 września 2015, 06:54
@DeTeO238: Same here bro.
Odpisz
21 września 2015, 07:18
8 lekcji codziennie poza wtorkiem i zawsze na 8 ;-; Przegrałem życie
Odpisz
21 września 2015, 05:53
Skoro ide spać o 9 a wstaje o 4 to oznacza że mam iść spać o 6 i wstawać o 1 w nocy ?
Odpisz
21 września 2015, 05:19
Jest 5 godzina a mi sie nie chce spać :/
Odpisz
21 września 2015, 05:52
@JPsoldier: Jest piąta godzina i ja już muszę wstać ...
Odpisz
21 września 2015, 05:22
Nie ma to jak 4 fodziny spania :)
Odpisz
21 września 2015, 05:21
Pozdro
Odpisz
20 września 2015, 23:54
Kurcze myślałam, że to znowu jakaś zmiana czasu xD.
Odpisz
20 września 2015, 23:11
jestem jokerem działu obrazków
Odpisz
21 września 2015, 14:56
@wariat123: to teraz ić wariacić w dziale gier.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 22:39
To skoro mowa o przyzwyczajaniu, go ja zawsze jak pójdę srać np. o 13 to następnego dnia też będę musiał iść srać o tej samej porze. To trochę wkurzające jak ci się zachce o 6 i przez parę dni budzić się z tego powodu
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 22:34
...a tymczasem prawda jest taka, że rytm dobowy młodego człowieka [14-30l] wygląda zupełnie inaczej.
Odpisz
20 września 2015, 21:49
To uczucie gdy idę spać o 00:00 w weekend i wysypiam się o 7:00 a gdy jest poniedziałek idę spać o 22:00 i mogłabym spać do południa ;-;
Odpisz