Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Powodzenia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2019, 07:43
Ty
Odpisz
4 kwietnia 2018, 12:24
MOLE MOLE ŁYSE MOLE
#archeolog
Odpisz
25 sierpnia 2015, 19:35
Jedynacy! Łączmy się!
Odpisz
25 sierpnia 2015, 20:08
@Maks2603: Łączy się
Odpisz
25 sierpnia 2015, 20:34
@Maks2603: Pie**olcie sie!
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:03
@Maks2603: Łącze się
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:14
@Maks2603: dybry
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:22
@Maks2603: Jeeej
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:23
@Maks2603: Łączę się.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:28
@Maks2603: a ja mam dorosłą siostrę i nie mieszka ze mną
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:30
@Maks2603: ŁĄczę się
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2015, 12:41
@NoszKurnaJakSieNazwac: u mnie siostra też wyjeżdża :(
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:48
@Maks2603: ją nie jestem jedynakiem od ok. 2 lat ;-;
Odpisz
23 lutego 2016, 19:23
@Maks2603: Trochę późno ale się łączę.
Odpisz
1 marca 2016, 16:02
To ja też się dołączę :')
Odpisz
27 lipca 2016, 22:01
@Maks2603: Łączy się.
Odpisz
19 grudnia 2017, 18:18
@Maks2603: *szczerze się łączy*
Odpisz
13 października 2015, 16:34
na szczęście nie mam rodzeństwa
Odpisz
26 listopada 2015, 16:21
@TheHunterMikiPL: ja też
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:53
Ja raz bratu dałem pograć w destiny i teraz mnie zamęcza "arek daj pograć w tą szczelankę do kosmitów" ;-; czuję się jak JayJayJoker, raz nagrał MC i już go napastuje stado dzieci ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:48
@UkradliMiNick: ile ma lat?
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2015, 14:45
@kcelej21: Siedem. Ale ogarnia tą grę (jakoś) ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2015, 15:21
@UkradliMiNick: możesz powiedzieć, że chciałeś mu dać raz pograć, żeby raz spróbował pograć, ale więcej nie dasz bo jest na nią za młody :D
Odpisz
30 sierpnia 2015, 16:31
@kcelej21: To gówno daje, jak mu to mówię to zaraz jest jazgot i skarga do mamy ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2015, 23:14
@UkradliMiNick: jeśli to samo powiedz mamie a ona nic to twoja matka nie umie wychowywać małych dzieci (bez urazy)
Odpisz
30 sierpnia 2015, 23:25
@UkradliMiNick: Powiedz mamie ze jest duzo krwi, przemocy itp. Wiem, w Destiny tego nie ma ale powiedz jej :D
Odpisz
31 sierpnia 2015, 06:47
@kcelej21: Tylko, że mama właśnie chce go tego oduczyć xD
Odpisz
31 sierpnia 2015, 11:44
himsa ma rację, powiedz też, że jest duż o strasznych rzeczy np. pokaż jej filmik z silent Hill
Odpisz
30 sierpnia 2015, 20:39
Nie mam myszy, ani rodzeństwa. Ale mam laptopa. On pasożytuje na moim wolnym czasie.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 20:39
Nie mam myszy, ani rodzeństwa. Ale mam laptopa. On pasożytuje na moim wolnym czasie.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 19:24
+ja
Odpisz
30 sierpnia 2015, 16:50
Moja siostra już dawno się wyprowadziła :3 Jeszcze powinny tam być napisane komary ;-;
Odpisz
25 sierpnia 2015, 20:46
Ja mam starsze rodzeństwo ale brat jest niepełnosprawny a siostra upośledzona.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:01
@pawelek9889: Na pewno ci uwierzymy, losowy użytkowniku z internetów.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:02
@pawelek9889: Ale jeśli serio masz niepełnosprawne rodzeństwo to współczuję...
Odpisz
30 sierpnia 2015, 15:44
Dziękuje za zrozumienie.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 15:42
Ma ktoś pomysł jak się tego dziadostwa pozbyć?
Odpisz
30 sierpnia 2015, 15:32
nie mam rodzeństwa
Odpisz
30 sierpnia 2015, 14:32
Ćwierć u mnie to pająki, połowa rodzeństwo, reszta inne robactwa.
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:26
Nie mam takiego problemu
Odpisz
30 sierpnia 2015, 14:30
@Wiedzimin: Zazdro, Geralt ma dobrze...
Odpisz
30 sierpnia 2015, 12:30
Niby szkodniki, ale za kilka lat każdy będzie się cieszył że ma rodzeństwo :P A chociażby dlatego że można z rodzeństwem za darmo ćwiczyć karate codziennie XD
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:49
@iger3: + odda ci nerkę jeśli potrzeba
Odpisz
30 sierpnia 2015, 14:00
@kcelej21: Powiedz to mojej siostrze ._.
Odpisz