Nawet w Microsofcie wiedzą, co dobre
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To musiało być męczące
Rel
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2021, 13:07
nie wiedzą co dobre
Odpisz
22 września 2015, 10:57
That laptop is a bloody spy!
Odpisz
10 września 2019, 12:30
@FreakZ: Put a sentry here engineer!
Odpisz
21 maja 2018, 17:31
Widać że zdjęcie iphonem robione
Odpisz
4 listopada 2015, 16:10
oni po prostu chcą pomóc tym biedakom no i kupili ich sprzęt
Odpisz
21 września 2015, 19:34
Zły tytuł.
Odpisz
21 września 2015, 19:36
@Milcich: Dobry
Odpisz
21 września 2015, 23:49
@JPsoldier: Ta harmonia w ocenach
Odpisz
22 września 2015, 07:46
@UnderBird: zakłócona, muhahaha
Odpisz
23 września 2015, 12:24
@WolfWolfyWolf: Dlaczego to uczyniłeś ;-;
Odpisz
23 września 2015, 14:32
@UnderBird: bo tak
Odpisz
26 sierpnia 2015, 18:41
Bardzo przepraszam za twórców ._.
Odpisz
16 września 2015, 18:58
@Windows_10: Mac ssie
Odpisz
21 września 2015, 19:28
@Freakok222: mac ssie okienkom xd
Odpisz
Edytowano - 21 września 2015, 19:42
@Freakok222: Mac nie jest stworzony do gier, jak Windows dlatego sporej części użytkowników nie odpowiada. Ja jako programista nigdy bym się nie przerzucił na okienka, wolę zostać przy Macu/Linuxie
Odpisz
22 września 2015, 07:57
Ja jako osoba głównie przeglądająca jeja, demotywatory itd, stwierdzam, że NIGDY nie kupiłabym maca. Nawet jakby mi dopłacili.
Odpisz
22 września 2015, 18:05
czemu ;_;
Odpisz
22 września 2015, 18:14
@Windows_10: Domyślne kodowanie w Windows-1250, mniej intuicyjny terminal, nie ma takiej jak na linuxie łatwości pobierania oprogramowania. W sumie powodów jest dużo
Odpisz
21 września 2015, 22:47
Boże, żart śmieszny a ludzie napi**dalają łapki w doł jak Poje**ni bo nie lubią maca? rozumiem, można czegoś nie lubić ale troche dystansu do siebie musi byc.
Odpisz
21 września 2015, 22:16
order jakości HD
Odpisz
21 września 2015, 20:29
Akurat Windows lepszy
Odpisz
21 września 2015, 21:25
bardzo się zgadzam
Odpisz
21 września 2015, 21:26
@Kasiuula: Nie mylić z Internet Exporter
Odpisz
21 września 2015, 21:36
Zgadzam się z wami. Ajfonowcy nie znali androida i gdy koleś wgrał go na iphona 6 i powiedział , że to iOS 9 to się ucieszyli.
Odpisz
Edytowano - 21 września 2015, 21:39
@PROJECTPoland: Bez sensu. Po co płacić 6000 zł Za jakiś zryty styl? ( Mówię o Mac )
Odpisz
21 września 2015, 21:43
Popieram.
Odpisz
21 września 2015, 20:04
Kogoś coś chyba pieяdolnęło i to mocno.
Odpisz
21 września 2015, 19:34
Odpisz
21 września 2015, 19:26
Its a trap. chce tu widzieć mema ITS A TRAP
Odpisz
21 września 2015, 19:23
Odpisz
21 września 2015, 19:04
Prezentacja ch**owo wygląda. Widać, że na Mac'u.
Odpisz
21 września 2015, 19:02
Ta jakość...
Odpisz