Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2016, 15:41
kryśka ronaldo ma nowy styl
Odpisz
27 sierpnia 2015, 15:51
to nie buty na obcasach tylko laluś ronaldo chce być większy od Benzemy
Odpisz
28 sierpnia 2015, 11:46
@Xx_miki_xX: Właściwie to on chce być najwyższy w całym realu, ale to nie możliwe bo varan ma 191 cm
Odpisz
28 sierpnia 2015, 12:00
@xMisterKurczakx: masz racje gościu piąteczka
Odpisz
28 sierpnia 2015, 12:58
@Xx_miki_xX: *przybija piątke*
Odpisz
1 września 2015, 13:43
@xMisterKurczakx: *także przybija piątke*
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2016, 11:58
@Xx_miki_xX: A czy ja tylko zauważyłem że on gw**ci kolesia przed nim ? ;_; ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 sierpnia 2015, 11:30
ronaldinio lepiej by wygladal z niebieskich
Odpisz
26 sierpnia 2015, 12:53
@NieUmiemWymyslac: ?
Odpisz
26 sierpnia 2015, 12:14
Ronaldo taki wysoki <3
Odpisz
26 sierpnia 2015, 10:03
Szkoda że widać, że on stoi na palcach...
Odpisz
26 sierpnia 2015, 10:18
@Fatality14: Oto w tym obrazku chodzi....
Odpisz
26 sierpnia 2015, 10:20
Ten komentarz to byłlekki troll #pozdro
Odpisz
24 sierpnia 2015, 09:32
Messi by musiał na koledze ustać :D
Odpisz
25 sierpnia 2015, 12:54
@jacek1s: Jak racja to racja.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:54
Jedno albo kilka słów: Pseudo fani, dzieci itp
Odpisz
24 sierpnia 2015, 10:36
Brakuje tylko znaczka "BRAZZERS "
Odpisz
24 sierpnia 2015, 10:24
Po prostu udaje wyższego .
Odpisz
24 sierpnia 2015, 06:58
*Ból dupy*
Odpisz
24 sierpnia 2015, 07:08
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 07:16
@xMisterKurczakx: Co ty piszesz młody człeku?! ( ͡ ͡° ͡° ʖ ͡° ͡°)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 07:18
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 07:19
@xMisterKurczakx: Hehe ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 07:20
( ͡o ͜ʖ ͡o)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 07:29
@xMisterKurczakx: Ta rozmowa ma wielki sens ;__;
Odpisz
24 sierpnia 2015, 07:33
( ͡° ͜ʖ ͡ °)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 07:45
@xMisterKurczakx: ;-;
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 08:33
lenny face*
Odpisz
24 sierpnia 2015, 08:38
@mikolajkj: Powyżej masz kilka lenny face'ów ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2015, 08:45
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 09:53
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz