Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Stefan18xd

13 września 2017, 10:41

toć to samochód przyszłości xd

Avatar albatrosia

10 września 2015, 20:47

Kto by chciał taki badziewny złom?

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2017, 17:30

@albatrosia: ja :)

Avatar
Konto usunięte

10 września 2015, 19:02

Mój sąsiad ma Multiple

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar ThekrzoczekPL

10 września 2015, 23:25

Uczcijmy go minutą ciszy.

Avatar
Konto usunięte

11 września 2015, 07:34

Avatar kaka77

10 września 2015, 19:46

Nie lepiej zostawić po prostu w lesie, zamiast oszpecać tak złomowisko? ._.

Avatar FantasticBook

10 września 2015, 22:07

@kaka77: Przecież będzie oszpecać las.

Avatar TheHunterMikiPL

10 września 2015, 20:43

multipla to bardzo dobre auto!!! nikt ci nie ukradnie itd.

Avatar Janusz_Przewodnik

10 września 2015, 20:19

Nie wiem o co chodzi z tym autem. Ważne, że jeździ. A nie, że nikt nie chce nim jeździć.

Avatar Kacukox

10 września 2015, 21:40

@Janusz_Przewodnik: jest brzydkie.

Avatar Norbix

10 września 2015, 23:15

@Janusz_Przewodnik: Jedyny plus multipli... To ten na akumulatorze ;-;

Avatar NoszKurnaJakSieNazwac

11 września 2015, 07:29

@Norbix: *bada bum bas *

Avatar FanOfMarkiplier

10 września 2015, 19:35

Pozdro ze szpitala ;(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

11 września 2015, 12:39

@Jadrochwyt: Komentarze to nie miejsce na wylewanie swojego bulu i rzalu.

Avatar Jadrochwyt

11 września 2015, 13:33

To są komentarze i to jest wolny kraj więc nie widze problemu

Avatar komiks42

10 września 2015, 19:56

Precz przepadnij duszo nieczysta!
A nie, ona nie ma duszy,

Avatar AustraliaBall

10 września 2015, 19:49

Rozebrać na części i sprzedać. Na pewno będą coś warte

Avatar Green_Arrow

10 września 2015, 19:45

Wiecie, kto kupuje multiplę?
....... Nie? Ja też nie wiem...

Avatar NoszKurnaJakSieNazwac

10 września 2015, 19:38

*bada bum bas *

Avatar FireSpell

10 września 2015, 19:33

Co to jest za monstrum na obtazku?! Wypala mi oczy arghhhhh!

Avatar Wpisz_nick

10 września 2015, 19:33

Multipla jest całkiem ładna.

Avatar KnurArnold

10 września 2015, 19:17

a tak w ogóle kto by multiple kupował?

Avatar Windows_10

10 września 2015, 19:14

A ktoś tam ją będzie chciał?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka