Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jacek1s

25 sierpnia 2015, 21:30

Ja też się uderzyłem w głowę jak byłem mały i jestem przez to bardziej agresywny ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
ZiemiaJestPlaska

19 stycznia 2022, 21:40

@jacek1s: Hehe

Avatar jacek1s

19 stycznia 2022, 22:11

Hehe

Avatar iger3

25 sierpnia 2015, 21:33

Ja się kiedyś uderzyłem w nos i przez to mam wielki nos :D

Avatar Hatapon

27 sierpnia 2015, 00:45

Avatar Maszterek583

Edytowano - 21 listopada 2016, 23:43

@Hatapon: zaraz ogumie ci dusze (pozdro dla kumatych)

Avatar Maszterek583

21 listopada 2016, 23:41

to jest najlepsze :)

Avatar Kirito

5 lipca 2016, 14:53

Vegeta jest dobry ale dalej ma coś ze skur***la. Goku jest dobry tak na 105%, w życiu nie zrobił bez powodu nic złego, nie spowodował żadnej bójki ogólnie: GOKU IS THE BEST! :D

Avatar Hubert5352

30 kwietnia 2016, 16:49

Vegeta jest dobry ,ale Goku lepszy xd

Avatar Soberker

25 sierpnia 2015, 22:54

Goku był dobry, bo nie został wychowany przez Saiyan, został wysłany na Ziemię jako niemowlak. Vegeta był sku*wibąkiem bo został wychowany przez Saiyanów, którzy byli barbarzyńcami. I Goku nigdy nie był agresywny... chyba że ktoś mu zabierze mięso przy obiedzie...

Avatar KINGJB88

27 sierpnia 2015, 09:15

@Soberker: Goku był dobry bo uderzył się w głowę jak był mały. Jego zadaniem było zniszczyć ziemię :)

Avatar Soberker

27 sierpnia 2015, 14:43

@KINGJB88: On był niemowlakiem, nie rozumiał słów, nikt go nie wychował. On miał instynktownie zabijać wszystko i wszystkich?

Avatar randalf28

29 listopada 2015, 16:56

@Soberker: Tak....mają to zakodowane w kapsułach w których są wysłani.

Avatar Songoku95

27 sierpnia 2015, 12:44

Songo

Avatar mistrz_lamorozcow

26 sierpnia 2015, 10:46

Nw ale obaj są mega napakowani.

Avatar GetRekt_MLG

26 sierpnia 2015, 09:09

Obaj, bo Vegeta poświęcił się dla Ziemi, a Goku dla bliskich (i Ziemi też).

Avatar ALKATRAZ

25 sierpnia 2015, 22:26

obaj mają aureole, czyli obaj

Avatar shizofrenik

26 sierpnia 2015, 00:09

@ALKATRAZ: Czekaj... To ma sens...

Avatar WolfWolfyWolf

26 sierpnia 2015, 01:19

@shizofrenik: rozj*bal system i jeszcze mądry komentarz...O KU*WA

Avatar Stream09

26 sierpnia 2015, 08:31

@ALKATRAZ: :o mądry komentarz... Podejrzane..

Avatar Zwariowany_Czesiek

25 sierpnia 2015, 21:55

A co jest lepsze: dobrowolne zło czy narzucone dobre?

Avatar
Captain_0bvious

25 sierpnia 2015, 23:04

@Zwariowany_Czesiek: Piwo schłodzone

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2015, 23:24

Pomyliłeś się! Oglądanie po latach Kapitana Bomby

Avatar
Captain_0bvious

26 sierpnia 2015, 00:04

Albo wypłata

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 00:47

Albo wypłata z podwójną premią :D W Niemczech

Avatar ArturPL

25 sierpnia 2015, 23:25

Nie wiem czemu zawsze Vegeta mi się kojarzy z przyprawą ;-; nie wiem jak wam ale ja tak zawsze mam

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2015, 21:12

Supermen jest dobry

Avatar ClarkKent

25 sierpnia 2015, 21:42

Avatar Soberker

25 sierpnia 2015, 22:52

Superman rozwala całe miasto walcząc z bossem... Goku walcząc z bossem kajtuje go z dala od miasta żeby nikomu nie stała się krzywda, szach mat DC-fani =D

Avatar Fap_Lord

25 sierpnia 2015, 23:12

@Soberker: Człowiek ze Stali się nie liczy, bo to gniot.

Avatar Soberker

25 sierpnia 2015, 23:17

@Fap_Lord: Myślałem o animowanym serialu... ale nie wiem czy bardzo się różni od komiksów DC.

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2015, 22:58

TYTUS BOMBA

Avatar Daniu206

Edytowano - 25 sierpnia 2015, 22:49

Yamcha, bo jak Yamcha walczy to tak jakby nie walczył.~ Turpat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Płać pan

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Mało znany szczegół

Pozdrawiam świetliki

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka