Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nokia_701

4 września 2019, 14:02

Czemu

Avatar loloja

19 września 2015, 23:32

myślałem że tylko ja tak mam ;/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Jedenzwielu

21 września 2015, 20:19

@loloja: Taa...:) Ale nie ma pracy domowrj przynajmniej!

Avatar loloja

21 września 2015, 22:27

@Jedenzwielu: przynajmniej tyle...

Avatar czarneka556

21 września 2015, 17:50

moja mama mi mówiła tak w ostatnim tygodniu wakacji...

Avatar LeyPL

21 września 2015, 10:15

Jak zwykle. Też tak mam.

Avatar wiki11137

21 września 2015, 07:20

Codziennie na 8:55. ^-^

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 22:04

Hahahaah. Na 8.35 w poniedziałek, wtorek i piątek, w środę na 9.25 a w czwartek na 7.45.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar shizofrenik

21 września 2015, 06:54

@DeTeO238: Same here bro.

Avatar Lacoste

21 września 2015, 07:18

8 lekcji codziennie poza wtorkiem i zawsze na 8 ;-; Przegrałem życie

Avatar
Konto usunięte

21 września 2015, 05:53

Skoro ide spać o 9 a wstaje o 4 to oznacza że mam iść spać o 6 i wstawać o 1 w nocy ?

Avatar JPsoldier

21 września 2015, 05:19

Jest 5 godzina a mi sie nie chce spać :/

Avatar TheVixo

21 września 2015, 05:52

@JPsoldier: Jest piąta godzina i ja już muszę wstać ...

Avatar Taktik19

21 września 2015, 05:22

Nie ma to jak 4 fodziny spania :)

Avatar Taktik19

21 września 2015, 05:21

Pozdro

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 23:54

Kurcze myślałam, że to znowu jakaś zmiana czasu xD.

Avatar wariat123

20 września 2015, 23:11

jestem jokerem działu obrazków

Avatar Janusz_Przewodnik

21 września 2015, 14:56

@wariat123: to teraz ić wariacić w dziale gier.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 września 2015, 22:39

To skoro mowa o przyzwyczajaniu, go ja zawsze jak pójdę srać np. o 13 to następnego dnia też będę musiał iść srać o tej samej porze. To trochę wkurzające jak ci się zachce o 6 i przez parę dni budzić się z tego powodu

Avatar chupacabra001

Edytowano - 20 września 2015, 22:34

...a tymczasem prawda jest taka, że rytm dobowy młodego człowieka [14-30l] wygląda zupełnie inaczej.

Avatar LaPrincessA

20 września 2015, 21:49

To uczucie gdy idę spać o 00:00 w weekend i wysypiam się o 7:00 a gdy jest poniedziałek idę spać o 22:00 i mogłabym spać do południa ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Powodzenia

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka