Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar eme781

31 sierpnia 2018, 15:55

dziś było w wiadomościach że w damaszku w syri już nie ma wojny

Avatar heroder55

22 listopada 2018, 18:27

@eme781: fake news

Avatar wiktor510000

21 grudnia 2017, 07:42

dlaczego dzisiaj robią porządne statki

Avatar
Konto usunięte

9 października 2016, 21:33

ku*wa

Avatar lucas123

20 stycznia 2016, 20:22

ej bo statek zatonie

Avatar topornik

14 października 2015, 17:02

imigranci-tak ich religia-nie

Avatar PaUlA213546

20 września 2015, 10:08

Heh, szarańcza

Avatar zatoka

18 września 2015, 22:35

Ludzie wpadają w jakąś paranoję. "oni chcą zislamizować europę!" "radykaliści!" "mordercy!" "oni są z ISIS!"
Problem w tym, że ISIS morduje również muzułman. Oni mordują każdego, przecież to zwykli terroryści i socjopaci. Co do radykalistów... W Polsce, ba, w Europie jest pełno radykalnych chrześcijan; katolików. Przez ten katolicyzm już mi jest niedobrze. Albo jestem satanistą, albo heretykiem. Tego nie wolno, tamtego nie wolno. Żadnej swobody religijnej. Państwo nie powinno być łączone z Kościołem, albo jakimkolwiek systemem sakralnym. Intronizacja Jezusa Chrystusa? Co ku*wa? Panie Braun, spi***alaj. A ludzie go jeszcze popierają.

Avatar ApriL141

18 września 2015, 19:02

wyglądają jak robactwo

Avatar
Konto usunięte

18 września 2015, 14:14

Dostawa asfaltu już płynie. :)

Avatar Dexterek

18 września 2015, 10:39

ku*wa, jak mrówki jakieś, jak zaraza

Avatar Gal_Anonim

Edytowano - 18 września 2015, 07:34

Imigranty...

Avatar darcus

17 września 2015, 17:33

Czy wy naprawdę nie rozumiecie jednej prostej rzeczy?... TO TEŻ SĄ LUDZIE. Tak, to są ludzie i tak samo jak wy, chcą żyć. Nie chcą w każdej chwili bać się, że na głowy spadnie im bomba. Dlatego uciekają. Planeta Ziemia nie należy do żadnego z nas i nie mamy prawa przywłaszczać sobie praw własności do żadnego jej fragmentu, więc dopóki ci ludzie nie są niewdzięcznymi nierobami, przestępcami i nie pchają się do władzy tuż po przyjeździe do innego kraju, to powinni być witani z otwartymi ramionami.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (34)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (34)
Avatar
Konto usunięte

18 września 2015, 21:02

@darcus: a ty k**wa wpuścisz nieznajomego do twojego domu????

Avatar darcus

18 września 2015, 21:06

A czemu mam to robić?

Avatar ALKATRAZ

17 września 2015, 18:23

Wygląda, że nie rosja, a uchodźcy są zagrożeniem, mało tego, rosja pomaga w syrii wygrać wojnę

Avatar Sebzer

17 września 2015, 19:28

@ALKATRAZ: nie pomaga im wygrać tylko ,,wynagradza to że nie wybudowali bateri przeciwlotniczych..." gdzieśtam. Tak na serio to płaci im w sprzęcie żeby sobie walczyli i sie pozabijali nawzajem.

Avatar chupacabra001

17 września 2015, 21:26

@ALKATRAZ: Obecnie Rosja nie jest żadnym zagrożeniem. Putin ma w dupie Europę, bo my sami się wyniszczamy przez lewaków.

Avatar FireSpell

17 września 2015, 19:33

Jedna bomba, może kilka i po sprawie.

Avatar mario82

17 września 2015, 18:36

a ja bym ich wpuścił do Polski tylko na granicy każdy wali setkę wódki i na zagrychę słonina jak przejdzie próbę witamy jak nie wraca do swojej kozy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A jednak zrobili to w ten sposób

Fajnie że odpowiedzieli

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To się nie może nie udać

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka