Cristiano Ronaldo - dwa wcielenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Rel
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2025, 10:29
w sumie Lewandowski podobnie
Odpisz
9 lutego 2015, 14:21
http://www.obrazki.jeja.pl/95197,ronaldo-nie-ma-tatuazy.html
Odpisz
3 października 2012, 15:26
Nie pojawił się taki komentarz więc go napiszę: Messi też nie jest najlepszy w reprezentacji! Dziękuję dobranoc .
Odpisz
2 lipca 2013, 22:00
@Ronaldo11: Lewandowski też ;)
Odpisz
19 kwietnia 2014, 15:35
@TheNelsonPL: Lewandowski nie ma z kim grać w reprezentacji :P
Odpisz
23 grudnia 2013, 11:16
kogoś takiego już chyba znam...czyżby Lewandowski?
Odpisz
30 sierpnia 2012, 22:34
true story
Odpisz
17 czerwca 2012, 01:21
Krystyna nigdy nie potrafiła sobie radzić w innej drużynie niż Real.
W reprezentacji nic nie potrafi zagrać. Nawet kopnąć nie potrafi.
Odpisz
17 czerwca 2012, 12:19
@Mnich1: Wyjdź na murawę kiwaj lepszych od ciebie graczy strzel 20 goli i powiedz mu to w twarz co napisales.
Odpisz
17 czerwca 2012, 16:07
Hahaha xD Śmieszny jesteś :D Ale ja nie jestem zawodowym piłkarzem miśiek. Ja nie dostaje paru mln. rocznie żebym nie mógł trafić sam na sam w bramkę ;]
W Realu zgoda, czołowy strzelec i piłkarz ale w reprezentacji Portugalii ? Przetrzyj oczy sobie, gra tam przeciętnie do bólu, nic nie robi, nie tworzy sytuacji, kompletne zero w meczu z Niemcami. Nie bądźmy zaślepieni.
Odpisz
17 czerwca 2012, 17:12
@Mnich1: Może i w Realu grał lepiej , ale pokazał klasę inie pchał się sam do bramki z piłką tylko podawał innym piłkarzom ...
Odpisz
17 czerwca 2012, 20:01
@Mnich1: Chłopie... Ronaldo to też człowiek a nie MASZYNA! Nikt nie jest zawodowym piłkarzem żeby podczas meczu strzelić 5 bramek. Piszesz że nie potrafi kopnąć piłki, a sam też lepiej nie umiesz. A to że nie gra ***iscie w reprezentacji to nie znaczy że ***a botem jest. Skąd wiesz ***a czy wtedy nie miał dobrego dnia? Czy komus z jego rodziny się cos stało a potem cały mecz o tym myslal i nie mogł grac? Cisnienie mi ***a skacze jak widzę takie niedorobione hejtery jak ty.
Odpisz
17 czerwca 2012, 20:04
@duska6265: No dobrze napisałes. Dał innym szansę żeby oni strzelili gola.
Odpisz
17 czerwca 2012, 20:19
Napisałaś...Jestem dziewczynom...Tak !Dobrze myślisz jaram się piłką nożną
Odpisz
17 czerwca 2012, 20:19
zgadzam się...z tb
Odpisz
17 czerwca 2012, 22:47
Bo się popłacze, to jest zawodnik światowy więc mam prawo wymagać od niego formy 24 h i guzik mnie obchodzi że to Twój idol. Dzisiaj pokazał że potrafi grać ale w meczu z niemcami dał ciała i tyle.
Odpisz
18 czerwca 2012, 14:20
@duska6265: ;D
Odpisz
18 czerwca 2012, 14:24
@Mnich1: Gdzie ja napisałem że to mój idol? Ja nie piszę tego że to moj idol ja piszę bo mam dosc takich komentarzy.
Odpisz
18 czerwca 2012, 15:34
@Mnich1: Koleś!Słuchaj!Pokazał Klasę i tyle! Nie zachowywał się jak ciołek (ty) i się nie popisywał , i nie mówił ja jestem najlepszy i tyle tak jak to ty się chwalisz!
Odpisz
18 czerwca 2012, 16:30
Po avatarze można poznać, gdyby tak nie było wstawił byś tam cokolwiek innego.
Odpisz
18 czerwca 2012, 21:48
@Mnich1: Czyli ja po twoim avatarze mogę wywnioskować że jestes żulem, pijakiem, a gdyby tak nie było to też bys cos innego miał na avatarze.
Odpisz
18 czerwca 2012, 23:50
Ależ możesz tak sugerować. Szkoda że to postać z serialu animowanego. Tutaj możesz sugerować że jestem FANEM SIMPSONA, a nie że jestem żulem. Coś ciężko ci powiązać te dwie kwestie.
Odpisz
19 czerwca 2012, 18:42
@Mnich1: Niestety , ale pogódź się z tym że on jest na tyle sławnym piłkarzem , którego zna cały świat i chyba powinien mieć jakiś szacunek od ciebie i innych...Ps.Mnie tym bardziej nie rusza co ty tu sobie wypisujesz ale staram się bronić mienie Cristiano Ronaldo! !
Odpisz
19 czerwca 2012, 20:04
@Mnich1: zgadzam się.
RONALDO TO ŻUL.
Odpisz
19 czerwca 2012, 23:12
@rafl10: Może nie żul ale nie potrafi sobie radzić z presją.
Odpisz
13 marca 2020, 22:34
@Mnich1: mam nadzieje ze nadal jesteś na jeja i widzisz jaki teraz cr7 jest dobry
Odpisz
27 czerwca 2020, 19:22
@bulazpasztetem: No polepszył się. Lepszy niż Messi
Odpisz
6 marca 2023, 07:26
@Mnich1: penaldog moze wąchac sztupki messiemu
Odpisz
16 czerwca 2012, 15:12
Takie coś co się walisz w penisa :D
Odpisz
16 czerwca 2012, 14:20
Ronaldo Dał klas na tym meczu...Nie gonił z piłką do przodu by się popisać!;)
Odpisz
16 czerwca 2012, 12:40
Tak ja z Petrem Cechem - z Chelsea jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, a z Czechami lami.
Odpisz
16 czerwca 2012, 11:02
true story :)
Odpisz
16 czerwca 2012, 10:52
only true
Odpisz
16 czerwca 2012, 10:44
to prawda Cristiano Ronaldo lepiej gra w realu niż w reprezentacji
Odpisz
16 czerwca 2012, 09:58
prawda popieram
Odpisz
16 czerwca 2012, 08:36
@Faster1611: a Pepe , Coetrao , Nani. A poza tym wszystkie gole próbuje strzelać po ziemi.
Odpisz
16 czerwca 2012, 04:15
Nie przepadam za cristiano a prawda jest taka ze w reprezentacji nie ma za bardzo z kim grac. 4/5
Odpisz