Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
To się nie może nie udać
Ikony
Szybki jak błyskawica
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2015, 13:36
Mieliśmy już ze 4 "Bo egzamin gimnazjalny".
Odpisz
26 sierpnia 2015, 09:31
Ja tak mam ;-; z Biologi pani postanowiła, że nie będzie robić testu na koniec roku tylko zrobi nam już na drugiej lekcji w nowym roku ;__;
Odpisz
26 sierpnia 2015, 09:37
Współczuję
Odpisz
26 sierpnia 2015, 09:42
Wolę mieć na początek roku niż na koniec gdzie chce wszystko poprawić itp :P
Odpisz
20 września 2015, 13:32
też tak miałem ale z chemii :( a potem się przeniosłem bo szkoła była ch**owa
Odpisz
20 września 2015, 13:34
@fil341: Współczucie ;-;
Odpisz
26 sierpnia 2015, 08:26
Ja po wystawieniu ocen miałem mieć test z angielskiego. Nauczycielka powiedziała, że kto nie przyjdzie to dostaje jedynkę na nowy rok i musi poprawić ten test (wtf?). W dzień testu nikt z mojej klasy nie poszedł do szkoły.
Odpisz
20 września 2015, 13:13
Dostali jedynki?
Odpisz
20 września 2015, 13:14
Yyy, no i wszyscy dostali jedynki?
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 13:21
Nie :D
zapomniała
Odpisz
20 września 2015, 13:13
Można się śmiać, ale to rzeczywistość
Odpisz
26 sierpnia 2015, 07:33
Bardzo się ku*wa rozweseliłem ;-;
Odpisz
26 sierpnia 2015, 08:01
@Agario: nie tnij sie... jakoś damy radę :(
Odpisz
26 sierpnia 2015, 07:28
Nie dobijaj mnie ;-;
Odpisz