Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Crln_7

4 lipca 2019, 07:43

Ty

Avatar
Yaveton

4 kwietnia 2018, 12:24

MOLE MOLE ŁYSE MOLE

#archeolog

Avatar Maks2603

25 sierpnia 2015, 19:35

Jedynacy! Łączmy się!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2016, 22:01

@Maks2603: Łączy się.

Avatar Darth_Mysz

19 grudnia 2017, 18:18

@Maks2603: *szczerze się łączy*

Avatar TheHunterMikiPL

13 października 2015, 16:34

na szczęście nie mam rodzeństwa

Avatar KacperUE

26 listopada 2015, 16:21

@TheHunterMikiPL: ja też

Avatar UkradliMiNick

30 sierpnia 2015, 12:53

Ja raz bratu dałem pograć w destiny i teraz mnie zamęcza "arek daj pograć w tą szczelankę do kosmitów" ;-; czuję się jak JayJayJoker, raz nagrał MC i już go napastuje stado dzieci ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar UkradliMiNick

31 sierpnia 2015, 06:47

@kcelej21: Tylko, że mama właśnie chce go tego oduczyć xD

Avatar kcelej21

31 sierpnia 2015, 11:44

himsa ma rację, powiedz też, że jest duż o strasznych rzeczy np. pokaż jej filmik z silent Hill

Avatar julka1280

30 sierpnia 2015, 20:39

Nie mam myszy, ani rodzeństwa. Ale mam laptopa. On pasożytuje na moim wolnym czasie.

Avatar julka1280

30 sierpnia 2015, 20:39

Nie mam myszy, ani rodzeństwa. Ale mam laptopa. On pasożytuje na moim wolnym czasie.

Avatar nikttaki

30 sierpnia 2015, 19:24

+ja

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 16:50

Moja siostra już dawno się wyprowadziła :3 Jeszcze powinny tam być napisane komary ;-;

Avatar pawelek9889

25 sierpnia 2015, 20:46

Ja mam starsze rodzeństwo ale brat jest niepełnosprawny a siostra upośledzona.

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 12:01

@pawelek9889: Na pewno ci uwierzymy, losowy użytkowniku z internetów.

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 12:02

@pawelek9889: Ale jeśli serio masz niepełnosprawne rodzeństwo to współczuję...

Avatar pawelek9889

30 sierpnia 2015, 15:44

Dziękuje za zrozumienie.

Avatar
Lunia21

30 sierpnia 2015, 15:42

Ma ktoś pomysł jak się tego dziadostwa pozbyć?

Avatar WampirzycaMarcelina

30 sierpnia 2015, 15:32

nie mam rodzeństwa

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 14:32

Ćwierć u mnie to pająki, połowa rodzeństwo, reszta inne robactwa.

Avatar Wiedzimin

30 sierpnia 2015, 13:26

Nie mam takiego problemu

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 14:30

@Wiedzimin: Zazdro, Geralt ma dobrze...

Avatar iger3

30 sierpnia 2015, 12:30

Niby szkodniki, ale za kilka lat każdy będzie się cieszył że ma rodzeństwo :P A chociażby dlatego że można z rodzeństwem za darmo ćwiczyć karate codziennie XD

Avatar kcelej21

30 sierpnia 2015, 13:49

@iger3: + odda ci nerkę jeśli potrzeba

Avatar GetRekt_MLG

30 sierpnia 2015, 14:00

@kcelej21: Powiedz to mojej siostrze ._.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

To się nie może nie udać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fajnie że odpowiedzieli

Powodzenia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka