Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2017, 10:41
toć to samochód przyszłości xd
Odpisz
10 września 2015, 20:47
Kto by chciał taki badziewny złom?
Odpisz
15 stycznia 2017, 17:30
@albatrosia: ja :)
Odpisz
10 września 2015, 19:02
Mój sąsiad ma Multiple
Odpisz
10 września 2015, 19:03
Jest pokrzywdzony.
Odpisz
10 września 2015, 19:05
Niestety ;_;
Odpisz
10 września 2015, 19:08
Współczuje mu ;-;
Odpisz
10 września 2015, 20:02
o nie jest upośledzony
Odpisz
10 września 2015, 21:01
@NoszKurnaJakSieNazwac: może... :D
Odpisz
10 września 2015, 22:05
Przynajmniej nikt jej mu nie ukradnie.
Odpisz
10 września 2015, 22:10
@FantasticBook: Nom c:
Odpisz
10 września 2015, 23:25
Uczcijmy go minutą ciszy.
Odpisz
11 września 2015, 07:34
@ThekrzoczekPL: [*]
Odpisz
10 września 2015, 19:46
Nie lepiej zostawić po prostu w lesie, zamiast oszpecać tak złomowisko? ._.
Odpisz
10 września 2015, 22:07
@kaka77: Przecież będzie oszpecać las.
Odpisz
10 września 2015, 20:43
multipla to bardzo dobre auto!!! nikt ci nie ukradnie itd.
Odpisz
10 września 2015, 20:19
Nie wiem o co chodzi z tym autem. Ważne, że jeździ. A nie, że nikt nie chce nim jeździć.
Odpisz
10 września 2015, 21:40
@Janusz_Przewodnik: jest brzydkie.
Odpisz
10 września 2015, 23:15
@Janusz_Przewodnik: Jedyny plus multipli... To ten na akumulatorze ;-;
Odpisz
11 września 2015, 07:29
@Norbix: *bada bum bas *
Odpisz
10 września 2015, 19:35
Pozdro ze szpitala ;(
Odpisz
10 września 2015, 20:16
@FanOfMarkiplier: Jak chcesz takie coś pisać to nie w komentarzach pod obrazkami...
Odpisz
11 września 2015, 06:57
Co sie go czepiasz niech pisze gdzie chce jak ma ochote
Odpisz
11 września 2015, 06:59
@Jadrochwyt: Właśnie! Cza zarobić łapki w dół ;)
Odpisz
11 września 2015, 12:39
@Jadrochwyt: Komentarze to nie miejsce na wylewanie swojego bulu i rzalu.
Odpisz
11 września 2015, 13:33
To są komentarze i to jest wolny kraj więc nie widze problemu
Odpisz
10 września 2015, 19:56
Precz przepadnij duszo nieczysta!
A nie, ona nie ma duszy,
Odpisz
10 września 2015, 19:49
Rozebrać na części i sprzedać. Na pewno będą coś warte
Odpisz
10 września 2015, 19:45
Wiecie, kto kupuje multiplę?
....... Nie? Ja też nie wiem...
Odpisz
10 września 2015, 19:38
*bada bum bas *
Odpisz
10 września 2015, 19:33
Co to jest za monstrum na obtazku?! Wypala mi oczy arghhhhh!
Odpisz
10 września 2015, 19:33
Multipla jest całkiem ładna.
Odpisz
10 września 2015, 19:17
a tak w ogóle kto by multiple kupował?
Odpisz
10 września 2015, 19:14
A ktoś tam ją będzie chciał?
Odpisz