Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2015, 20:46

To i to jest gównem a nie muzyką pudełko na hejty \________________/.

Avatar dawid00s

Edytowano - 25 sierpnia 2015, 23:18

Zgadzam się z Sonico.

Avatar ewelkapl

27 czerwca 2018, 18:08

@dawid00s: I teraz wiadomo jaki miał login.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 lipca 2017, 19:45

Jedno o i drugie trzyma podobny poziom.
I żadne z nich nie zasługuje nawet na minimum szacunku, ani za muzykę, ani za zachowanie.

Avatar Frogimen

9 maja 2017, 13:40

pies zaorał

Avatar Trinitrotoulentn

11 lutego 2017, 22:06

Nie chcę podejmować tej decyzji

Avatar papaber

3 lutego 2017, 20:05

Ten pies jest genialny !!!

Avatar psychopatix

24 sierpnia 2015, 20:24

wszystko jest lepsze od justyny Biber

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar PikachuAlka

25 sierpnia 2015, 22:13

@kulujulu: Owszem ma...Jakos nie wiem o co ci chodzi.

Avatar ewelkapl

16 grudnia 2016, 14:29

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2016, 10:02

Nie lubię obu, ale gdybym miała wybierać wybrałabym GA

Avatar zynkfryd

12 sierpnia 2016, 08:09

Avatar Leigh_

20 lutego 2016, 23:38

To jest wybór pomiędzy nastolatkiem z brakiem umiejętności do śpiewania,a przeklinającym mężczyźnie,którego słucha głównie podstawówka.
Nie potrawie się zdecydować..

Avatar Xdejszyn

24 sierpnia 2015, 18:00

Justyna Bieber i Gang Plebani to najgorsze gówna ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar furry_candy_husky_

26 sierpnia 2015, 09:24

@xAzumiKx: wow, stary bijesz rekordy

Avatar
Konto usunięte

15 listopada 2015, 12:58

Avatar GetRekt_MLG

26 sierpnia 2015, 09:26

Biebera nie lubię, Gangu Albanii też, ale GA ma jedną piosenkę, która wpadła mi w ucho z powodu bitów, "Napad na bank".

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 08:48

PC czy konsole. Pfff. PC MASTER RACE

Avatar Sebzer

26 sierpnia 2015, 07:52

Stalin jest lrpszy od Hitlera

Avatar IFapToHentai

26 sierpnia 2015, 08:29

@Sebzer: stalin master race

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 07:47

Upośledzony to mało powiedziane.

Avatar darcus

26 sierpnia 2015, 02:19

Gang Albanii, w zależności od utworu, robi beznadziejne, słabe, albo średnie nuty. Jednak ich zachowanie i to o czym śpiewają całkowicie ich pogrąża. Bieber natomiast zachowuje się idiotycznie, śpiewa beznadziejnie, o beznadziejnych rzeczach i to bardziej, niż można by pomyśleć. Gang Albanii jest więc lepszy od Biebera, ale to nie znaczy, że jest dobry.

Avatar XiaTheWolf

25 sierpnia 2015, 20:54

Oby dwa to gówno nie muzyka. Dziękuję, do widzenia. :v

Avatar PizzaPrime

Edytowano - 25 sierpnia 2015, 21:10

@XiaTheWolf: Zgadzam się. Ktoś się nie zgadza? Idź się zabij, pudło na twoje ciało: [____________________]. Tak jest duże bo jesteś walonym grubasem.

Avatar DMCJCD

25 sierpnia 2015, 21:49

@PizzaPrime: Ja jestem pizzą, ić.

Avatar PizzaPrime

26 sierpnia 2015, 00:22

@DMCJCD: Typowe frajerstwo, podszywasz się pod innych... je**na podróba z biedronki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka